Аплікації

Проліски з паперу — об’ємна аплікація для дітей

Проліски з паперу

Першими квітами, що повідомляють нам про прихід весни, є проліски. Саме проліски з паперу будуть темою сьогоднішнього майстер-класу.

Їх ми зробимо як об’ємну аплікацію круглої форми, своєрідне панно, яким можна прикрасити стіну.

Для створення такої аплікації візьмемо:

  • папір білого, зеленого, блакитного кольору;
  • циркуль із ножицями;
  • клейовий олівець;
  • білу шерсть або вату.

Проліски з паперу покроково

Спочатку підготуємо основу для майбутньої аплікації. Вона буде круглої форми, тому спочатку за допомогою циркулю малюємо коло на білому папері та вирізаємо. Діаметр цієї білої основи становить 19 см. Потім коло меншого розміру виріжемо з блакитного паперу і приклеїмо його на біле коло. Діаметр блакитної заготовки складає 14 см.

Тепер підготуємо листочки для майбутніх пролісків. Для цього із зеленого паперу вирізаємо вузькі смужки, які будуть загострені з одного боку.

Приклеюємо ці зелені листочки на блакитний фон. Закріплюємо клеєм листочки лише у нижній частині.

Тепер зробимо заготівлі для самих пролісків. Для цього нам знадобиться білий папір. Складаємо його навпіл, а потім вирізаємо заготовки наступної форми.

Для однієї квіточки нам потрібно 2 заготовки, які склеюємо між собою, поєднуючи половинку однієї частини з половинкою другої.

Всього для нашої аплікації знадобляться 3 проліски.

Приклеюємо ці квіти на круглу заготівлю.

Проліски з паперу

Залишилось зробити імітацію снігу. Для цього скористаємось білою вовною. Акуратно відриваємо тонкі пасма, після чого приклеюємо їх у нижній частині виробу. Проліски з паперу в якості об’ємної аплікації готові.

Проліски з паперу

Дивіться також як зробити:

проліски з ниток, синельного дроту та ватних дисків

паперову аплікацію пролісків ще в двох варіантах

проліски в техніці оригамі.

Матеріали на тему:

Пролісок оригамі — 3 покрокові варіанти
Давайте за допомогою паперу відсвяткуємо початок весни і зробимо пролісок оригамі. Тут представлені 3 варіанти від найпростішого, до трохи складного.
Аплікація «Пташки з кружечків паперу»: покроково
Об'ємна аплікація «Пташки з кружечків паперу» з поетапним інструктажем. Яскраві птахи з різнокольорових паперових кружків.
Аплікація «Рибки з кружечків паперу»: покроково для дітей
Дуже проста аплікація «Рибки з кружечків паперу». Для однієї рибки знадобиться один кружок більше і два – меншого розміру для плавців.
Об’ємна аплікація «Бабка в очеретах»
Пропонуємо попрацювати з кольоровим папером. Використовуючи заготівлі різного кольору та розміру, у нас вийде аплікація «Бабка в очеретах». А допоможе у цьому запропонований майстер-клас.
Аплікація тюльпани в техніці оригамі
Проста аплікація тюльпани в техніці оригамі для дітей. Легкий спосіб зробити тюльпан з паперу та відобразити у вигляді об'ємної аплікації.
Проліски з ватних дисків, коктейльних трубочок та паперу
У дитячій творчості можуть використовуватись різні підручні матеріали. Наприклад, дані проліски з ватних дисків також включають трубочки для коктейлю та кольоровий папір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *