Вироби з пластиліну

Снігур на гілці горобини з пластиліну — пластилінографія

Снігур на гілці горобини з пластиліну

Яскравих птахів з червоною грудкою легко впізнати посеред зими. Вони наближаються до будинків, сподіваючись знайти корм у цю холодну пору року. У цьому майстер-класі представлена аплікація снігур на гілці горобини з пластиліну.

Для створення аплікації приготуємо:

  • набір пластиліну;
  • стеку;
  • картон блакитного кольору.

Снігур на гілці горобини з пластиліну покроково

Почнемо створення снігура з його голови. Для цього спочатку скочуємо кульку з чорного пластиліну, потім її розплющуємо і прикладаємо на лист блакитного картону.

Грудку нашого птаха виконаємо з червоного пластиліну. Скочуємо для початку овальну заготівлю.

Потім розплющуємо її та прикладаємо на картон.

Наступним етапом буде створення чорного крила. Але попередньо ми додамо невеликий шматочок чорного пластиліну трохи нижче за голову, це дозволить згладити контури майбутньої пташки.

Тепер закріплюємо пластилінове крило, воно матиме краплеподібну форму.

Додаємо хвостик.

Далі скористаємось сірим пластиліном. Якщо такого кольору немає у вашому наборі, змішаємо між собою чорний і білий пластилін. Сірими на нашому виробі будуть деталі на крилі, а також дзьобик снігура. З маленької кульки білого пластиліну робимо око, для цього його злегка розплющуємо і закріплюємо на голові, а зверху додаємо крихітний шматочок чорного пластиліну.

Снігур на гілці горобини з пластиліну

У цьому виробництво птахи майже завершено. Приступаємо до виготовлення гілочки, на якій сидітиме снігур. Її ми зробимо з коричневого пластиліну. Скачуємо для початку довгу тонку ковбаску та закріплюємо її на картоні. З невеликих шматочків чорного пластиліну робимо лапки, їх оформляємо додатково за допомогою пластмасової стеки.

Снігур на гілці горобини з пластиліну

З тонших джгутиків коричневого пластиліну формуємо додаткові гілочки. Так робимо основу для гілочки горобини.

Далі з червоного пластиліну створюємо ягідки. Щоб вони вийшли однаковими, краще заздалегідь скачати тонку ковбаску, розрізати її на однакові частини пластмасовою стекою та після цього зробити невеликі кульки. Закріплюємо їх на коричневій гілочці, формуючи гроно горобини.

Сніг на гілці зробимо за таким самим принципом – це будуть маленькі кульки білого пластиліну.

Снігур на гілці горобини з пластиліну

Залишилося заповнити фон та зобразити сніг. Для цього знову скористаємося невеликими білими заготовками. Вийшла ось така зимова аплікація — снігур на гілці горобини з пластиліну.

Снігур на гілці горобини з пластиліну

Ще більше идей з ліплення ви можете знайти в таких добірках:

Вироби з пластиліну

Ліплення з пластиліну

Аплікація з пластиліну

Матеріали на тему:

Дельфін з пластиліну поетапно
Дельфін з пластиліну покроково. Чудовий персонаж, якого дитина може зробити своїми руками, а потім грати з нею, дарувати близьким.
Ослик з пластиліну — покроково для дітей
Яскравий ослик з пластиліну. Він багато в чому нагадує персонажа відомого мультфільму. Ви вже здогадалися, що наш майстер-клас присвячений ліпленню віслюка Іа.
Скутер з пластиліну
Цим виробом більше зацікавляться хлопчики. Адже в цьому майстер-класі ми зліпимо скутер з пластиліну.
Аплікація з пластиліну — павич
Яскрава аплікація з пластиліну — павич. Створювати цю пластилінографію ми будемо на аркуші картону. Детальний майстер-клас для дітей.
Крокодил з шишки та пластиліну
Крокодил з шишки та пластиліну покроково для дітей. Центральним елементом нашого сьогоднішнього виробу стане ялинова шишка. Вона буде тулубом крокодила, а решту його частин ...
Вироби із шишок та пластиліну — ТОП ідей покроково
Одними з найлегших є вироби із шишок та пластиліну. А все тому, що основа роботи — тулуб,  абсолютно готовий, адже ним є шишка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *