Вироби з паперу

Равлик з паперу на кленовому листі

Равлик з паперу

Равлик з паперу не займе багато часу, тому що робиться він дуже легко і швидко. Єдиний складний момент у роботі – це кленовий лист.

Але шаблон будь-якого аркуша можна роздрукувати в інтернеті або перемалювати, а потім використовувати як саморобний трафарет.

Що знадобиться для виробу?

  • Кольоровий папір коричневого та зеленого кольору;
  • Очі, що рухаються, якщо їх немає, потрібно зовсім трохи білого і чорного паперу;
  • Ножиці, простий олівець, клей-олівець.

Равлик з паперу покроково

Підготуйте трафарет з кленовим листом, обведіть його на зеленому папері та виріжте.

Залежно від розміру листа виріжте смугу з коричневого паперу, а з одного боку виріжте вусики. У мене велика смуга шириною – 3 см, а в довжину, разом з вусами – 22 см.

Також знадобляться два чорні кружечки, які будуть на кінчиках вусиків. Якщо немає очей, зробіть їх з білого та чорного паперу: виріжте два кружечка або овали, чорні менше білих. Приклейте чорні зіниці всередину білих кружечків і вийдуть чудові очі.

Після того, як усі складові будуть готові, беріться до збирання їх у єдине ціле.

Смугу коричневого паперу скрутіть у нещільний рулончик. Усередині зробіть менше кільце і закріпіть його клеєм. Також скріпити клеєм треба область шиї або голови з великим кільцем, щоб рулончик не розкрутився.

Після цього приклейте равлику очі, чорні кружки на кінчики вусів, а сам равлик прикріпіть на кленовий лист. Залежно від того, де у вас буде місце скріплення, равлик з паперу може дивитися сумно вниз, здивовано верх або замислено вперед. У зеленого кленового листа, який цілком може бути і осіннім жовтим, потрібно трохи підняти кінчики вгору, щоб зробити нерівномірність. Адже це вже впав листок, він може зминатися.

Равлик з паперу

Ще більше ідей в рубриці — вироби з паперу.

Матеріали на тему:

Равлик з серцем — закохані равлики з паперу
Равлик з серцем – простий виріб до Дня святого Валентина. Щоб його змайструвати потрібно мінімум матеріалів, часу та умінь.
Як зробити оригамі равлика з паперу
Як зробити оригамі равлика з паперу? Потрібно усього 8 простих кроків, з якими впораються навіть діти. Фотоогляд з інструктажем.
Як зробити равлика з різних матеріалів
Цікавитесь, як зробити равлика? Ця вибірка для вас! Тут представлені равлики з паперу, пластиліну, шишки. Виконані в техніці оригамі, у вигляді аплікацій, виробів.
Паперовий їжачок для дітей
Паперовий їжачок простим способом. Покроковий урок для дітей з фото. Поповнюємо колекцію тварин з паперу.
Просте жабеня з картону
Миле і кумедне жабеня з картону просте у виготовленні. Адже тулубом його є складений удвічі картон, інші дрібні деталі діти можуть зробити з власних ...
Равлик у техніці квілінг – проста аплікація для дітей
Проста аплікація для дитячої творчості – равлик у техніці квілінг, вірніше з його елементами, бо характерні для квілінгу смуги, скручені в кружечок, тільки в ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *