Вироби для дітей

Як зробити підсніжники — аплікації, вироби, оригамі

Як зробити підсніжники

Добірка ідей, як зробити підсніжники з різних матеріалів. Цікаві варіанти аплікацій, поробок, оригамі для дитячої творчості.

Матеріали:

У роботах найчастіше використовується кольоровий папір, картон. Але також цікаві варіанти аплікацій з підручними матеріалами, такими як: ватні диски, нитки, синельний дріт, коктейльні трубочки та ін.

Як зробити підсніжники своїми руками

Проліски з ниток, синельного дроту та ватних дисків

Проліски з ниток

Оригінальна аплікація для дітей, в якій використовуються різні матеріали. Це синій картон для фону пролісків, білі нитки для квітів, зелений синельний дріт для стебел, половинки ватяних дисків. Зацікавила ця творча робота? Дотримуйтесь посилання, щоб дізнатися про всі кроки створення аплікації.

Докладніше: проліски з ниток, синельного дроту та ватних дисків

Підсніжники з паперу

Проліски з паперу

Виріб зроблено з кольорового паперу та незначної кількості вати. Підготуйте білий папір, зелений для листя, блакитний для фону та вату для відображення снігу. До речі, замість білого паперу, з якого вирізане коло, можна використати одноразову тарілку. Виріжте заготовки та зробіть об’ємні квіти, інструкція яких за посиланням нижче.

Докладніше: підсніжники з паперу

Підсніжники з ватних дисків

Проліски з ватних дисків

Ще одна ідея, в якій використовуються ватні диски, але тепер, окрім снігу, з них зроблені квіти цієї рослини. Крім того, для стебел знадобляться коктейльні трубочки, а для листя — зелений кольоровий папір. Також не забудьте подбати про картон, з якого буде фон аплікації.

Докладніше: підсніжники з ватних дисків

Аплікація підсніжників — 2 способи

До вашої уваги цілих дві аплікації підсніжників у 3d варіанті. Перша — цікавий виріб, з квітами у вигляді гармошки, у другій квіточки зроблені з паперових кіл.

Аплікація проліски

Докладніше: аплікація пролісків

Підсніжники оригамі: 3 покрокові варіанти

Пролісок оригамі

Декілька способів складання квітки, починаючи від найпростішого і закінчуючи трохи складним для дітей. Лист можна скласти в техніці оригамі або ж вирізати з зеленого паперу.

Докладніше: пролісок оригамі

Тепер ви знаєте, як зробити підсніжники, ознаменуйте своєю творчою роботою прихід весни.

Матеріали на тему:

Квіти з ниток на виделці покроково
Нитки для в'язання є практично у будь-якому будинку. Але в цьому майстер-класі ми не в'язатимемо, а покажемо простий спосіб, як зробити квіти з ниток ...
Проліски з паперу — об’ємна аплікація для дітей
Першими квітами, що повідомляють нам про прихід весни, є проліски. Саме проліски з паперу будуть темою сьогоднішнього майстер-класу.
Проліски з ватних дисків, коктейльних трубочок та паперу
У дитячій творчості можуть використовуватись різні підручні матеріали. Наприклад, дані проліски з ватних дисків також включають трубочки для коктейлю та кольоровий папір.
Троянда з фетру своїми руками
У сьогоднішньому майстер-класі у нас — троянда з фетру своїми руками. Така красива квітка може стати основою для будь-якої прикраси, для цього залишиться лише ...
Аплікація «Проліски» — 2 цікаві варіанти для дітей
Чудовий варіант творчої роботи з дітьми на початку весни – аплікація «Проліски». Пропоную вам дві легкі ідеї, цікаві та корисні для розвитку дрібної моторики ...
Аплікація «Букет ромашок» з паперу
Яскрава аплікація «Букет ромашок» з паперу для дітей. Майстер-клас створення простих квітів, цікава робота у подарунок мамі, бабусі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *