Новий рік

Сніговик зі смужок паперу

Сніговик зі смужок паперу

Чудовою ідеєю новорічного виробу є сніговик зі смужок паперу. Техніка легка, цікава та дуже популярна.

Зі смужок можна зробити безліч персонажів і предметів. Наприклад, на сайті вже представлений майстер-клас об’ємного зайчика зі смуг та курчати, а також симпатичні кульки, які можуть бути як іграшки на ялинку або гірляндою, що прикрашає приміщення.

Що потрібно для роботи?

  • Білий картон. Підійде будь-який білий щільний папір, наприклад, акварельний. Тонкий не дуже придатний для такого виробу, тому що верхня кулька притискає нижню, що псує весь вигляд;
  • Червоний папір та помаранчевий, за бажанням – синельний дріт;
  • Очі, що рухаються, але можна їх замінити паперовими;
  • Чорний фломастер, лінійка, простий олівець, ножиці, клей-олівець.

Сніговик зі смужок паперу покроково

На одну кульку знадобиться 4 смужки. Голова сніговика трохи менше ніж нижня частина, тому і смуги повинні бути різної довжини. Наприклад, у цьому варіанті довгі смуги для тулуба – 25 см, а ті, що коротші, з яких буде голова сніговика – 20 см. Ширина смуг – 1,5 см.

Розкресліть олівцем і відріжте 8 смуг.

Майструємо голову

У роботу беремо короткі смуги.

Складіть їх у два рази, щоб згином позначити середину.

Приклейте навхрест дві смуги, щоб вони перетиналися в області згинів.

Зверху у проміжки цих двох смуг приклейте третю та четверту. Вийде ось така подоба сніжинки.

Тепер цю сніжинку потрібно перетворити на кульку. Для цього кінчики нижньої смуги склейте разом.

Зверху приклейте спочатку один кінчик перехресної смуги, а потім другий.

Приклейте кінчики смужок, що залишилися, і вийде кругла паперова кулька.

Зробіть таким же способом кульку з більш довгих смужок.

Сніговик зі смужок паперу

На меншу кульку приклейте трикутник з помаранчевого паперу, який буде носом-морквиною сніговика, а також очі. Чорним фломастером намалюйте посмішку у вигляді крапок або на власний розсуд.

Сніговик зі смужок паперу

Голова сніговика зі смужок паперу готова.

Створюємо привабливий образ сніговика

Нанесіть клей на велику паперову кульку і приклейте до неї маленьку. Добре притисніть пальцями. Можна тут скористатися двостороннім скотчем, він скріпить дві кульки значно швидше і надійніше.

Сніговик зі смужок паперу

Для красивого та завершеного вигляду зробіть сніговику капелюх або ковпак. Ковпак простіше, потрібно вирізати коло з огляду на розмір голови сніговика і відрізати його половинку.

А потім цю половинку скрутити в конус та склеїти.

Також можна зробити руки з рукавичками. Руки – це прості білі смуги, а до них на кінчики приклеєні рукавиці з червоного паперу. Їх можна зробити навіть просто у вигляді довгого півовала. Для шарфика знадобиться досить довга смуга червоного паперу.

Приклейте на голову сніговику конус, завдавши клей на краю усередині. Ще краще там же, але в двох-трьох місцях приклеїти двосторонній скотч.

Сніговик зі смужок паперу

З боків сніговика приклейте руки, прикріпіть на шию шарфик. Сніговик зі смужок паперу готовий, за бажанням, його можна прикрасити, наприклад, сніжинками, паєтками, блиском.

Якщо є синельний дріт, роботу можна ще більше спростити: зробити з пухнастого барвистого дроту навушники та шарфик.

Сніговик зі смужок паперу

А ось сніговичок із ще одним новорічним персонажем – оленем із паперових смуг. Як бачимо, техніки абсолютно ідентичні. Ще можна ознайомитися, як зробити Діда Мороза зі смужок паперу.

Сніговик зі смужок паперу

Матеріали на тему:

Дід Мороз із фоамірану та ватних дисків
Прикраси на ялинку можуть бути виконані з різних матеріалів. Наприклад, це може бути Дід Мороз із фоамірану та ватних дисків.
Ялинкова іграшка з фоамірану (гліттерного) — майстер-клас
Ялинкова іграшка з фоамірану своїми руками. Покроковий огляд з фото, як можна зробити красиву, блискучу прикрасу на ялинку.
Новорічна гірлянда в техніці квілінг
При створенні новорічних листівок можна використовувати як різні матеріали, так і техніки виготовлення. Чудовою ідеєю є новорічна гірлянда в техніці квілінг, яка може стати ...
Новорічний вінок з паперової тарілки
Виготовити простий новорічний виріб зі своєю дитиною можна з підручних матеріалів. Прикладом стане новорічний вінок з паперової тарілки, представлений у цьому майстер-класі.
Ялинка з паперової тарілки та ниток
У сьогоднішньому майстер-класі ми зробимо яскравий і простий новорічний виріб. Це буде ялинка з паперової тарілки та ниток для в'язання. Подробиці створення такого декору ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *