З підручних матеріалів,  Новий рік

Новорічний вінок з паперової тарілки

Новорічний вінок з паперової тарілки

Виготовити простий новорічний виріб зі своєю дитиною можна з підручних матеріалів. Прикладом стане новорічний вінок з паперової тарілки, представлений у цьому майстер-класі.

Для створення такого вінка приготуємо:

  • одноразову паперову тарілку;
  • кольоровий папір;
  • клей з ножицями;
  • невеликі помпони.

Новорічний вінок з паперової тарілки покроково

Основою нашого вінка стане одноразова паперова тарілка. У неї потрібно вирізати середину так, щоб вийшло кільце.

Потім підготуємо смужки для роботи. Їх наріжемо з паперу темно-зеленого та світло-зеленого кольору. Для цього складаємо разом 2 листи, а потім нарізаємо по короткій стороні на смужки завширшки близько 3 см.

Тепер можна скористатися клейовим олівцем. Беремо одну із зелених смужок, вставляємо її в кільце і акуратно складаємо навпіл. Кінчики смужки потрібно склеїти.

Далі візьмемо світлішу смужку і повторимо всі дії. При цьому намагаємося робити так, щоб між смужками не залишалося вільного місця.

У такий спосіб ми повинні оформити все паперове кільце.

Новорічний вінок з паперової тарілки

Знову скористаємося ножицями. При необхідності спочатку трохи укоротимо краї смужок, а потім на них виконаємо трикутні вирізи.

Новорічний вінок з паперової тарілки

З двох склеєних між собою смужок червоного паперу зробимо бантик, який закріпимо на вінку.

Новорічний вінок з паперової тарілки

Залишилося трохи прикрасити наш виріб. Для цього ми додамо невеликі помпони, закріпивши їх за допомогою клею. Новорічний вінок, виконаний з паперу та одноразової тарілки, готовий.

Новорічний вінок з паперової тарілки

А ще напередодні Нового року можна зробити ялинку з паперової тарілки та ниток.

Також цікаві ідеї в колекції — вироби з паперових тарілок.

Матеріали на тему:

Ялинка з паперової тарілки та ниток
У сьогоднішньому майстер-класі ми зробимо яскравий і простий новорічний виріб. Це буде ялинка з паперової тарілки та ниток для в'язання. Подробиці створення такого декору ...
Новорічна гірлянда в техніці квілінг
При створенні новорічних листівок можна використовувати як різні матеріали, так і техніки виготовлення. Чудовою ідеєю є новорічна гірлянда в техніці квілінг, яка може стати ...
Новорічний вінок у техніці квілінг
У цьому майстер-класі ми продемонструємо, як швидко зробити новорічний вінок у техніці квілінг, який може стати частиною вітальної листівки.
Вироби з паперових тарілок для дітей — збірка цікавих ідей
Тут представлені незвичайні вироби з паперових тарілок. Смішні персонажі, іграшки, прикраси — все це можна зробити зі звичайної одноразової тарілки.
Пінгвін з паперової тарілки
Закінчилися ідеї, чим зайнятися з дітьми у вільний час? Пінгвін з паперової тарілки буде чудовою розвагою для дітей різного віку.
Грядка з паперової тарілки та ниток
Оригінальний виріб осінньої тематики — грядка з паперової тарілки та ниток для в'язання, а також моркви з картону. З такою грядкою дитина зможе грати, ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *