Новий рік

Ялинка з долоньок — новорічна аплікація

Ялинка з долоньок

Яскрава та красива ялинка з долоньок під силу навіть дітям молодшого віку. Аплікація завжди вдається, ялинка виглядає святково та пишно.

Для роботи знадобляться такі матеріали:

  • Кольоровий папір зелених, близьких відтінків. Для об’ємності ялинки та яскравості можна додати жовту та блакитну;
  • Картон, до якого потрібно буде приклеювати долоні;
  • Ножиці, простий олівець, клей-олівець чи ПВА;
  • Компостер із будь-яким малюнком для прикраси ялинки. Або можна вирізати прості горошини, якщо діти дуже маленькі, зірки, ромби, якщо старші діти. Як варіант, ялинку можна нарядити готовим декором: паєтками, наклейками.

Ялинка з долоньок покроково

Підготовка

Так як основа ялинки – дитячі долоні, їх потрібно обвести на кольоровому папері та вирізати. Але такий варіант більше підійде для групової аплікації, де кожна дитина вирізає свою долоню, а потім їх компонують у ялинку. Якщо ж дитина робить всю ялинку сама, краще тоді скласти папір і вирізати відразу кілька долонь.

Для цієї роботи знадобилося 10 долонь.

Складання ялинки з долоньок

Всі долоні потрібно приклеїти в порядку спадання пальчиками вниз: перший ряд – 4 долоні, потім 3, 2 і ще одну, краще зелену, на саму верхівку. Але навіть не дотримуючись цього порядку, вийде чудова ялинка, особливо якщо долонь багато. Клеїти найкраще на картон, а його відтінок вже підбирається на власний розсуд. Підійде різне: білий, блакитний, синій, жовтий і т.д.

Гілочки приклеєні, ялинка з долоньок готова. Тепер настав час її вбирати.

Ялинка з долоньок

У цьому випадку це різнокольорові сніжинки, створені за допомогою фігурного компостера. На верхівці, як заведено, красується жовта зірка.

Ялинка з долоньок

Матеріали на тему:

Ялинка з пластиліну: покроковий простий спосіб для дітей
Яскрава проста ялинка з пластиліну в покроковому огляді з фото. Основні дії – це катання тонкого джгутика, а після згортання його у витягнуту, конусну ...
Ялинка з паперових кілець – об’ємна аплікація для дітей
Об'ємна аплікація для дітей віком від 4 років. Яскрава ялинка з паперових кілець дуже проста, але, завдяки кільцям, виходить пишною та оригінальною.
Ялинка з ватних дисків та пластиліну
У цьому майстер-класі ми покажемо, якою гарною може бути новорічна ялинка з ватних дисків та пластиліну. Шматочки пластиліну, що додатково використовуються, - це прикраси ...
Ялинка з дитячих долоньок — легкий виріб для дитячої творчості
Чудовим виробом на Новий рік може бути ялинка з дитячих долоньок. Майструвати її легко та цікаво. Дітям подобається обводити свої долоні, а потім із ...
Новорічна закладка у вигляді ялинки — простий оригамі куточок покроково
Яскрава новорічна закладка у вигляді ялинки у техніці оригамі. Проста творча робота для дітей та початківців.
Новорічна аплікація з ватних дисків «Сніговик біля ялинки»
Яскрава новорічна аплікація із ватних дисків зі сніговиком та ялинкою. Комбінація різних матеріалів, таких як: папір, ватяні диски, гудзики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *