Вироби з фетру

Дитяча шпилька з райдужною квіткою з фетру

шпилька з райдужною квіткою з фетру

Для юної модниці у сьогоднішньому майстер-класі ми зробимо прикрасу для волосся. А буде це шпилька з райдужною квіткою з фетру.

Для виготовлення такої шпильки приготуємо:

  • фетр різного кольору;
  • лінійка-шаблон з колами;
  • простий олівець;
  • декоративну стразу;
  • металеву фурнітуру;
  • пістолет клейовий.

Шпилька з райдужною квіткою з фетру покроково

Саму квітку ми зробимо з маленьких кружечків, вирізаних з фетру різного кольору. Використовуючи спеціальну лінійку-шаблон (як варіант циркуль), ми намалювали 6 кружків діаметром 18 мм на фетрі. Після цього їх акуратно вирізаємо ножицями.

Далі нам знадобиться клейовий пістолет, тому прогріваємо його. З його допомогою ми починаємо поєднувати між собою вирізані різнокольорові кружки. Так ми формуємо квіточку.

У такий спосіб по колу ми повинні склеїти всі 6 заготовок. Це і буде основа для райдужної квітки.

шпилька з райдужною квіткою з фетру

Тепер підготуємо основу для нашої шпильки. Для цього потрібно приклеїти смужку фетру на металеву фурнітуру. Ми використали блакитний фетр, вирізали з нього вузьку смужку і приклеїли на заготовку для шпильки, підігнувши кінчики.

Приклеюємо райдужну квіточку на край нашої шпильки.

шпилька з райдужною квіткою з фетру

Залишилось прикрасити її декоративною стразою. Ось така у нас вийшла шпилька для волосся з райдужною квіткою з фетру.

шпилька з райдужною квіткою з фетру

Ви можете використовувати будь-які кольори для виготовлення такої прикраси. Тоді ваша шпилька буде унікальною і не схожою на інші.

Ще більше ідей у рубриці — вироби з фетру.

Матеріали на тему:

Троянда з фетру своїми руками
У сьогоднішньому майстер-класі у нас — троянда з фетру своїми руками. Така красива квітка може стати основою для будь-якої прикраси, для цього залишиться лише ...
Вітальна листівка з фламінго із фетру до Дня святого Валентина
Проста листівка з фламінго із фетру до Дня святого Валентина. Основа птиці – фетрові різнокольорові серця, які надають роботі оригінальності та об'ємності.
Шпилька веселка з фоамірану
Яскрава шпилька веселка з фоамірану для волосся, зроблена своїми руками. Оригінальний виріб для дітей зі звичайних смужок різнокольорового фоамірану.
Валентинка з трояндами з фетру
Привітати близьку людину з 14 лютого можна за допомогою листівки, виготовленої власноруч. У цьому майстер-класі у нас валентинка з трояндами з фетру, яку можуть ...
Шпилька для волосся з фоамірану у вигляді цукерки
Оригінальну прикрасу для дівчинки можна зробити своїми руками. Сьогодні у нас майстер-клас — шпилька для волосся з фоамірану у вигляді цукерки.
Квітка з фетрових сердець — майстер-клас з фото
У цьому майстер-класі представлена квітка з фетрових сердець. Виріб можна зробити в подарунок близьким на будь-яке свято. Наприклад, день народження, 14 лютого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *