Вироби з ниток,  З туалетних втулок

Шапочка з втулки та ниток — майстер-клас

Шапочка з втулки та ниток

Симпатична шапочка з втулки та ниток – це легкий виріб, з яким впораються діти. Шапочкою можна прикрасити ялинку, нарядити ляльок.

Якби мені в дитинстві подали таку ідею, всі б мої іграшки красувалися в такому аксесуарі різних кольорів. Адже за наявності добрих ниток, шапку зробити можна дуже швидко.

Що знадобиться для виробу?

  • В’язальні нитки (не дуже тонкі, краще вовняні);
  • Втулка від туалетного паперу (кухонних рушників);
  • Лінійка, ножиці;
  • Вата, синтепон, паперові серветки на вибір (за бажанням або потребою).

Шапочка з втулки та ниток: детальний інструктаж

Відріжте від втулки колечко, висота якого 1.5 см. Можна зробити колечко з картону, склеївши сторони відрізаної смуги.

Також наріжте нитки. Максимальна довжина шматочка – 30 см. Більше не потрібно, тому що доведеться багато відрізати, що не ощадливо. Взагалі все залежить від ширини вашого кільця. Отже, визначте довжину однією ниткою заздалегідь. Кількість ниток також буде різною. Якщо нитки тонкі, їх піде більше.

Раджу використовувати нитки не тонкі, тим самим ви значно скоротите час створення виробу. Особливо це важливо для дітей, тому що не всі мають достатню посидючість.

У цьому майстер-класі використовувалися не дуже товсті нитки, можна навіть сказати, що дуже тонкі для цієї роботи, тому відрізків ниток треба було багато. У процесі довелося ще додавати.

Покроковий процес творчої діяльності

Візьміть нитку та складіть її вдвічі. З одного боку утворюється петелька, помістіть її в колечко з втулки.

Протягніть через петельку кінчики нитки, затягніть. Намагайтеся, щоб вузлик був на краю втулки.

Так само зробіть і з іншими відрізками ниток, розташовуючи їх щільно на картонці, по можливості, без просвітів. Якщо нитки хороші, то процес піде швидко, з тонкими доведеться повозитися.

Можна додати нитки інших кольорів. Причому у різний спосіб. Або періодично, утворюючи смуги або взагалі відразу по дві, шапочка з втулки та ниток вийде строкатою та яскравою.

Після того, як все колечко з втулки буде покрите нитками, поправте вузлики, якщо вони зрушили в сторони, затягніть петлі, щоб виглядали однорідно, без ділянок, що занадто звисають.

Шапочка з втулки та ниток

Шапочка з втулки та ниток

Тепер нам потрібно довгий хвіст проштовхнути на інший бік. Для зручності зберіть нитки разом і трохи закрутіть.

Шапочка з втулки та ниток

Потім проштовхніть їх у середину втулки, ніби вивертаючи навиворіт.

Шапочка з втулки та ниток

Якщо нитки хороші, вони самі триматимуть форму. При використанні тонких ниток, як у даному варіанті, знадобиться вата або синтепон, завдяки яким шапочка не втрачатиме свою форму, опуклий вигляд. Помістіть, наприклад, вату всередину.

Шапочка з втулки та ниток

Проштовхніть далі за кільце. Подивіться, як виглядає, виберіть потрібну висоту і перев’яжіть «хвіст» шматочком нитки такого ж кольору.

Після цього обріжте нитки, щоб зробити гарний помпон. Його величина залежить від ваших уподобань. Якщо відріжете багато, буде маленький пухнастий помпон, якщо залишите більше, вийде великий кумедний помпон.

Шапочка з втулки та ниток

Ось і все, шапочка з втулки та ниток готова.

До речі, можна зробити таку шапку без помпону з цих ниток. А потім приклеїти декоративний помпончик будь-якого кольору. Для цього слід, як тільки прив’язали всі нитки, відразу їх зв’язати воєдино і відрізати зайве. А вже після цього проштовхнути в колечко. Вийде, що нитки викрутяться виворітною стороною вгору, залишивши відрізану частину всередині. А так як зверху помпона з цих ниток вже не буде, можна приклеїти на двосторонній скотч або клей декоративний помпончик, будь-якого забарвлення.

Також дивіться як зробити браслет з ниток та картонної втулки.

Багато цікавих ідей в підбірці — вироби з ниток.

Матеріали на тему:

Квіти з ниток на виделці покроково
Нитки для в'язання є практично у будь-якому будинку. Але в цьому майстер-класі ми не в'язатимемо, а покажемо простий спосіб, як зробити квіти з ниток ...
Лисиця з паперу: втулки, рулону, циліндра
Лисиця з паперу в оригінальному варіанті – з паперового рулончика. Але можна спростити завдання, використовуючи втулку туалетного паперу.
Єдиноріг із втулки від туалетного паперу
Дуже простий єдиноріг із втулки для дитячої творчості. Яскравий і барвистий персонаж з кольорового паперу та рулону.
Лев з втулки від туалетного паперу
Лев з втулки від туалетного паперу покроково. Простий виріб з циліндра для дітей. Цікава ідея виробу з непридатного матеріалу.
Кішка з туалетної втулки
Зі втулки від туалетного паперу можна зробити все, що завгодно, будь-то кумедний персонаж або корисний предмет. У мене є не менше 50 ідей, які ...
Поробки з втулок від туалетного паперу – найцікавіші ідеї покроково
Поробки з втулок від туалетного паперу займають на сайті окрему рубрику, оскільки їхня різноманітність може бути невичерпною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *