З туалетних втулок

Білка з втулки від туалетного паперу

Білка з втулки від туалетного паперу

У нас вже є багато тварин з рулончиків, смішних, цікавих і привабливих, цього разу – це білка з втулки від туалетного паперу, але не проста, а з справжнісіньким жолудем, який вона тримає у своїх лапках.

Цей виріб буде чудовим варіантом для осіннього свята в дитячому садку.

Що потрібно для роботи?

  • Картон коричневого кольору та помаранчевого. Можна трохи інші тональності коричневого або гірчичного, головне, щоб один колір був трохи світлішим за інший;
  • Небагато білого паперу для зубів;
  • Втулка від туалетного паперу;
  • Пластикові очі, або саморобні з білого та чорного паперу;
  • Лінійка, клей-олівець, ножиці, простий олівець, чорний фломастер;
  • Жолудь із шляпкою.

Білка з втулки від туалетного паперу покроково

Виміряйте втулку і виріжте відрізок від коричневого картону, що відповідає її параметрам. Зручно вимірювати втулкою, обгорнувши її в картон і відзначивши потрібні розміри.

Обклейте втулку коричневим картоном.

Щоб зробити вуха білці, загніть одну зі сторін втулки всередину, спочатку одну половинку, потім другу. Намагайтеся притискати акуратно, порівнюючи глибину, щоб обидві сторони були симетричними.

Виріжте з коричневого картону довгий хвіст, що розширюється з одного боку, нехай він буде довгим, вище за саму втулку. Враховувати також треба загинання хвоста.

Намалюйте і виріжте прості лапки: дві тонкі смуги з подобою п’ятірні на кінці. Якщо ваш картон не дуже щільний, не робіть надто тонкі лапки, інакше білка не втримає в них жолудь.

Також намалюйте і виріжте округлене оранжеве серце, яке буде мордочкою білочки і довгі білі зуби. Їх можна вирізати в вигляді маленького прямокутника зі зрізаними з одного боку кутками. Цей зріз потім плавно перейде на усмішку.

Всі деталі готові, час зібрати їх у кумедного лісового персонажа. Спочатку приклейте очі, потім мордочку, на неї зуби. Чорним фломастером намалюйте вії білці, ніс, посмішку та лінію зубів, що роздвоюються.

Потім приклейте в самому низу довгий хвіст, а його кінчик підкрутіть трохи олівцем вниз. На завершення, приклейте лапки, а до них жолудь, добре притисніть і потримайте деякий час. Важливо, щоб капелюшок жолудя добре тримався на ньому, тому що лапки можуть ковзати, а саме на капелюшку вони й затримаються.

Білка з втулки від туалетного паперу

Ось така вийшла білка з втулки від туалетного паперу — чудова іграшка і виріб до осіннього, і не тільки, свята.

Білка з втулки від туалетного паперу

 

Ще більше цікавих ідей ви знайдете в збірникупоробки з втулок від туалетного паперу

Поробки з втулок від туалетного паперу

Матеріали на тему:

Порося з втулки для дітей
У цьому майстер-класі показаний простий спосіб, яким може бути порося з втулки. Свинка вийде смішною та милою, вироби можуть поповнити колекцію саморобних тварин з ...
Тюльпан із втулки від туалетного паперу
Тюльпан із втулки від туалетного паперу зробити простіше простого. Це один із найлегших варіантів квітки, яку можуть зробити діти.
Бджола з втулки від туалетного паперу
Бджола з втулки від туалетного паперу – одна з найлегших виробів із цього покидькового матеріалу. Зробити її можна лише за кілька простих кроків.
Гусениця з втулок від туалетного паперу — органайзер для дітей
З туалетних втулок можна зробити не лише кумедних персонажів, але й корисну річ. Чудовою виходить олівниця гусениця з втулок від туалетного паперу.
Єдиноріг із втулки від туалетного паперу
Дуже простий єдиноріг із втулки для дитячої творчості. Яскравий і барвистий персонаж з кольорового паперу та рулону.
Бик із втулки від туалетного паперу
Простий виріб для дітей – бик із втулки від туалетного паперу, який не вимагатиме особливих умінь та матеріалів. Легка поробка тварини покроково.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *