З природних матеріалів

Яскраві квіти з шишок

квіти з шишок

Квіти з шишок – це гарний та оригінальний виріб. Він цілком складається з природної сировини, що є її основною перевагою.

За наявності необхідних матеріалів робота дуже легка.

Що знадобиться для виробу?

  • Сучок з кількома відгалуженнями, на які кріпитимуться шишки;
  • Шишки;
  • Засушене листя;
  • Клейовий пістолет;
  • Гуаш і пензлик.

Для роботи просто необхідний клейовий або термопістолет. Ніякий супер клей не скріпить вузький кінчик гілочки з шишкою!

Як зробити квіти з шишок?

На першому етапі потрібно розфарбувати всі підготовлені шишки у бажаний колір, а сучок у зелений. Ми з донькою їх пофарбували у різні кольори. Не страшно, що в межах однієї квітки не буває різнобарвних бутонів, головне яскравий, помітний і красивий результат. Гуаш сохне досить довго, тому цю процедуру можна зробити заздалегідь. Або покласти шишки під промені сонечка на батарею, звичайно ж, попередньо підстеливши під них складений у кілька разів папір, паперові рушники.

Коли шишки і сучок добре просохнуть, можна приступати до процесу їх склеювання. Увімкніть клейовий пістолет, через 5 хвилин помістіть горошину клею на кінчик відгалуження сучка і відразу притисніть до нього шишку. Притримуючи, швидко переверніть вниз, щоб надлишки клею встигли стекти на шишку і добре скріпили її з сучком. Все потрібно робити спритно, тому що клей застигає блискавично, в чому, власне, його гідність. У такий спосіб приклейте всі шишки.

квіти з шишок

Щоб квітка прийняла вертикальне стійке положення, я встромила її в шматок пінопласту. Якщо ж у вашого сучка немає нижніх гілочок, квітку можна помістити у вазу.

Навіть квіти з шишок без листя виглядають незавершеними. Я спочатку хотіла приклеїти парочку великих листочків, але передумала і на клей ПВА приклеїла маленькі листочки в бутони. В принципі, вони добре тримаються і без клею, але при русі можуть випасти. Вийшла дуже симпатичний осінній виріб, повністю з природної сировини.

квіти з шишок

Він може бути досить довговічним, але листочки не витримають перевірку часом, тому їх можна замінити паперовими. Як варіант, вирізати з фетру, фоамірану.

квіти з шишок

Матеріали на тему:

Осіння композиція з шишок, листя та ягід
Представлена осіння композиція з шишок, листя та ягід дуже проста. Це ідеальний варіант роботи для осіннього свята, що не потребує складних дій.
Сова з шишок покроково
Сова з шишок – це завжди безпрограшний варіант виробу з природних матеріалів, присвячений осіннім заходам.
Білка з шишки та пластиліну
Білка з шишки та пластиліну, а також жолудів покроково для дітей. Для створення сьогоднішнього виробу нам знадобляться деякі природні матеріали.
Павук з каштану та синельного дроту
Простий та цікавий виріб для дітей – павук з каштану та синельного дроту. Його можна приурочити до осіннього свята, а в чорному кольорі – ...
Індик з яблука та листя – осінній виріб для дітей
Чудовою ідеєю для осіннього свята є індик з яблука та листя. Виріб виглядає помітно, барвисто, оригінально.
Собака з пластиліну та каштанів
Ліпити з пластиліну – дуже легко та весело! Адже в результаті можна отримати чудовий плоский або об'ємний виріб. Сьогодні це собака з пластиліну та ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *