З природних матеріалів

Яскраві квіти з шишок

квіти з шишок

Квіти з шишок – це гарний та оригінальний виріб. Він цілком складається з природної сировини, що є її основною перевагою.

За наявності необхідних матеріалів робота дуже легка.

Що знадобиться для виробу?

  • Сучок з кількома відгалуженнями, на які кріпитимуться шишки;
  • Шишки;
  • Засушене листя;
  • Клейовий пістолет;
  • Гуаш і пензлик.

Для роботи просто необхідний клейовий або термопістолет. Ніякий супер клей не скріпить вузький кінчик гілочки з шишкою!

Як зробити квіти з шишок?

На першому етапі потрібно розфарбувати всі підготовлені шишки у бажаний колір, а сучок у зелений. Ми з донькою їх пофарбували у різні кольори. Не страшно, що в межах однієї квітки не буває різнобарвних бутонів, головне яскравий, помітний і красивий результат. Гуаш сохне досить довго, тому цю процедуру можна зробити заздалегідь. Або покласти шишки під промені сонечка на батарею, звичайно ж, попередньо підстеливши під них складений у кілька разів папір, паперові рушники.

Коли шишки і сучок добре просохнуть, можна приступати до процесу їх склеювання. Увімкніть клейовий пістолет, через 5 хвилин помістіть горошину клею на кінчик відгалуження сучка і відразу притисніть до нього шишку. Притримуючи, швидко переверніть вниз, щоб надлишки клею встигли стекти на шишку і добре скріпили її з сучком. Все потрібно робити спритно, тому що клей застигає блискавично, в чому, власне, його гідність. У такий спосіб приклейте всі шишки.

квіти з шишок

Щоб квітка прийняла вертикальне стійке положення, я встромила її в шматок пінопласту. Якщо ж у вашого сучка немає нижніх гілочок, квітку можна помістити у вазу.

Навіть квіти з шишок без листя виглядають незавершеними. Я спочатку хотіла приклеїти парочку великих листочків, але передумала і на клей ПВА приклеїла маленькі листочки в бутони. В принципі, вони добре тримаються і без клею, але при русі можуть випасти. Вийшла дуже симпатичний осінній виріб, повністю з природної сировини.

квіти з шишок

Він може бути досить довговічним, але листочки не витримають перевірку часом, тому їх можна замінити паперовими. Як варіант, вирізати з фетру, фоамірану.

квіти з шишок

Матеріали на тему:

Лисиця з шишки та пластиліну
Проста лисиця з шишки та пластиліну для дитячої творчості. Покроковий огляд. У нашому сьогоднішньому майстер-класі ми використовуватимемо не лише пластилін, а й природні матеріали.
Сова з шишок покроково
Сова з шишок – це завжди безпрограшний варіант виробу з природних матеріалів, присвячений осіннім заходам.
Осіння композиція з шишок, листя та ягід
Представлена осіння композиція з шишок, листя та ягід дуже проста. Це ідеальний варіант роботи для осіннього свята, що не потребує складних дій.
Вовк із шишки та пластиліну
У багатьох казках вовк виступає як негативний герой. Але наш сьогоднішній персонаж — вовк із шишки та пластиліну буде добрий і трішки кумедний.
Метелик з яблук — осінній виріб для дітей
Яскравий метелик з яблук і листя покроково. Простий осінній виріб для дітей. Яскравий метелик з природних матеріалів.
Заєць з яблук та листя — виріб із природних матеріалів
Заєць з яблук та листя – виріб з природних матеріалів, простий і симпатичний. Його легко зробити, маючи в наявності пару яблук, два будь-які листочки ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *