Вироби для дітей

Як зробити равлика з різних матеріалів

Як зробити равлика

Цікавитесь, як зробити равлика? Ця вибірка для вас! Тут представлені равлики з паперу, пластиліну, шишки. Виконані в техніці оригамі, у вигляді аплікацій, виробів.

У цьому огляді лише короткий опис виробу, але з посиланнями на докладний майстер-клас, що знаходиться на сайті tratatushka.com. Вибирайте з колекції цікавий варіант, приготуйте приладдя, виявіть творчий підхід і весело проводьте час, створюючи цих кумедних істот.

Як зробити равлика — вироби равликів для дітей різним способом

Равлик у техніці оригамі

Оригамі равлик

Один з найпростіших способів, як із квадратного відрізка паперу скласти равлика. Всього 5 простих кроків, доповнення у вигляді вусиків, очей, і равлик готовий. Виконайте посилання нижче, щоб зробити такого же равлика легко і швидко.

Детальніше: оригамі равлик

Як зробити оригамі равлика

Як зробити оригамі равлика з паперу

Ще один спосіб створення равлика у техніці оригамі. Потрібно усього 8 простих кроків, з якими впораються навіть діти.

Детальніше: як зробити оригамі равлика

Закохані равлики з паперу

Равлик з серцем

Цьому виробу найчастіше віддають перевагу на Валентинів день. Смішні равлики робити легко, виглядають вони цікаво і оригінально. Сам равлик складається з тулуба у вигляді смуги, і раковини у формі серця.

Детальніше: равлик з серцем

Равлик з сердець

Равлик з сердечок

Ще один варіант молюска, якого можна зробити на день Святого Валентина. Раковина складається з декількох сердечок різного кольору та розміру, внаслідок чого виходить цікавий об’ємний вигляд. Сам равлик кріпиться на шашличну паличку, але можна також прикрасити ним олівець, ручку.

Детальніше: равлик з сердець у подарунок

Простий равлик на листку

Равлик з паперу

Ще один паперовий равлик для дітей, для якого не знадобляться особливі зусилля. Всі дії полягають у вирізанні смуги з вусиками та скручуванні цієї смужки у рулончик. В результаті цих дій вийде цікавий персонаж з оригінальною черепашкою. Листок може бути найрізноманітніший, не обов’язково складний кленовий, а й просто округлий, намальований від руки.

Детальніше: равлик з паперу на кленовому листі

Равлик у вигляді аплікації

Равлик у техніці квілінг

Ця робота дуже проста, єдиним ускладнюючим моментом якої є об’ємна черепашка у вигляді квілінгу, який являє собою скручені в спіральне коло різнокольорові смужки паперу. Інші деталі — проста плоска аплікація.

Детальніше: равлик у техніці квілінг

Як зробити равлика з пластиліну

З пластиліну можна зліпити різних равликів: у вигляді виробу, аплікації, з додаванням природних матеріалів, наприклад, шишки, каштана.

Равлик з пластиліну

Равлик з пластиліну

Складається з трьох частин: тулуба, черепашки та голови. Всі деталі прості, тому що голова – це звичайна кулька, тулуб – витягнутий і розплющений валик, а черепашка – довгий валик, згорнутий у спіраль. Ліплення просте, принесе тільки задоволення від добре виконаної роботи та смішного персонажа.

Детальніше: равлик з пластиліну

Равлик з шишки та пластиліну

Равлик з шишки та пластиліну

Виріб з комбінованих матеріалів. Де тулуб з головою – це пластилін, а черепашка – звичайна соснова шишка. Звичайно, за бажанням, її можна розфарбувати гуашшю в бажані забарвлення, але навіть у природному вигляді равлик виглядає цікаво та оригінально.

Детальніше: равлик з шишки та пластиліну

Пластилінографія з равликом

Аплікація з пластиліну — равлик

Відмінність від звичайного виробу у тому, робота більш плоска, розміщується найчастіше на картоні. Тут значущою і красивою є черепашка, виготовлена з пластилінових кульок різних кольорів.

Детальніше: аплікація з пластиліну: равлик

Добірка на тему – «як зробити равлика» завершена. Вдалого та веселого творчого процесу!

Матеріали на тему:

Оригамі равлик — легкий спосіб для дітей
Цей оригамі равлик ідеальний для дитячої творчості. Його зробити дуже легко, а результат — яскравий і симпатичний персонаж, якого люблять багато дітей.
Як зробити оригамі равлика з паперу
Як зробити оригамі равлика з паперу? Потрібно усього 8 простих кроків, з якими впораються навіть діти. Фотоогляд з інструктажем.
Равлик з сердечок — простий виріб для дітей
Відмінний презент від дитини на День святого Валентина — равлик з сердечок. Крім того, це цікава та легка творчість для дітей, прикраса інтер'єру.
Равлик з серцем — закохані равлики з паперу
Равлик з серцем – простий виріб до Дня святого Валентина. Щоб його змайструвати потрібно мінімум матеріалів, часу та умінь.
Аплікація з пластиліну — равлик
Аплікація з пластиліну — равлик покроково. Під час створення сьогоднішньої аплікації дитина навчиться скочувати кульки та інші прості елементи з пластиліну. При цьому можна попрацювати ...
Равлик з паперу на кленовому листі
Равлик з паперу не займе багато часу, тому що робиться він дуже легко і швидко. Єдиний складний момент у роботі – це кленовий лист.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *