З туалетних втулок

Поробки з втулок від туалетного паперу – найцікавіші ідеї покроково

Поробки з втулок від туалетного паперу

Поробки з втулок від туалетного паперу займають на сайті окрему рубрику, оскільки їхня різноманітність може бути невичерпною.

Я регулярно додаю нові роботи з цього матеріалу з покроковим описом, але тепер мені хотілося б зібрати найцікавіші в одному місці, з посиланнями на докладний інструктаж, якщо якийсь із виробів вас найбільше зацікавить.

Поробки з втулок від туалетного паперу –  найкращі ідеї для дітей

Миша з втулки від туалетного паперу

Мишка з втулки від туалетного паперу

Це один з варіантів відображення миші, хоча їх можна відтворити різними способами. Згодом ми розглянемо їх усі, а цього разу – сіро-рожева мишка з круглими великими вухами. Задерикувата і смішна. Крім втулки для роботи знадобиться сірий і рожевий картон, рухливі очі, ножиці і клей.

З більш детальним інструктажем можна ознайомитись на персональній сторінці — мишка з втулки від туалетного паперу

Білка з паперової втулки

Білка з втулки від туалетного паперу

Білочок із цього матеріалу я в інеті не зустрічала, тому ідея буде не зайвою. Білка в цьому виробі тримає в лапках справжній жолудь, що дає можливість зробити цей популярний у дитячих садках персонаж навіть на осіннє свято. Зроблена білочка з коричневого картону. Також знадобляться готові очі, олівець, клей та ножиці. І, звичайно, жолудь.

Докладніше представлено в покроковому описі — білка з туалетної втулки

Зайчик із втулки

Заєць з втулки

Простий заєць із втулки покроково. Легкий виріб з непридатного матеріалу для дитячої творчості. Поповнить добірку ідей – тварини із втулки.

Детальніше: заєць із втулки від туалетного паперу

Вироби із втулок від туалетного паперу: тигр

Тигр із втулки від туалетного паперу

Ще однією твариною, яку можна зробити із втулки, є тигр. Він, звичайно, зовсім не грізний, а навпаки – кумедний та яскравий. Зроблений із втулки, помаранчевого картону та білого паперу. Знадобляться також ножиці, простий олівець, клей, і головне – чорний фломастер, щоб намалювати тигру смуги.

Є й поетапний опис цього персонажа — тигр із втулки від туалетного паперу

Лев із втулки

Лев з втулки

Яскравий лев із туалетної втулки з об’ємною, пишною гривою. Цікава ідея виробу для дитячої творчості.

Докладніше: лев із втулки від туалетного паперу

Собака із втулки

Собака з втулки від туалетного паперу

В огляді представлено два способи створення собачки з рулону. Один із них – це окремо зроблені деталі собаки з мордочкою, які потім приклеюються на втулку. А другий, більш простий — з окремих частин лише вуха з лапами, тоді як мордочка відображена на самій втулці. Обидва способи не складні, вибір за вами.

Майстер-клас на допомогу: собака з втулки від туалетного паперу

Вироби із втулок від туалетного паперу: бичок

Бик із втулки від туалетного паперу

Простий виріб з легких і нечисленних деталей. Чудова ідея творчої роботи для дітей.

Детальніше: бик із втулки

Поробки з втулок від туалетного паперу — свинки

Свиня із втулки від туалетного паперу

В огляді 2 способи створення свинок, хоч і це ще не межа. Варіацій безліч, як у кольорі, і у способі обробки втулки.

Детальніше: свиня із втулки від туалетного паперу

Порося з втулки

Порося з втулки

Ще один спосіб зробити свинку з паперового рулончика. Простий спосіб, кумедний результат.

Детальніше: порося з втулки для дітей

Пінгвіни із туалетних втулок

Пінгвіни з паперових втулок

Ідея не нова, але дуже цікава. Солодка пінгвіняча парочка виглядає просто чудово, а робиться неймовірно легко. Головне – це наявність втулок, чорного, білого, помаранчевого та рожевого кольорового паперу, а також рухливих очей, і основних матеріалів для роботи з папером.

Майстер клас дивіться у статті: пінгвіни з туалетних втулок

Кішка з втулки від туалетного паперу

Кішка з туалетної втулки

Кокетлива модниця з бантом і поясом, мила і смішна. Дрібні її деталі є кружками і сердечками. Тому особливої майстерності у виробі не потрібно. Для роботи знадобляться самі основні матеріали. Це кольоровий картон, тут він помаранчевого та рожевого кольору, білий та чорний папір для очей та канцелярське приладдя.

Покроковий фотозвіт дивіться у статті: кішка з туалетної втулки

Популярний виріб з туалетної втулки: совушка-сова

Сова з втулки

Сови або пугачі досить поширені у творчо-паперовому варіанті. Ймовірно, через те, що їхній вигляд аж надто характерний: витріщені очі, пензлики на голові, крила або пір’їнки. Сови з втулок теж дуже різноманітні, їх роблять у різному вигляді, з яскравим оперенням, у найнеймовірніших кольорах. Крокуйте за вказаним посиланням, щоб ознайомитися з майстер-класом створення виробу.

Детальніше пояснено у статті – сова з туалетної втулки

Бджола з втулки

Бджола з втулки від туалетного паперу

Чудовий весняний виріб, який діти зможуть зробити швидко та із задоволенням. Втулку потрібно обклеїти жовтим папером, зверху приклеїти чорні смуги та прикріпити крила. На закінчення, додати дрібні деталі у вигляді очей та вусиків.

Дивіться покроковий інструктаж: бджола з втулки від туалетного паперу

Комаха сонечко з втулки

Сонечко з втулки від туалетного паперу

Яскравий і дуже красивий виріб. Завдяки чорно-червоному поєднанню виглядає помітно і ошатно. Може бути не тільки цікавою іграшкою, а й сувеніром, що прикрашає дитячу кімнату. Цей варіант створення сонечка не з найлегших, зате кінцевий підсумок коштує витрачених зусиль.

Детальніше: сонечко з втулки від туалетного паперу

Павич з туалетного рулончика

Павич з втулки

Цікавий і яскравий виріб, що складається з втулки, обгорнутої синім папером і синьо-блакитних паперових смуг, складених у довгасті кільця. Підсумком є гарний павич з пишним помітним хвостом. Для роботи, крім двостороннього кольорового паперу та втулки, потрібні ножиці, клей, чорний фломастер, лінійка та простий олівець.

Етапи роботи в огляді —павич із туалетної втулки

Курча з втулки

Курча з втулки від туалетного паперу

Простеньке жовтеньке курча — відмінний виріб з втулок від туалетного паперу для малюків. Адже всього й треба — це обгорнути папером втулку, а краще розфарбувати фарбою, вирізати крильця, лапки, очі та дзьоб. Майструвати курча дітям сподобається, воно може бути чудовим варіантом виробу на Великдень.

Поетапний інструктаж: курча з втулки від туалетного паперу

Півень із втулки

Півень з втулки

Шикарний півень із втулки, яскравий і зовсім не складний. Виготовлення виробу можна приурочити до Великодня, знайомству з домашніми птахами.

Детальніше: півень із втулки

Яскравий метелик з втулки від туалетного паперу

метелик з втулки

Ще один популярний персонаж, який має найбільший попит. Воно й зрозуміло, адже метелики – це невичерпне джерело для творчих втілень. Яких тільки не буває кольорів у цих комах, крилець різної форми. У цьому варіанті представлений червоно-пурпурний з жовтим метелик з невеликими різнокольоровими сердечками. У роботі використовується втулка, кольоровий папір, клей, ножиці, олівець. Може бути чудовою творчою поробкою на День святого Валентина.

Детальніше: метелик із втулки від туалетного паперу

Олівниця гусениця з втулок

Гусениця з втулок від туалетного паперу

До цього з втулок були персонажі: птахи, тварини та комахи. А тепер це корисний у будинку предмет – підставка для канцелярії, яка допоможе зібрати воєдино все приладдя для малювання. Хоча, і тут не обійшлося без комах, бо олівниця також є симпатичною гусеничкою. Для роботи знадобляться аж 6 втулок, кольоровий папір, клей, ножиці.

Покрокове виконання у статті: гусениця з втулок від туалетного паперу

Підставка для олівців — динозавр

динозавр із втулок

Динозавр із втулок від туалетного паперу – відмінний варіант підставки для олівців, фломастерів, ручок. Кумедний динозаврик прикрасить стіл у дитячій кімнаті, але головне, що кожна дитина може зробити такий органайзер сама або з незначною допомогою дорослих.

Детальніше: динозавр із втулок

Органайзер у вигляді дракона

Дракон з втулок

Дракон складається із 4 втулок від туалетного паперу. Є компактною олівницею, кумедним, практичним предметом і виробом для дітей.

Детальніше: дракон із втулок

Дракон із втулки

Дракон із втулки

Двоголовий дракон із втулки виглядає вражаюче, дітей цікавить тема зміїв, драконів, динозаврів, тому цей простий виріб їм буде до вподоби.

Детальніше: дракон із втулки

Олівниця «Тигр»

олівниця тигр

Майстер-клас на тему: олівець «Тигр» із втулок від туалетного паперу. Покроковий інструктаж із фото.

Детальніше: підставка для олівців «Тигр» із втулок від туалетного паперу

Жаба з втулки

Жаба з паперової втулки

Є безліч способів перетворення втулки на жабу. Деякі їх дуже прості. Цей варіант трохи складніший для дітей. Зате результат того вартий. Жаба виходить красивою, яскравою та досить великою. В огляді також представлений шаблон, за допомогою якого зробити виріб максимально легко.

Майстер-клас за адресою: жаба з втулки від туалетного паперу

Проста жаба з рулончика

Жаба з втулки від туалетного паперу

Проста жаба своїми руками з рулону від туалетного паперу. Ще одна ідея для дітей, що можна зробити з такого непридатного матеріалу, як втулка.

Докладніше: жаба своїми руками

Мухомор із втулки

мухомор з втулки

Яскравим та красивим виходить мухомор у техніці торцювання, яка надає виробу цікавої об’ємної текстури. Сама техніка не складна, для дітей корисна, тому що розвиває дрібну моторику та посидючість. Посидючість насамперед, тому що робота досить копітка.

Детальніше: мухомор у техніці торцювання

Краб із втулки

Краб з втулки

Чудовий і кумедний літній виріб для дітей, який вони зможуть зробити самостійно. А щоб ще більше зацікавити дитину до творчого процесу, крабиків можна зробити в різних кольорах.

Докладніше: краб із втулки

Аплікація з восьминогами з втулки та ниток

аплікація з восьминогами

Об’ємна аплікація з восьминогами – це цікава творча робота із підручних матеріалів. Покрокове створення восьминогів із втулки та ниток.

Докладніше: аплікація з восьминогами

Поробки з втулок від туалетного паперу: тюльпан

Тюльпан із втулки від туалетного паперу

Втулка може бути основою-стеблом будь-якої квітки. Наприклад, тюльпана. Етапи максимально прості: втулка обгортається зеленим папером, з картону вирізається квітка і вставляється у прорізі у верхній частині втулки, або приклеюється прямо на неї. За бажанням, додаються листя.

Детальніше: тюльпан із втулки від туалетного паперу

Єдиноріг із втулки

Єдиноріг із втулки від туалетного паперу

Дуже простий єдиноріг із втулки для дитячої творчості. Яскравий і барвистий персонаж з кольорового паперу та рулону.

Докладніше: єдиноріг із втулки від туалетного паперу

Вовк із рулону

Вовк із паперу

Цей цікавий паперовий вовк – простий дитячий виріб, який дуже легко зробити з рулону, втулки, будь-якого картонного циліндра.

Докладніше: вовк із паперу

Лисиця з втулки

Лисиця з паперу

Лисиця з паперу в оригінальному варіанті – з паперового рулончика. Але можна спростити завдання, використовуючи втулку туалетного паперу. Робота зовсім не складна, але вимагатиме деякої посидючості, щоб зробити кілька деталей, що доповнюють лисицю.

Докладніше: лисиця з паперу

Поробки з втулок від туалетного паперу на Хелловін

Монстри з втулок

Монстри з втулок від туалетного паперу

Неймовірно кумедними, трохи страшними, але й милими виходять монстри з втулок від туалетного паперу. Майструвати їх дуже цікаво, адже немає жодних рамок та обмежень, лише особиста фантазія. Можуть мути цікавим рішенням поробки на Хелловін.

Докладніше: монстри з втулок

Кажан із втулки

кажан із втулки

Продовжуючи тему виробів на Хелловін, хочу показати, яким може бути цікавим кажан з втулки від туалетного паперу та паперової гармошки. Виглядає кажан дуже гармонійно, а зробити його не складе ніякої надмірної праці. Все швидко та легко.

Детальніше: кажан з втулки від туалетного паперу

Паперовий ліхтарик із втулки

Паперовий ліхтарик на Хелловін

Паперовий ліхтарик на Хелловін з туалетної втулки робиться дуже швидко і легко. Замість втулки можна використовувати будь-який картонний рулончик, що абсолютно не позначиться на кінцевому виді виробу.

Детальніше: паперовий ліхтарик на Хелловін

Як видно, поробки з втулки від туалетного паперу можуть бути дуже різноманітними. І це я ще не врахувала дерево із втулки, квітку та деякі інші роботи. Але на цьому переліку я точку не поставлю, бо незабаром буде новий топ, з новими корисними предметами з цього матеріалу, тваринами, комахами, птахами, квітами, деревами, ракетами, замками, будинками та багатьма іншими творчими задумками.

Матеріали на тему:

Динозавр із втулок — органайзер для канцелярії своїми руками
Динозавр із втулок від туалетного паперу – відмінний варіант підставки для олівців, фломастерів, ручок. Кумедний динозаврик прикрасить стіл у дитячій кімнаті, але головне, що ...
Заєць з втулки від туалетного паперу
Простий заєць з втулки покроково. Легкий виріб з покидькового матеріалу для дитячої творчості. Поповнить добірку ідей – тварини з втулки.
Дракон із втулки поетапно
Двоголовий дракон із втулки виглядає вражаюче, дітей цікавить тема зміїв, драконів, динозаврів, тому цей простий виріб їм буде до вподоби.
Порося з втулки для дітей
У цьому майстер-класі показаний простий спосіб, яким може бути порося з втулки. Свинка вийде смішною та милою, вироби можуть поповнити колекцію саморобних тварин з ...
Бджола з втулки від туалетного паперу
Бджола з втулки від туалетного паперу – одна з найлегших виробів із цього покидькового матеріалу. Зробити її можна лише за кілька простих кроків.
Дракон з втулок покроково
Дракон з втулок складається із 4 циліндрів від туалетного паперу. Є компактним органайзером, забавним і практичним предметом і виробом для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *