Вироби з ниток

Снігур з ниток та картону — покрокові фото

Снігур з ниток та картону

Снігур з ниток та картону покроково. Детальний опис з яскравими фото. Чудовий зимовий виріб для дітей.

Снігурів можна впізнати здалеку по їх червоній грудці. Саме ця відмінна риса дозволить нам зробити виріб у вигляді цієї пташки. А виконаємо ми її з ниток та картону, орієнтуючись на фотографії цього майстер-класу.

Для виготовлення такого снігура візьмемо:

  • чорний картон;
  • ножиці;
  • нитки для в’язання сірого, червоного та білого кольорів;
  • клей ПВА;
  • аркуш паперу;
  • декоративні очі;
  • олівець.

Снігур з ниток та картону поетапно

Почнемо створення виробу з шаблону для майбутнього снігура. Для цього на аркуші паперу малюємо контур пташки. У центрі цього шаблону має бути отвір, через який простягатимемо нитки.

Прикладаємо цей шаблон пташки на зворотний бік чорного картону, після чого обводимо олівцем по контуру. Потрібно зробити 2 такі заготовки, які будуть симетричними.

Тепер з’єднуємо шаблони між собою так, щоб чорний бік картону виявився зовні. Але поки що не склеюємо ці заготовки між собою.

Далі формуватимемо грудку снігура. А для цього нам знадобиться червона пряжа. Від мотка відрізаємо кілька метрів, після чого починаємо намотувати її в нижній частині заготовки, простягаючи через отвір у шаблоні.

Червона грудка готова.

Снігур з ниток та картону

Верхню частину снігура ми оформимо нитками сірого та білого кольору. Спочатку намотуємо сіру пряжу, її розташовуємо спереду.

Снігур з ниток та картону

Після цього потрібно намотати на шаблон білі нитки.

Снігур з ниток та картону

На наступному етапі нам потрібні гострі ножиці, ними прорізатимемо нитки по краю шаблону. Для цього беремо заготівлю снігура в одну руку, притримуючи її за центр. А іншою рукою починаємо акуратно прорізати нитки.

 

Тепер потрібно зафіксувати всі ці нитки між собою, створивши своєрідний помпон на картонній заготовці. Для цього беремо невеликий шматочок будь-якої нитки, продаємо між шаблонами і щільно зав’язуємо.

Снігур з ниток та картону

 

Зайві ниточки обрізаємо, а шаблони склеюємо між собою.

Снігур з ниток та картону

Залишилося додати декоративні очі з двох боків виробу. Ось такий у нас вийшов снігур із ниток та картону.

Снігур з ниток та картону

Багато цікавих ідей в підбірці — вироби з ниток.

Матеріали на тему:

Ворона з паперу гармошкою
Поповнюємо колекцію паперових птахів, і цього разу це ворона з паперу гармошкою. Цікавий для дітей виріб, корисна техніка для розвитку дрібної моторики, посидючості та ...
Півень з втулки від туалетного паперу
Шикарний півень з втулки, яскравий і зовсім не складний. Дотримуйтесь покрокового інструктажу, щоб зробити такого півня з паперу.
Снігур з пластиліну — покроково для дітей
Ці яскраві птахи з'являються у місті з настанням зими, коли їм не вистачає корму. Червоногруді снігурі дуже помітні на фоні білого снігу. Даний снігур ...
Веселка з картону та ниток
Сьогоднішній майстер-клас — веселка з картону та ниток різного кольору. Це допоможе дитині засвоїти правильне розташування квітів у веселці.
Браслет з ниток та картонної втулки
Сьогодні ми зробимо оригінальну дитячу прикрасу — браслет з ниток та картонної втулки. Усі кроки його створення продемонстровані у цьому майстер-класі.
Шапочка з втулки та ниток — майстер-клас
Симпатична шапочка з втулки та ниток – це легкий виріб, з яким впораються діти. Шапочкою можна прикрасити ялинку, нарядити ляльок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *