Вироби з фоамірану,  Новий рік

Ялинкова іграшка з фоамірану (гліттерного) — майстер-клас

Ялинкова іграшка з фоамірану

Ялинкова іграшка з фоамірану своїми руками. Покроковий огляд з фото, як можна зробити красиву, блискучу прикрасу на ялинку.

Маючи під рукою глітерний фоаміран та клейовий пістолет, можна зробити оригінальні іграшки на ялинку. Приклад однієї з них показаний у цьому майстер-класі.

Для виготовлення цього новорічного виробу приготуємо:

  • глітерний (з блиском) фоаміран двох кольорів;
  • лінійку із зубочисткою;
  • ножиці;
  • пару намистин;
  • сріблясту тасьму;
  • клейовий пістолет.

Ялинкова іграшка з фоамірану покроково

Основними заготовками для ялинкової іграшки будуть смужки, вирізані з глітерного фоамірану. Їх розмір становить 1,5х8 см. Нам потрібно по 5 смужок кожного кольору.

Склеюємо між собою з одного краю смужки синього та сріблястого кольору.

Потім накладаємо одну на іншу. Робимо це в такий спосіб.

Потім закріплюємо гарячим клеєм смужки з іншого краю.

Скористаємося ножицями. Потрібно трохи зрізати куточки по краях заготовки. Повинен вийти для ялинкової іграшки такий елемент.

З інших смужок фоамірану робимо ще 9 заготовок. При їх виготовленні важливо враховувати розташування кольорів матеріалу один до одного.

Тепер їх треба з’єднати між собою. Знову беремо клейовий пістолет. Наносити клей слід у верхній та нижній частині сусідніх елементів.

Ялинкова іграшка з фоамірану

Склеюємо в такий спосіб 5 заготовок.

Ялинкова іграшка з фоамірану

Робимо ще одну групу, що складається із 5 елементів.

Підготуємо сріблясту тасьму для нашої ялинкової іграшки. Її потрібно просунути через намистину, сформувавши при цьому петельку.

Залишилося з’єднати між собою 2 групи заготовок, розмістивши поміж них петельку у верхній частині. А знизу по центру закріплюємо другу намистину.

Ялинкова іграшка з фоамірану

Ось така у нас вийшла ялинкова іграшка з фоамірану, глітерна, яскрава та святкова. Відмінна прикраса ялинки, зроблена своїми руками.

Ще більше ідей в підбірці — вироби з фоамірану.

Вироби з фоамірану

Матеріали на тему:

Новорічний вінок з паперової тарілки
Виготовити простий новорічний виріб зі своєю дитиною можна з підручних матеріалів. Прикладом стане новорічний вінок з паперової тарілки, представлений у цьому майстер-класі.
Прикраса для волосся з фоамірану — покроковий інструктаж
Зачіска помітно змінюється, якщо використовувати гарні шпильки. Тому на цей раз у нашому майстер-класі — блискуча прикраса для волосся з фоамірану.
Вироби з фоамірану для дітей — ідеї, майстер-класи
Прості вироби з фоамірану для дітей та початківців. Покрокові ідеї різних поробок, легкі майстер-класи.
Як швидко зробити квітку з глітерного фоамірану
Розглянемо просту ідею, як швидко зробити квітку з глітерного фоамірану. Це не займе багато часу, якщо дотримуватись покрокової інструкції, представленої в цьому майстер-класі.
Квітка з фоамірану для початківців
Даний майстер-клас — квітка з фоамірану для початківців, продемонструє один із варіантів створення квітки з використанням фоамірану різних відтінків.
Красива квітка з фоамірану покроково
Способів того, як створюється красива квітка з фоамірану, існує безліч. Ми покажемо в цьому майстер-класі один із варіантів виготовлення оригінальних пелюсток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *