З природних матеріалів

Павич з природного матеріалу

Павич з природного матеріалу

Не знаєте яким може бути павич з природного матеріалу? Ознайомтеся з представленою ідеєю виробу цього птаха, який складається з шишки, листя та жолудя.

Робота легка і творча, адже хвіст може бути різного забарвлення, тобто зроблений з різних листочків, а, можливо, і ягід.

Які потрібні матеріали для виробу?

  • Розкрита соснова шишка;
  • Жолудь середнього розміру;
  • Великий засушений лист клена будь-якого кольору;
  • Дрібні різнокольорові листочки;
  • Пластилін.

Павич з природного матеріалу покроково

Як видно, виріб повністю складається з природного матеріалу. Єдиним винятком є пластилін, але він використовувався по мінімуму.

Для початку приклейте жолудь до боку шишки та підставку, завдяки якій павич утримуватиме вертикальне положення. Їх краще зробити з не дуже яскравого пластиліну, наприклад, коричневого.

Далі зробіть гарний хвіст павича. Тут можна проявити всю свою фантазію і зробити по суті аплікацію з листя, використовуючи для склеювання невеликі шматочки пластиліну, або клей ПВА. На великий кленовий лист можна наклеїти менші листочки різних кольорів, гарною ідеєю будуть навіть ягоди горобини, прикріплені по краях кленового листа.

З помаранчевого пластиліну зробіть невеликий конус-дзьоб, а з білого та чорного – вічка. Приклейте ці деталі птаху, прикріпіть до шишки шикарний хвіст, а на голову невеликий листок, який буде в якості чубчика.

Павич з природного матеріалу

Все, павич з природного матеріалу готовий. Ми робили такого птаха в дитячому садку, листочок вдало протримався у незмінному вигляді близько двох днів. Якщо ж потрібна триваліша його безпека, можна спробувати заламінувати лист скотчем. Просто повністю обклеїти, обрізати по краях. Або ж за допомогою праски та спеціальної плівки для ламінування.

Павич з природного матеріалу

Матеріали на тему:

Крокодил з шишки та пластиліну
Крокодил з шишки та пластиліну покроково для дітей. Центральним елементом нашого сьогоднішнього виробу стане ялинова шишка. Вона буде тулубом крокодила, а решту його частин ...
Заєць з яблук та листя — виріб із природних матеріалів
Заєць з яблук та листя – виріб з природних матеріалів, простий і симпатичний. Його легко зробити, маючи в наявності пару яблук, два будь-які листочки ...
Лисиця з шишки та пластиліну
Проста лисиця з шишки та пластиліну для дитячої творчості. Покроковий огляд. У нашому сьогоднішньому майстер-класі ми використовуватимемо не лише пластилін, а й природні матеріали.
Такса із шишки та пластиліну
У цьому майстер-класі ми поєднуємо природні матеріали з пластиліном. А в результаті має вийти такса з шишки та пластиліну.
Курча із шишки та пластиліну
Основою цього виробу стане соснова шишка. А при додаванні пластилінових деталей у нас вийде курча із шишки та пластиліну, показане в даному майстер-класі.
Троянди з кленового листя своїми руками — покроково з фото
До осіннього свята або до Дня вчителя можна зробити троянди з кленового листя своїми руками. Завдяки яскравим забарвленням листя, яке може бути блідо-жовте, яскраво золотисте, ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *