З природних матеріалів

Жаба з яблука — вироби з фруктів для дітей

Жаба з яблука

Дуже проста жаба з яблука та паперу. Простий виріб, який діти зроблять легко і швидко.

Матеріали:

  • Зелене яблуко;
  • Зелений картон;
  • Білий та чорний папір для очей;
  • Клей чи двосторонній скотч, канцелярський ніж.

Жаба з яблука поетапно

Підготуйте гарне яблуко. Звичайно, краще, коли колір яблука зелений, але також цікаво будуть виглядати жаби жовтого і червоного кольору.

Виріжте з картону верхні та нижні лапи. Форма може бути будь-яка, найпростіша — це смуга, що трохи розширюється і переходить в трипалість на кінці.

Також важливими є великі опуклі очі. З зеленого картону виріжте два овали з загостреною однією стороною, яку згодом потрібно буде помістити в розріз на яблуку. З білого виріжте два кола – очні яблука, і два чорні кружечки, які будуть зіницями очей.

З червоного паперу виріжте тонку дугу півколом. Її ми приклеїмо як посмішку жаби. Замінити клей можна двостороннім скотчем.

Жаба з яблука

Усі складові готові, тепер переходимо до безпосереднього збору земноводного.

На зелений овал приклейте підготовлені кола та кружечки, щоб вийшли очі. Канцелярським ножем зробіть у верхній частині яблука прорізи і помістіть очі.

Найбільші прорізи зробіть з боків і вставте туди лапки з картону. Зауважте, що всі деталі повинні бути саме картонні, оскільки папір буде проблематично вставити в розрізи, також він дуже швидко розмокне в яблучному соку.

Нижні лапи та посмішка прикріплені за допомогою клею, але лапи також можна вставити у прорізи, акуратно зроблені в нижній частині яблука.

Жаба з яблука

Все, жаба з яблука готова. Подібні вироби з фруктів робити завжди цікаво і зовсім не складно.

Ще більше ідей в огляді – вироби з природних матеріалів.

Також цікаві вироби в колекції — як зробити жабу.

Подібна тематика поробок в добірці — вироби з яблук.

Матеріали на тему:

Як намалювати жабу — 4 варіанти для дітей покроково
Потрібна інструкція, як намалювати жабу? До вашої уваги цілих 4 способи у поетапному виконанні. Вибирайте варіант, що сподобався, і створюйте легко і швидко цього ...
Жаба з жерстяної банки
Жаба з жерстяної банки прикрасить дитячу кімнату, може стати чудовим органайзером, вмістилищем дрібних, але таких важливих дитячих речей.
Індик з яблука та листя – осінній виріб для дітей
Чудовою ідеєю для осіннього свята є індик з яблука та листя. Виріб виглядає помітно, барвисто, оригінально.
Просте жабеня з картону
Миле і кумедне жабеня з картону просте у виготовленні. Адже тулубом його є складений удвічі картон, інші дрібні деталі діти можуть зробити з власних ...
Заєць з яблук та листя — виріб із природних матеріалів
Заєць з яблук та листя – виріб з природних матеріалів, простий і симпатичний. Його легко зробити, маючи в наявності пару яблук, два будь-які листочки ...
Об’ємна паперова жаба — покроково з шаблоном
Об'ємна паперова жаба з об'ємним тулубом – чудовий дитячий виріб, легкий і кумедний. А завдяки шаблону зробити її можна за лічені хвилини, що подобається ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *