Квілінг,  Новий рік

Новорічний квілінг — покрокові ідеї для дітей

Новорічний квілінг

Новорічний квілінг – це чудова прикраса листівок, красива, ажурна аплікація. У цьому збірнику представлені прості покрокові роботи для дітей: ялинка, вінок, сніжинка, ангел та інші.

Матеріали для творчості:

  • Пластикова дошка на пробковій основі;
  • Тонкі смужки паперу різних кольорів;
  • Стрижень із прорізом для закручування роликів;
  • Клей ПВА;
  • Ножиці, клейкі очі, будь-який декор.

Новорічний квілінг: ідеї, посилання на майстер-класи

Квілінг ялинка

Квілінг ялинка

Готуючи подарунки своїм близьким до Нового року, не слід забувати про листівки, які можна зробити своїми руками. Наприклад, для прикраси лицьового боку новорічної листівки чудово підійде квілінг ялинка.

Новорічний вінок у техніці квілінг

У цьому майстер-класі показано, як швидко зробити новорічний вінок у техніці квілінг, який може стати частиною вітальної листівки.

Новорічна гірлянда в техніці квілінг

гірлянда в техніці квілінг

При створенні новорічних листівок можна використовувати різні матеріали, так і техніки виготовлення. Відмінною ідеєю є гірлянда з квілінгу, яка може стати частиною новорічної листівки, її об’ємною та красивою прикрасою. Такою гірляндою можна прикрасити приміщення: вікна, двері, окремі предмети.

Сніжинка у техніці квілінг

Сніжинка у техніці квілінг

Якщо придивитися, то складно знайти однакові сніжинки. Їх змальовує сама природа. Але ж і ми можемо побути трохи творцями і зробити свої чудові, ажурні квілінг сніжинки.

Ангел в техніці квілінг

Ангел в техніці квілінг

Прикрасу новорічної ялинки багато хто продумує заздалегідь. Хтось намагається, щоб декор лісової красуні був виконаний в одній кольоровій гамі. Якщо ваш вибір упав на білий колір, то це може бути квілінг ангел – ажурна, витончена прикраса з паперових смужок.

Матеріали на тему:

Квілінг ялинка своїми руками — покроково для дитячої творчості
Готуючи подарунки своїм близьким до Нового року, не слід забувати про листівки, які можна зробити своїми руками. Наприклад, для прикраси лицьового боку новорічної листівки ...
Сніжинка у техніці квілінг — крок за кроком
Якщо придивитися, то знайти однакові сніжинки складно. Їх змальовує природа. Але ми теж можемо виявити трохи творчості, щоб і у нас вийшла своя чудова, ...
Ангел в техніці квілінг — покроковий фото-огляд для дітей
Прикрасы для новорічної ялинки багато хто продумує заздалегідь. Хтось намагається, щоб декор лісової красуні був виконаний в одній кольоровій гамі. Якщо ваш вибір упав ...
Новорічний вінок у техніці квілінг
У цьому майстер-класі ми продемонструємо, як швидко зробити новорічний вінок у техніці квілінг, який може стати частиною вітальної листівки.
Квілінг соняшник — легко та просто для дітей
Зробити оригінальну листівку допоможе техніка квілінг, яка передбачає скручування паперових смужок і створення різних фігур. Ми хочемо показати, яким може бути квілінг соняшник, всі ...
Бджола квілінг — покроково для дітей та початківців
Представлена ​​в цьому майстер-класі бджілка, виготовлена ​​з тонких паперових смужок. Ви легко можете повторити такий виріб, бджола квілінг підійде для оформлення листівки, створення аплікацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *