Вироби з фетру

Троянда з фетру своїми руками

Троянда з фетру своїми руками

У сьогоднішньому майстер-класі у нас — троянда з фетру своїми руками. Така красива квітка може стати основою для будь-якої прикраси, для цього залишиться лише додати фурнітуру.

Для виготовлення такої троянди ми візьмемо:

  • фетр рожевого та зеленого кольору;
  • м’який простий олівець;
  • декоративну намистину;
  • клейовий пістолет;
  • ножиці.

Троянда з фетру своїми руками покроково

Основою для нашої квітки стане коло, вирізане з рожевого фетру. Щоб воно вийшло рівним, краще обвести простим олівцем якийсь круглий предмет, а потім вирізати.

Округлу заготовку, що вийшла, потрібно нарізати по спіралі, починаючи з краю. При цьому в центрі має залишитися невеликий кружечок, надалі він стане основою нашої троянди.

Далі на спіральній смужці, що вийшла, потрібно виконати хвилеподібний край. За рахунок нього квітка виглядатиме цікавіше.

А тепер нам потрібен клейовий пістолет. Починаємо скручувати нашу рожеву спіральну смужку, періодично закріплюючи її знизу краплею гарячого клею.

У такий спосіб ми повинні скрутити всю заготовку, після чого приклеїти її на невеликий гурток, залишений раніше при вирізанні. Така квітка троянди у нас виходить.

Троянда з фетру своїми руками

Серединку ми вирішили прикрасити декоративною намистом, схожою на перлину. Закріплюємо її, використовуючи невелику краплю гарячого клею.

Троянда з фетру своїми руками

Залишилося додати листочки. Їх виріжемо із світло-зеленого фетру. Спочатку просто готуємо заготівлі у формі листочків.

А потім виконуємо ножицями зубчастий край, після чого приклеюємо листочки до нижньої частини квітки. Наша троянда з фетру своїми руками готова.

Троянда з фетру своїми руками

Ще більше ідей в рубриці – вироби з фетру.

Матеріали на тему:

Вітальна листівка з фламінго із фетру до Дня святого Валентина
Проста листівка з фламінго із фетру до Дня святого Валентина. Основа птиці – фетрові різнокольорові серця, які надають роботі оригінальності та об'ємності.
Валентинка з фетру з котиком
Проста валентинка з фетру з котиком. Покроковий інструктаж з фото, легка робота із щільним фетром.
Кульбаба з ниток — весняний виріб покроково
У цьому весняному виробі ми використовуватимемо нитки для в'язання. Саме з них вийде яскрава кульбаба з ниток, показана в даному майстер-класі.
Валентинка з трояндами з фетру
Привітати близьку людину з 14 лютого можна за допомогою листівки, виготовленої власноруч. У цьому майстер-класі у нас валентинка з трояндами з фетру, яку можуть ...
Троянда з пластиліну — ліплення квітки покроково
Красива троянда з пластиліну, яку зможуть зліпити діти. Ліплення квітки своїми руками у покроковому виконанні.
Квітка з фетрових сердець — майстер-клас з фото
У цьому майстер-класі представлена квітка з фетрових сердець. Виріб можна зробити в подарунок близьким на будь-яке свято. Наприклад, день народження, 14 лютого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *