Вироби з фоамірану

Вироби з фоамірану для дітей — ідеї, майстер-класи

Вироби з фоамірану

Прості вироби з фоамірану для дітей та початківців. Покрокові ідеї різних поробок, легкі майстер-класи.

Фоаміран – це м’який синтетичний матеріал, який використовується у різних видах виробів. З його допомогою можна створювати квіти та декор, іграшки, прикраси, кумедні вироби.

Основна особливість цієї пластичної замші – здатність до незначного розтягування під час нагрівання. Завдяки чому можна створювати різні форми та чудові поробки, які з часом залишаються такими ж насиченими у кольорі, якими були спочатку.

Вироби з фоамірану — збірка ідей для творчості

Маленька квіточка з фоамірану

квітка з фоамірану

Проста невелика квітка може бути як декор колажів, аплікацій, а також елементом біжутерії. Складається з невеликих чотирилисників, з’єднаних певним чином в одне ціле.

Детальніше: як зробити маленьку квіточку з фоамірану

Прикраса для волосся

заколка з фоамірану

Прикрасити волосся шпилькою, зробленою своїми руками — це не тільки задоволення від рукоділля, але також можливість зробити шпильку певного кольору та виду. Використовуючи блискучий фоаміран, намистину, шпильку та термопістолет, можна зробити ось таку яскраву красу для свого волосся.

Докладніше: прикраса для волосся з фоамірану

Гарна квітка

квітка з фоамірану

Найцікавіше використовувати фоаміран для створення квітів. Різновидів їх форм, кольорів та видів з цього матеріалу – просто необмежена кількість. Творча робота передбачає спільні зусилля дітей та дорослих, оскільки знадобиться гаряча праска для пластики пелюсток.

Докладніше: красива квітка з фоамірану

Шпилька льодяник

Шпилька для волосся з фоамірану у вигляді цукерки

Як щодо яскравого льодяника, що прикрашає зачіску? Цікава робота з фоаміраном представлена покроково. Зробіть таку цукерку, щоб здивувати оточуючих креативом та власною майстерністю.

Детальніше: шпилька для волосся з фоамірану у вигляді цукерки

Квітка для початківців

Квітка з фоамірану для початківців

Збираєтеся поекспериментувати з новим для себе матеріалом — фоаміраном? Ця квітка саме для новачків у цьому виді творчості. Складається з простих пелюсток, з’єднаних в одне ціле за допомогою термопістолета.

Докладніше: квітка з фоамірану для початківців

Веселка з фоамірану

Шпилька веселка з фоамірану

Ще одне оригінальне рішення для шпильки — яскрава веселка з хмарами. Запасіться різнокольоровими листами фоамірану та порадуйте себе цікавою саморобною прикрасою для волосся.

Детальніше: шпилька веселка з фоамірану

Вироби з фоамірану — метелик

Метелик із фоамірану

З пластичного, зручного для творчості фоамірану можна зробити найрізноманітніших персонажів. Наприклад, ось такого метелика. Для нього знадобляться глітерний фоаміран двох кольорів, декор у вигляді страз та термопістолет.

Детальніше: метелик з глітерного фоамірану

Бабка з фоамірану

Бабка з фоамірану та синельного дроту

Крім сріблястого фоамірану, у цій творчій роботі використовується також синельний дріт, стрази. Кінцевий вид виробу надзвичайно яскравий. Справжня коштовність, зроблена своїми руками.

Детальніше: бабка з фоамірану та синельного дроту

Магніт серце

Магніт серце з фоамірану

Магніт у вигляді серця може бути в якості виробу на день Валентина. Смішне серце — це відмінний сюрприз для близьких і легка творча робота.

Докладніше: магніт серце з фоамірану

Квітка з глітерного фоамірану

Як швидко зробити квітку з глітерного фоамірану

Дуже легка квітка із фоамірану. Але за рахунок термообробки знадобиться допомога дорослих. Зроблена з глітерного фоамірану та покупних тичинок.

Детальніше: як швидко зробити квітку з глітерного фоамірану

Троянда з фоамірану

Як зробити троянду з фоамірану

Найпопулярніші квіти з фоамірану – це троянди. Їх роблять у різний спосіб. Тут використовується найбільш простий, де спочатку плететься косичка, яка потім перетворюється на троянду.

Докладніше: як зробити троянду з фоамірану

Прості квіти

Прості квіти з глітерного фоамірану

Ще один вид квітів, які під силу дітям та початківцям. Незважаючи на їхню простоту, завдяки блискучому фоамірану та перлинам, виглядають привабливо та яскраво.

Докладніше: прості квіти з глітерного фоамірану

Біла мишка

Мишка з фоамірану

Чудовий виріб для дітей. Мишка складається з кружків різного розміру, які вирізані із фактурного білого фоамірану.

Докладніше: мишка з фоамірану

Новорічні вироби з фоамірану

Іграшка на ялинку з фоамірану

Ялинкова іграшка з фоамірану

Створіть новорічний настрій та прикрасу власними руками. Зробіть ось таку іграшку на ялинку з глітерного синього та сріблястого фоамірану.

Докладніше: ялинкова іграшка з фоамірану

Дід Мороз із фоамірану

Дід Мороз із фоамірану та ватних дисків

Дуже проста аплікація для дітей. Виріб може бути підвіскою – прикрасою для приміщення, ялинки.

Детальніше: Дід Мороз із фоамірану та ватних дисків

Фоаміран – хороший матеріал для дитячої творчості, він не токсичний і нешкідливий для навколишнього середовища, легко ріжеться та розтягується, без гострих країв та термостійкий, не вигоряє та приємний у роботі.

Вироби з фоамірану можуть бути неймовірно красиві, особливо іграшки та квіти, а також досконалі. Але тут представлені найпростіші роботи для дитячої творчості.

Матеріали на тему:

Бабка з фоамірану та синельного дроту — майстер-клас
Комбінуючи у творчості різні матеріали, можна створювати цікаві вироби. Сьогодні у нас бабка з фоамірану та синельного дроту у покроковому виконанні.
Квітка з фоамірану для початківців
Даний майстер-клас — квітка з фоамірану для початківців, продемонструє один із варіантів створення квітки з використанням фоамірану різних відтінків.
Шпилька для волосся з фоамірану у вигляді цукерки
Оригінальну прикрасу для дівчинки можна зробити своїми руками. Сьогодні у нас майстер-клас — шпилька для волосся з фоамірану у вигляді цукерки.
Ялинкова іграшка з фоамірану (гліттерного) — майстер-клас
Ялинкова іграшка з фоамірану своїми руками. Покроковий огляд з фото, як можна зробити красиву, блискучу прикрасу на ялинку.
Шпилька веселка з фоамірану
Яскрава шпилька веселка з фоамірану для волосся, зроблена своїми руками. Оригінальний виріб для дітей зі звичайних смужок різнокольорового фоамірану.
Красива квітка з фоамірану покроково
Способів того, як створюється красива квітка з фоамірану, існує безліч. Ми покажемо в цьому майстер-класі один із варіантів виготовлення оригінальних пелюсток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *