Вироби з паперу

Мураха з паперу — простий виріб для дітей

Мураха з паперу

Представляю вам ідею, якою може бути мураха з паперу. Сам виріб легкий, особливих витрат часу та майстерності не вимагатиме.

Матеріали для паперової мурашки

  • Картон чорного кольору, для деяких деталей комахи підійде і чорний папір;
  • Трохи білого паперу для очей або вже готові покупні очі, що рухаються;
  • Ножиці, клей-олівець, чорний фломастер.

Мураха з паперу покроково

Розміри довільні, все залежить від бажаної величини мурахи. Відріжте один прямокутник ширше для тулуба циліндром, а другий – вузький і невеликий прямокутник або навіть смугу – для голови. Третя, зовсім маленька смужка – буде шиєю, а заразом і деталлю для скріплення разом голови та тулуба.

Згорніть дві перші смужки в рулончики і склейте краї. На цьому етапі, тобто перед склеюванням, можна скоординувати розміри і відрізати зайве, щоб голова не була дуже великою або тулуб занадто довгий.

Приклейте смугу всередину рулончика якомога більше, а до неї прикріпіть і голову.

Виріжте з чорного картону, тут можна використовувати і папір, два кружки, трохи ширші за тулуб. Один з кружечків загостріть на одній із сторін.

З чорного картону відріжте 8 тонких смужок, які будуть лапами та вусами мурашки.

Приклейте кружки один на інший, а потім на тулуб рулончик. Також приклейте знизу тулуба лапки, ближче до кінчиків яких зробіть згини, імітуючи лапи комахи. Вусики прикріпіть на голову і також трохи зігніть. Очі можна використовувати покупні, або вирізати з паперу. У цьому варіанті дуже простий спосіб: на білому папері чорним фломастером намалюйте два з’єднані кружечки, поставте в їх середині крапки. А потім виріжте намальовані очі, але не за контуром малюнка, а на міліметрі біля нього.

Мураха з паперу

Ось така вийшла мураха з паперу, якщо вона з картону, то стійка на поверхні, тулуб міцний, лапки не роз’їжджаються.

Мураха з паперу

Мураха з паперу

Ще більше ідей в розділі — вироби з паперу.

Матеріали на тему:

Мураха з пластиліну — покрокова ліпка для дітей
Проста мураха з пластиліну - цікавий і нескладний виріб, який може захопити дітей. Під час створення такого виробу дитина буде скочувати кульки і тонкі ...
Мураха з яблук — простий виріб для дітей
Мураха з яблук — це легкий виріб для дітей до осіннього свята з найдоступніших природних матеріалів.
Комаха сонечко з паперової тарілки
Майстер-клас на тему — сонечко з паперової тарілки. Для створення цього дитячого виробу використовуватимемо не зовсім звичні матеріали. За основу ми візьмемо паперову одноразову ...
Гусениця з кружечків паперу — простий виріб для малюків
Не знаєте, чим зайнятися з дітьми? До вашої уваги гусениця з кружечків паперу – легкий, яскравий виріб для дітей від 3 років.
Як намалювати сонечко комаху — 4 варіанти, поетапно для дітей
Шукаєте варіанти, як намалювати сонечко? Пропоную 4 прості поетапні схеми малюнків, від найпростішої для малюків, до оригінальної та забавної.
Бджола квілінг — покроково для дітей та початківців
Представлена ​​в цьому майстер-класі бджілка, виготовлена ​​з тонких паперових смужок. Ви легко можете повторити такий виріб, бджола квілінг підійде для оформлення листівки, створення аплікацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *