Великдень

Об’ємна листівка з великоднім яйцем

Об'ємна листівка з великоднім яйцем

Об’ємна листівка з великоднім яйцем із паперу – чудовий вибір великодньої творчості для дітей. Зробити її дуже легко, адже основне зусилля – це вирізування овалів різного розміру.

У роботі використовуються такі матеріали:

  • Двосторонній кольоровий картон;
  • Двосторонній кольоровий папір;
  • Декоративна стрічка, можна взяти тасьму, мотузку, зробити такий бантик із довгої смуги паперу;
  • Шаблон яйця;
  • Простий олівець, ножиці, клей-олівець.

Об’ємна листівка з великоднім яйцем покроково

Надрукуйте або перемалюйте будь-який шаблон яйця. У мережі є багато різних варіантів яєць з трохи різною формою. Або скористайтеся цим.

Знадобляться 3 розміри. Перший для основи великодньої листівки – найбільше яйце. Другий трохи менший, щоб приклеїти в середину. І третій шаблон найменший, з якого потрібно буде створювати об’ємне яйце.

Виріжте з картону велике яйце та з картону чи кольорового паперу яйце трохи меншого розміру.

Приклейте те, що менше у середину великого.

Як зробити об’ємне яйце

Тепер приступайте до створення красивого та різнокольорового об’ємного яйця. Для цього виріжте 6 заготовок яєць третього, найменшого розміру.

Як видно, форма у всіх однакова і навіть у яєць, які більше. Вирізати можна як із картону, так із кольорового паперу. Картон краще тримає форму, але з папером дітям легше працювати.

Складіть кожну овальну заготовку навпіл.

Тепер склейте всі половинки разом. Вийде ось таке об’ємне яйце.

Об'ємна листівка з великоднім яйцем

Якщо воно потрібно в окремому варіанті, як виріб, потрібно зробити ще одну таку роботу з 6 половинок, а потім склеїти їх разом. Як варіант, вирізати одразу 12 овалів, всіх їх скласти вдвічі, а потім одразу все склеїти, завершивши коло.

У цьому випадку коло завершувати не потрібно, останні половинки склеюють не один з одним, а приклеюють на картон-основу.

Об'ємна листівка з великоднім яйцем

Об’ємна листівка з великоднім яйцем із паперу майже готова, її можна підписати, прикрасити тканинним або паперовим бантиком.

Ще більше ідей в добірці — великодні листівки для дітей.

Великодні листівки

Великодня тематика для дітей в колекції з покроковими роботами за адресою — поробки до Великодня.

Поробки до Великодня

Матеріали на тему:

Листівка до Великодня з кроликом + шаблон
До вашої уваги листівка до Великодня з кроликом. Листівка цікава, включає розмальовку та аплікацію. Голова із вухами об'ємна.
Прості листівки з зайцями — 2 ідеї аплікацій для дітей покроково
Листівки з зайцями своїми руками. Два варіанти аплікацій, з якими впораються діти дошкільного віку. Листівки можна зробити напередодні Великодня.
Великодні листівки — ТОП яскравих та легких робіт для дітей
Тут представлені об'ємні Великодні листівки, які діти зможуть зробити своїми руками. Всі ці варіанти є на сайті в покроковому виконанні, дотримуйтесь посилань, щоб ознайомитися ...
Великодня листівка своїми руками з покроковим інструктажем
Для своїх рідних найкращий подарунок від дітей — пасхальна листівка своїми руками. Це поп-ап або 3д варіант листівки, але зовсім не складний у виконанні.
Листівка до Великодня «Зайчик з морквою» своїми руками
Листівка до Великодня «Зайчик з морквою» в покроковому виконанні. Нова ідея творчої роботи для дітей напередодні Великодня.
Великодній вінок із паперових яєць
Чудова ідея виробу на Великдень – це великодній вінок із паперових яєць. Завдяки барвистому картону, з якого виготовлені паперові яйця, вінок виглядає неймовірно яскраво ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *