З природних матеріалів

Павич з природного матеріалу

Павич з природного матеріалу

Не знаєте яким може бути павич з природного матеріалу? Ознайомтеся з представленою ідеєю виробу цього птаха, який складається з шишки, листя та жолудя.

Робота легка і творча, адже хвіст може бути різного забарвлення, тобто зроблений з різних листочків, а, можливо, і ягід.

Які потрібні матеріали для виробу?

  • Розкрита соснова шишка;
  • Жолудь середнього розміру;
  • Великий засушений лист клена будь-якого кольору;
  • Дрібні різнокольорові листочки;
  • Пластилін.

Павич з природного матеріалу покроково

Як видно, виріб повністю складається з природного матеріалу. Єдиним винятком є пластилін, але він використовувався по мінімуму.

Для початку приклейте жолудь до боку шишки та підставку, завдяки якій павич утримуватиме вертикальне положення. Їх краще зробити з не дуже яскравого пластиліну, наприклад, коричневого.

Далі зробіть гарний хвіст павича. Тут можна проявити всю свою фантазію і зробити по суті аплікацію з листя, використовуючи для склеювання невеликі шматочки пластиліну, або клей ПВА. На великий кленовий лист можна наклеїти менші листочки різних кольорів, гарною ідеєю будуть навіть ягоди горобини, прикріплені по краях кленового листа.

З помаранчевого пластиліну зробіть невеликий конус-дзьоб, а з білого та чорного – вічка. Приклейте ці деталі птаху, прикріпіть до шишки шикарний хвіст, а на голову невеликий листок, який буде в якості чубчика.

Павич з природного матеріалу

Все, павич з природного матеріалу готовий. Ми робили такого птаха в дитячому садку, листочок вдало протримався у незмінному вигляді близько двох днів. Якщо ж потрібна триваліша його безпека, можна спробувати заламінувати лист скотчем. Просто повністю обклеїти, обрізати по краях. Або ж за допомогою праски та спеціальної плівки для ламінування.

Павич з природного матеріалу

Матеріали на тему:

Осіння композиція з шишок, листя та ягід
Представлена осіння композиція з шишок, листя та ягід дуже проста. Це ідеальний варіант роботи для осіннього свята, що не потребує складних дій.
Їжачок з груші та винограду — покрокові фото
Їжачок з груші та винограду – це гарний та цікавий виріб для осіннього свята. Робиться він легко і швидко, виходить завжди вдало, а виглядає ...
Півень з яблук, листя та моркви
Яскравий виріб з природних матеріалів – півень з яблук, листя та моркви. Покроковий інструктаж з фото.
Павич з втулки від туалетного паперу
Оригінальний виріб для дітей – павич з втулки від туалетного паперу. Втулку можна замінити згорнутим у рулон картоном.
Індик з яблука та листя – осінній виріб для дітей
Чудовою ідеєю для осіннього свята є індик з яблука та листя. Виріб виглядає помітно, барвисто, оригінально.
Собака з пластиліну та каштанів
Ліпити з пластиліну – дуже легко та весело! Адже в результаті можна отримати чудовий плоский або об'ємний виріб. Сьогодні це собака з пластиліну та ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *