Малюнки поетапно

Як намалювати кролика — покроково для дітей

Як намалювати кролика

Покроковий інструктаж з фото на тему «Як намалювати кролика». Найпростіший спосіб для дитячої творчості. Кролик виходить кумедний та вгодований, може бути прикрасою великодньої листівки, виробу.

Матеріали для творчості:

  • Аркуш білого паперу;
  • Простий олівець;
  • Ластик;
  • Кольорові олівці чи фломастери.

Як намалювати кролика поетапно

У центрі листа намалюйте невеликий овал, який буде головою кролика. Можна повністю завершити овал, а потім стерти частину лінії праворуч. Або ж спочатку намалювати полуовал-мордочку.

У верхній частині півовала намалюйте два довгі вуха. А після, починаючи від другого вуха, проведіть лінію трохи убік і вниз, утворюючи спинку тварині.

Тепер намалюйте лапку, як показано на фото.

Від голови проведіть дугу до самої лапки, щоб намалювати живіт кролику. Чим більше живіт, тим товстішим буде виглядати кролик. Ззаду додайте невеликий хвостик, а також намалюйте у вухах довгі вузькі овали. Також додайте на лапку нігтики.

Як намалювати кролика

Тепер перейдемо до мордочки. Намалюйте круглі очі, ніс, від якого відходять невеликі дужки та вуса з обох боків мордочки.

Як намалювати кролика

Як намалювати кролика

Основну важливу частину роботи завершено. Залишилося тільки розфарбувати всередині контуру на власний розсуд.

Як намалювати кролика

Класичний варіант – сірий із рожевим. Але ж у кроликів забарвлення багате, вони бувають як однотонними, так і в цятках. Великодній варіант взагалі приймає пастельно рожеві і блакитні варіації. Тепер ви знаєте як намалювати кролика. Приємного творчого процесу! Ще більше поетапних ідей у рубриці – малюнки поетапно.

Матеріали на тему:

Як намалювати Бабу-Ягу — покроковий майстер-клас з малювання
Сьогодні для вас простий покроковий урок, як намалювати Бабу-Ягу! Дітям обов'язково сподобається цей спосіб, оскільки це дуже легко та цікаво.
Як намалювати жабу — 4 варіанти для дітей покроково
Потрібна інструкція, як намалювати жабу? До вашої уваги цілих 4 способи у поетапному виконанні. Вибирайте варіант, що сподобався, і створюйте легко і швидко цього ...
Як намалювати зайчика — 6 варіантів для дітей
Як намалювати зайчика? Варіантів багато. Пропоную 6 поетапних оглядів, з яких можна вибрати малюнок, що сподобався, або той, який буде під силу і можливостям.
Зайчик зі смужок паперу
Зайчик зі смужок паперу — цікавий і легкий виріб. Його можна приурочити до великодньої тематики, оскільки пастельні кролики – один із символів Великодня.
Як намалювати вовка – поетапно для дітей
Покрокова інструкція на тему — як намалювати вовка. Малюємо разом злого хижака, вчимося малювати лісового жителя, хоч трохи і з мультяшним ухилом.
Оригамі кролик з паперу — покроково для дітей
Простий оригамі кролик з паперу. Точніше, тільки його голова. Відмінний варіант оригамі для дітей та початківців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *