З природних матеріалів

Кумедний їжачок із шишок та пластикової пляшки — покрокова інструкція

їжачок із шишок та пластикової пляшки

Дотримуйтесь покрокової інструкції, і у вас вийде ось такий кумедний їжачок із шишок та пластикової пляшки. За наявності підготовлених матеріалів вся робота займає 15-20 хвилин часу.

Для виробу знадобляться такі матеріали:

  • Шишки соснові;
  • Пластикова пляшка, бажано коричневого кольору;
  • Клейовий або термопістолет;
  • Коричнева гуаш або пластилін;
  • Готові рухливі очі, пензлик;
  • Листя, ягоди горобини для прикраси, двосторонній або звичайний скотч для їхнього кріплення.

Для роботи з шишками та пластиком обов’язково потрібен саме клейовий пістолет. Жодний клей не підійде для цих цілей. Я пробувала супер клей та клей момент – шишки не приклеюються взагалі. Адже у них поверхня горбиста, часто нерівна, іноді з пластиком стикається лише невелика площа шишки і звичайний її не утримує. Тому краще трохи витратитися, і придбати хоча б невеликий термопістолет, завдяки якому можна робити будь-які вироби з шишками, пластиком, різним матеріалом. Все кріпиться блискавично та ґрунтовно.

Їжачок із шишок та пластикової пляшки покроково

Підготовка шишок

Після того, як шишки зібрані, їх потрібно обробити. Вимийте їх ретельно у теплій воді та замочіть у розчині оцту та води 1:1. Обсушіть шишки. Це якщо вони вже розкриті. Якщо шишки закриті, обробку оцтом можна пропустити, можна лише добре їх вимити в гарячій воді. А далі вжити таких заходів:

  • Прокип’ятити 15 хвилин;
  • Запікати 1 годину в духовці;
  • Обробити в мікрохвильовій печі.

Свого часу я випробувала кожний метод. Але сподобався мені лише той, де шишки поміщаються у мікрохвильову піч. При кип’ятінні виділяється багато пари, запаху, безнадійно псується каструля. У духовці – дуже довго і є ризик зайво засмажити шишки. А ось у мікрохвильовій печі – просто ідеально. Я застелила тарілку паперовими рушниками, помістила туди шишки та ввімкнула на одну хвилину. Після цього дверцята відчинила, випустила пар, перевернула шишки і знову включила мікрохвильову піч на 1 хвилину. Таких хвилин знадобилося чимало – близько 7-10, щоб шишки розкрилися повністю. Але все одно це значно швидше, ніж метушня з духовкою та каструлею.

Як зробити їжачка з пляшки та шишок?

Всі основні та допоміжні матеріали готові, настав час приступати до дії. Підготуйте найбільш симпатичні шишки однакового розміру, які будуть у першому ряду, тобто ближче до мордочки їжачка. Візьміть шишку і прикладіть її до пляшки, щоб бачити де вона з нею стикатиметься, адже в ту область і потрібно буде наносити клей. Увімкніть клейовий пістолет, зачекайте 5 хвилин, потім нанесіть клей трохи на діжку шишки і швиденько притисніть її до пляшки зверху. Заклейте весь перший ряд навколо мордочки їжачка.

Так само зробіть і другий ряд, щільно притискаючи шишки один до одної і підбираючи порівняно однакові за розміром і формою.

Обклейте шишками всю пляшку. Тут вже не обов’язково клеїти її на бочок, та й не вийде, найчастіше шишки надалі розташовуються у прямому положенні.

Вигляд збоку.

Обклеєна шишками задня частина пластикової пляшки.

Основна робота готова, тепер найцікавіша — надання образу їжачку.

У нас з донькою це їжачка. Тому ми приклеїли їй очі з віями. Очі можна зробити з пластиліну або паперу. Зафарбували гуашою кришечку, але ще її можна було заліпити коричневим пластиліном.

їжачок із шишок та пластикової пляшки

І збоку на шишки прикріпили на двосторонній скотч ягоди горобини та кілька листочків. Виріб досить міцний, його згодом можна приклеїти до дошки або пінопласту.

їжачок із шишок та пластикової пляшки

Їжачок із шишок та пластикової пляшки готовий, вірніше їжачка. І не страшно, що ніс її завеликий, вона все одно красуня та модниця.

їжачок із шишок та пластикової пляшки

їжачок із шишок та пластикової пляшки

Ще більше ідей в рубриці — вироби з природних матеріалів.

Матеріали на тему:

Яскраві квіти з шишок
Квіти з шишок – це гарний та оригінальний виріб. Він цілком складається з природної сировини, що є її основною перевагою.
Осіння композиція з шишок, листя та ягід
Представлена осіння композиція з шишок, листя та ягід дуже проста. Це ідеальний варіант роботи для осіннього свята, що не потребує складних дій.
Метелик з яблук — осінній виріб для дітей
Яскравий метелик з яблук і листя покроково. Простий осінній виріб для дітей. Яскравий метелик з природних матеріалів.
Індик з яблука та листя – осінній виріб для дітей
Чудовою ідеєю для осіннього свята є індик з яблука та листя. Виріб виглядає помітно, барвисто, оригінально.
Паперовий їжачок для дітей
Паперовий їжачок простим способом. Покроковий урок для дітей з фото. Поповнюємо колекцію тварин з паперу.
Їжачок з груші та винограду — покрокові фото
Їжачок з груші та винограду – це гарний та цікавий виріб для осіннього свята. Робиться він легко і швидко, виходить завжди вдало, а виглядає ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *