З туалетних втулок

Гусениця з втулок від туалетного паперу — органайзер для дітей

Гусениця з втулок від туалетного паперу

З туалетних втулок можна зробити не лише кумедних персонажів, але й корисну річ. Чудовою виходить олівниця гусениця з втулок від туалетного паперу.

Вона містить в собі олівці, фломастери, ручки, крейди, все те, що часто знаходиться в різних, часом несподіваних місцях. Крім того, в такому яскравому та веселому вигляді олівниця-гусеничка стане окрасою дитячої кімнати дитини.

Що знадобиться для виробу?

  • 6 втулок від туалетного паперу;
  • Кольоровий картон;
  • Кольоровий папір 6 різних кольорів;
  • Звичайні ножиці та з хвилястим лезом;
  • Простий олівець, лінійка, клей-олівець та ПВА;
  • За бажанням, жовта гуаш і пензлик.

Картонну основу для втулки я вирізала ножицями з хвилястим лезом, якраз випала нагода їх використовувати. Але, якщо у вас немає таких ножиць, можна просто намалювати хвилясту лінію і вирізати її звичайними ножицями.

Жовта гуаш потрібна для того, щоб перетворити на яскравий колір і внутрішню частину втулки. Але я цей етап пропустила, в принципі, і так непогано.

Гусениця з втулок від туалетного паперу покроково

Заверніть один рулон у кольоровий папір, виміряйте розміри та виріжте 6 прямокутників для обклеювання ними втулок. На лист картону помістіть в потрібному порядку втулки та обведіть їх олівцем хвилеподібними рухами. Виріжте підставку.

Обклейте втулки у різні кольори паперу. Тут зручніше використовувати клей-олівець, тому що від нього папір не мокне і швидше приклеюється.

Починайте приклеювати втулки до підставки. Для цього тонкою лінією нанесіть клей ПВА на край втулки та притисніть її до картону. На наступний рулон також нанесіть на низ втулки ПВА, а потім проведіть клеєм лінію і збоку, від верху до низу. Приклейте до першого рулону.

У такий спосіб приклейте всі рулони. Зауважте, що гусениця не абсолютно пряма. Клейте одну втулку, що трохи виступає вперед, а наступну за нею – трохи назад. Конструкція вийшла досить міцна, все добре тримається і на ПВА. Але якщо у вас з якоїсь причини виникнуть сумніви щодо її стійкості, використовуйте клей-момент або клейовий пістолет.

Зробіть гусеничці обличчя. Виріжте кружок, намалюйте або зробіть з паперу очі, рот і два вусики. Кінчики вусиків потрібно згорнути в кільця.

Приклейте гусениці обличчя на першу втулку. В принципі, гусениця з втулок від туалетного паперу вже готова, але можна виявити свою фантазію та доповнити вироби горошинами, візерунками, квітами.

Гусениця з втулок від туалетного паперу

Я вирізала багато дрібних квіточок із кольорового паперу. Потім ще для них серединки теж різнобарвні.

Обклеїла квітами і гусеницю-олівницю та підставку-полянку. Вийшло дуже яскраво та життєрадісно.

Гусениця з втулок від туалетного паперу

Ось скільки всього в неї вміщується, і це не межа.

Гусениця з втулок від туалетного паперу

Ще більше цікавих ідей ви знайдете в збірникупоробки з втулок від туалетного паперу

Поробки з втулок від туалетного паперу

Матеріали на тему:

Сонечко з втулки від туалетного паперу
Завдяки контрастним чорно-білим забарвленням, сонечко з втулки від туалетного паперу виходить дуже яскравим і красивим. І, незважаючи на безліч дрібних деталей, майструвати його зовсім ...
Дракон із втулки поетапно
Двоголовий дракон із втулки виглядає вражаюче, дітей цікавить тема зміїв, драконів, динозаврів, тому цей простий виріб їм буде до вподоби.
Підставка для олівців з бляшанки на День Валентина
Простий виріб на Валентинів день – підставка для олівців з бляшанки. Це легка творча робота для дітей та дорослих.
Сова з втулки від туалетного паперу покроково
До вашої уваги сова з втулки від туалетного паперу або згорнутого в рулончик картону. Покрокова ідея для дітей.
Мишка з втулки від туалетного паперу
Хороший варіант виробу з покидькового матеріалу — мишка з втулки від туалетного паперу. Тому в цьому огляді буде представлений один із варіантів створення миші, ...
Шапочка з втулки та ниток — майстер-клас
Симпатична шапочка з втулки та ниток – це легкий виріб, з яким впораються діти. Шапочкою можна прикрасити ялинку, нарядити ляльок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *