З туалетних втулок

Порося з втулки для дітей

Порося з втулки

У цьому майстер-класі показаний простий спосіб, яким може бути порося з втулки. Свинка вийде смішною та милою, вироби можуть поповнити колекцію саморобних тварин з паперу.

Що знадобиться для творчого процесу?

  • Втулка від туалетного паперу;
  • Рожевий папір;
  • Помаранчевий картон для п’ятачка;
  • Білий та чорний папір для очей;
  • Простий олівець, ножиці, клей-олівець.

Порося з втулки покроково

Підготуйте втулку від туалетного паперу. Альтернативний варіант – згорнутий у рулончик рожевий картон. Виміряйте втулку, наприклад, за допомогою непотрібного паперу, визначивши об’єм та висоту. Відріжте прямокутник з відповідними параметрами.

Наклейте рожевий папір на втулку. Тулуб майбутньої свинки готовий.

Візьміть простий олівець і намалюйте на рожевому папері два вуха, ноги, ніс, хвіст. Також вам знадобляться зроблені з білого та чорного паперу очі та овальний помаранчевий п’ятачок.

Всі додаткові деталі для створення свинки готові, настав час втулку перетворювати на задуманий персонаж.

Порося з втулки

Приклейте на трапецієподібний ніс овальний п’ятачок, на якому намалюйте чорним фломастером ніздрі, а потім сам п’ятак прикріпіть до краю втулки. З її боків у верхній частині додайте трохи висячі вуха. Приклейте саморобні паперові очі.

Приклейте кінцівки та завершіть роботу хвостом. Сам хвостик слід трохи підкрутити за допомогою олівця.

Порося з втулки

Все, порося з втулки готове. Це чудовий варіант легкої творчої роботи для дітей, де в основі складаються прості деталі та дії.

Ще більше цікавих ідей ви знайдете в збірникупоробки з втулок від туалетного паперу

Поробки з втулок від туалетного паперу

Матеріали на тему:

Сонечко з втулки від туалетного паперу
Завдяки контрастним чорно-білим забарвленням, сонечко з втулки від туалетного паперу виходить дуже яскравим і красивим. І, незважаючи на безліч дрібних деталей, майструвати його зовсім ...
Лев з втулки від туалетного паперу
Лев з втулки від туалетного паперу покроково. Простий виріб з циліндра для дітей. Цікава ідея виробу з непридатного матеріалу.
Дракон з втулок покроково
Дракон з втулок складається із 4 циліндрів від туалетного паперу. Є компактним органайзером, забавним і практичним предметом і виробом для дітей.
Заєць з втулки від туалетного паперу
Простий заєць з втулки покроково. Легкий виріб з покидькового матеріалу для дитячої творчості. Поповнить добірку ідей – тварини з втулки.
Шапочка з втулки та ниток — майстер-клас
Симпатична шапочка з втулки та ниток – це легкий виріб, з яким впораються діти. Шапочкою можна прикрасити ялинку, нарядити ляльок.
Дракон із втулки поетапно
Двоголовий дракон із втулки виглядає вражаюче, дітей цікавить тема зміїв, драконів, динозаврів, тому цей простий виріб їм буде до вподоби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *