З туалетних втулок

Мухомор у техніці торцювання

Мухомор у техніці торцювання

Яскравим та красивим виходить мухомор у техніці торцювання, яка надає виробу цікавої об’ємної текстури.

Сама техніка не складна, для дітей корисна, тому що розвиває дрібну моторику та посидючість. Посидючість насамперед, тому що робота досить копітка.

Що потрібно з матеріалів?

  • Білий папір;
  • Гофрований папір (червоний, білий, зелений та трохи жовтого);
  • Зелений картон;
  • Втулка від туалетного паперу;
  • Ножиці, простий олівець, клей ПВА;
  • Шашлична паличка чи стрижень від ручки;
  • Пластикові очі.

Замість гофрованого паперу можна використовувати серветки. Втулку також цілком замінює білий картон, скручений у трубочку.

Як зробити мухомор у техніці торцювання?

Виміряйте втулку та приготуйте відрізок з білого паперу за її параметрами. Намалюйте коло, поділіть його на 4 частини та одну відріжте.

Зверніть та склейте коло у широкий конус. Втулку обгорніть білим папером та закріпіть клеєм.

Наріжте багато дрібних квадратиків із червоного гофрованого паперу та білого. Замість білого у мене серветка. В ідеалі сторони квадратиків повинні дорівнювати 1 см. Але вони виходять дуже маленькими, за бажанням і для маленьких дітей їх можна зробити більше – до 1,5 см.

Намалюйте на капелюшку майбутнього мухомора кола, щоб відзначити, де будуть білі вкраплення.

Далі потрібно зробити торцівку. Для цього в центр одного квадратика необхідно встановити шашличну паличку або стрижень від ручки.

Пальцями стиснути кінчик і провернути в обидва боки, створюючи подобу дуже зім’ятого кульочка. У мене квадратики сантиметрові, тому вийшла торцівка дуже маленька, якщо ж вона трохи більша, краї більше стовбурчаться.

Потім потрібно вмочити кінчик торцівки в клей ПВА і притиснути до поверхні паперу. Тримати потрібно зовсім не довго, а потім паличку прибрати. Найчастіше її забрати можна практично відразу. Як варіант, клей можна одразу нанести на поверхню, а потім вже приклеювати суху торцівку.

Починати торцювання потрібно з верхньої частини гриба поступово опускаючись вниз.

Намальовані кола потрібно обклеїти білими торцівками. Можна спочатку зробити всі білі кола, а потім вже заповнити решту поверхні червоним папером.

Ось такий вийшов гарний капелюшок, хоча не можна сказати, що процес дуже швидкий.

Мухомор у техніці торцювання

Тепер перейдемо до ніжки мухомору. Виріжте із зеленого картону коло та приклейте до нього втулку.

Зробіть траву методом торцювання із зеленого гофрованого паперу. Можна зробити вкраплення жовтенькою, начебто це квіточки.

Мухомор у техніці торцювання

На завершення приклейте пухнастий капелюшок і мухомор у техніці торцювання готовий. За бажанням, можна надати йому індивідуальність, приклеїти або намалювати очі і посмішку.

Мухомор у техніці торцювання

 

Ще більше цікавих ідей ви знайдете в збірникупоробки з втулок від туалетного паперу

Поробки з втулок від туалетного паперу

Матеріали на тему:

Шапочка з втулки та ниток — майстер-клас
Симпатична шапочка з втулки та ниток – це легкий виріб, з яким впораються діти. Шапочкою можна прикрасити ялинку, нарядити ляльок.
Свиня із втулки від туалетного паперу — 2 простих варіанти
Пропоную ще два варіанти виробів-свинок. І цього разу — свиня із втулки від туалетного паперу. В огляді 2 способи створення свинок, хоч і це ...
Вовк із паперу — вироби для дітей із рулонів
Цей страшний і жахливий вовк з паперу – простий дитячий виріб, який дуже легко зробити з рулону, втулки, будь-якого картонного циліндра.
Жаба з паперової втулки
Яскрава і кумедна жаба з з паперової втулки – це чудовий виріб для дітей різного віку. А завдяки покроковому огляду та шаблону, зробити її ...
Об’ємна аплікація з восьминогами з втулки та ниток
Об'ємна аплікація з восьминогами – це цікава творча робота з підручних матеріалів. Покрокове створення восьминогів з втулки та ниток.
Красивий метелик з втулки від туалетного паперу
Яскравий, дуже святковий і красивий метелик з втулки від туалетного паперу покроково. Може бути чудовою творчою роботою до Дня святого Валентина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *