Великдень

Великодній вінок із паперових яєць

Великодній вінок із паперових яєць

Чудова ідея виробу на Великдень – це великодній вінок із паперових яєць. Завдяки барвистому картону, з якого виготовлені паперові яйця, вінок виглядає неймовірно яскраво та святково.
А ще це просто, швидко та цікаво.

Для роботи знадобляться такі матеріали:

  • Різнокольоровий картон;
  • Твердий картон будь-якого кольору;
  • Клей-олівець, циркуль, ножиці, простий олівець.

Твердий картон потрібен для створення кільця, на яке кріпляться яйця, утворюючи вінок. Це може бути обкладинка від кольорового картону, вона часто буває дуже твердою або частина картонної коробки. Як варіант — паперова тарілка, у якої вирізана серединка.

Як зробити великодній вінок із паперових яєць

Спочатку потрібно намалювати циркулем коло, а в ньому ще одне трохи меншого розміру.

Намальоване кільце вирізаємо.

Далі готуємо різнокольорові яйця. Можна намалювати або перемалювати в інтернеті контур яйця, вирізати його, а потім використовувати як готовий трафарет, щоб всі яйця у вінку були однаковими. Кількість паперових яєць залежить від розміру картонного кільця. Мені знадобилося 16.

Кольоровий картон підійде різного кольору, можна брати і менше відтінкових варіантів. Красивий вінок у пастельних тонах, з паперу, який має візерунок великодньої тематики.

Після того, як потрібна кількість яєць буде готова, настав час приклеїти їх на кільце. Чергуючи кольори, приклеюємо перший ряд яєць, потім на стиках другий.

Великодній вінок із паперових яєць

Великодній вінок із паперових яєць майже готовий, йому ще потрібно приклеїти тоненьку смужку паперу, зігнуту в колечко, щоб віночок можна було підвісити. Також можна доповнити його бантиком. Ідеально замінить паперову петельку та бантик – мереживна або атласна тасьма відповідного кольору.

Великодній вінок із паперових яєць

Великодній вінок із паперових яєць

Великодня тематика для дітей в колекції з покроковими роботами за адресою — поробки до Великодня.

Поробки до Великодня

Матеріали на тему:

Підставка для яйця у вигляді кролика (шаблон)
Ця підставка для яйця у вигляді кролика може бути зовсім маленькою, що вміщає одне яйце або дрібні цукерки, але й досить великою для більшої ...
Листівка до Великодня «Зайчик з морквою» своїми руками
Листівка до Великодня «Зайчик з морквою» в покроковому виконанні. Нова ідея творчої роботи для дітей напередодні Великодня.
Великодня листівка своїми руками з покроковим інструктажем
Для своїх рідних найкращий подарунок від дітей — пасхальна листівка своїми руками. Це поп-ап або 3д варіант листівки, але зовсім не складний у виконанні.
Вироби з яєць на Великдень — 5 простих ідей покроково
Варіантів, якими можуть бути вироби з яєць на Великдень велика кількість. Причому зробити бажаного персонажа можна за кілька хвилин.
Великодній виріб з паличок від морозива
Яскравий великодній виріб з паличок від морозива та гофрованого картону представлений у цьому майстер-класі. Весь покроковий процес продемонстровано у фотографіях.
Великодня листівка «Курча» з кольорового паперу
Великодня листівка «Курча» дуже проста. Діти з легкістю впораються з роботою та порадують своїх рідних таким кумедним та симпатичним презентом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *