Аплікації,  Вироби з ниток

Проліски з ниток, синельного дроту та ватних дисків

Проліски з ниток

Простий спосіб створення перших весняних квіточок ми продемонструємо у цьому майстер-класі. А зробимо ми проліски з ниток, синельного дроту та ватних дисків.

Для виготовлення такого виробу приготуємо:

  • лист блакитного картону;
  • білу пряжу для в’язання;
  • ножиці;
  • зелений синельний дріт;
  • ватні диски;
  • клей ПВА.

Проліски з ниток, синельного дроту та ватних дисків покроково

Самі квіточки проліска ми робитимемо з ниток. Для цього білу пряжу намотуємо на пальці лівої руки, а потім знімаємо заготовку.

Всередину вставляємо зелений синельний дріт. Після цього перекручуємо кінчики дроту для закріплення заготовки з ниток. При цьому одна частина дроту має бути коротшою і складати близько 5 см завдовжки.

Її ми повинні зігнути навпіл і трохи вигнути. Ця частина стеблинки розташовуватиметься над квіточкою.

Тепер нам знадобиться невеликий відрізок білої нитки. З її допомогою ми перев’язуємо квіточку у верхній частині. Після цього скористаємося ножицями та розріжемо всі нитки знизу, щоб їх вирівняти.

Проліски з ниток

Для завершення створення проліска вигинаємо зелений синельний дріт, а з іншого його кінця формуємо листочок. Такий проліск у нас вийшов.

Проліски з ниток

Аналогічно робимо ще пару таких весняних квіточок. Закріплюємо їх на аркуші блакитного картону. Для цього скористаємося клеєм ПВА, за його допомогою фіксуємо стеблинки в нижній частині.

Проліски з ниток

Залишилося скористатися ватними дисками. Попередньо розрізаємо їх навпіл, після чого приклеюємо в нижній частині аплікації. Наші проліски з ниток, синельного дроту та ватних дисків готові.

Проліски з ниток

Ще більше ідей в рубриці — аплікації для дітей.

Багато цікавих варіантів в підбірці — вироби з ниток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *