Вироби з паперу

Їжачок з паперу гармошкою

Їжачок з паперу гармошкою

Незважаючи на те, що їжаків на сайті вже чимало, хочу запропонувати ще один варіант його створення. Цього разу це їжачок з паперу гармошкою, кумедний і дуже легкий виріб для дітей.

Матеріали для роботи:

  • Кольоровий папір або дуже щільний картон коричневого і бежевого кольору;
  • Чорний фломастер, клей-олівець, ножиці.

Їжачок з паперу гармошкою покроково

Лист коричневого паперу А4 переріжте навпіл уздовж його довжини. У вас вийде довга смуга, яку потрібно скласти в гармошку, починаючи з вузького боку.

Складіть у гармошку весь папір. Залежно від віку, діти можуть загинати складки спочатку в одну сторону, а потім в іншу від 5 мм до 1,5 см.

Знайдіть серединку гармошки і складіть її вдвічі.

Нанесіть клей уздовж будь-якої внутрішньої сторони та склейте, формуючи подобу віяла. Іноді може знадобитися пройтися клеєм і в самому низу цього віяла, скріпивши докупи нижні складки. Голки їжачка вже готові.

Тепер саме час намалювати їжу зовнішність та лапи. Для цього виріжте трохи подовжене півколо з бежевого паперу, а краще картону, розмір якого щоб був наполовину голок гармошкою. Намалюйте на цьому півкрузі чорним фломастером очі, ніс та широку посмішку. Виріжте з цього ж бежевого паперу дві смуги і закругліть куточки, це будуть їжаки.

Приклейте голову їжака до гармошки, а знизу прикріпіть лапки. Вийде ось такий милий і смішний їжачок з паперу гармошкою.

Їжачок з паперу гармошкою

Їжачок з паперу гармошкою

Ще більше ідей в рубриці — вироби з паперу.

Матеріали на тему:

Їжачок з пластиліну — покрокова ліпка для дітей
До вашої уваги майстер-клас – їжачок з пластиліну. Перед заняттям можна обговорити та спробувати з дитиною варіанти змішування різних кольорів пластиліну. Це може знадобитися при ...
Як зробити жирафа з паперу
Покроковий урок – як зробити жирафа з паперу. Легкий виріб для дітей, де тулуб тварини є конусом. Поетапний інструктаж з фото.
Ворона з паперу гармошкою
Поповнюємо колекцію паперових птахів, і цього разу це ворона з паперу гармошкою. Цікавий для дітей виріб, корисна техніка для розвитку дрібної моторики, посидючості та ...
Як зробити крокодила — покрокові вироби для дітей
Добірка ідей, як зробити крокодила з паперу та інших матеріалів. У роботах використовуються кольоровий папір, шишки, пластилін.
Лев з втулки від туалетного паперу
Лев з втулки від туалетного паперу покроково. Простий виріб з циліндра для дітей. Цікава ідея виробу з непридатного матеріалу.
Як зробити жабу — покрокові вироби жаб
Задумались, як зробити жабу? Адже вибір технік різноманітний. Змайструвати можна об'ємну жабу, з конуса, паперових смужок та рулончиків, з використанням картонних втулок, оригамі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *