Великдень

Вітальна листівка на Великдень з курчам в шкарлупі

Вітальна листівка на Великдень

Дотримуйтесь покрокового майстер-класу, щоб у вас вийшла ось така вітальна листівка на Великдень з курчам, що вилупилося з яйця.

У роботі використовувалися:

  • Картон оранжевого та блакитного кольору;
  • Жовтий та білий картон;
  • Червоний кольоровий папір;
  • Очі, що рухаються;
  • Клей-олівець, лінійка, простий олівець, ножиці, циркуль.

Вітальна листівка на Великдень покроково для дітей

Робимо обкладинку та каркас листівки

Знадобляться два відрізки з картону прямокутної форми, в даному варіанті оранжевий та блакитний. Розміри довільні, все залежить від бажаного розміру листівки. Дітям буде легше працювати з великою листівкою, менше дрібних деталей. Наприклад, із цілого листа А4 або його половини.

Складіть обидва відрізки навпіл, у помаранчевого відріжте частину. Можна відрізати не по прямій лінії, а будь-якої оригінальної: зробити дрібні або великі хвилі, зигзаги.

Поверніть до себе помаранчевий картон і намалюйте лінії, що позначають майбутні розрізи. Це дві короткі паралельні лінії посередині, і по дві по обидва боки, тільки довжина їх має бути більшою. Згодом крайні частини висунуться вперед і шкаралупа на них буде попереду курчати, а не десь поруч.

Розріжте всі лінії та загніть смуги вгору.

Розкрийте картонку, та смужки направте в середину, акуратно загнувши всі згини. Закрийте листівку, щоб усе стало на свої місця.

Приклейте помаранчеву картонку на блакитну, ретельно підігнавши по середньому згину. Знову відкривайте і закривайте листівку, при правильному виконанні всіх етапів ці дії зробити не складе труднощів. Обкладинка готова.

Вітальна листівка на Великдень

Курча з шкарлупою та рештою декору

Намалюйте на жовтому картоні два кола: одне менше, яке буде головою курчати, а інше більше – для тулуба. Кола мають перетинатися, щоб згодом утворився цілісний персонаж.

Для зручності середні лінії можна стерти, а потім вирізати тільки крайніми. Виріжте курча, а заодно з червоного паперу ромбовидний дзьоб, невелике серце для чуба, з жовтого картону хвостик.

Приклейте всі деталі, а також готові або зроблені з паперу очі, і вийде ось таке кумедне пташеня.

Приклейте його на середню підставку у листівці.

Тепер приступайте до створення яйця або шкаралупи, що тріснула. Для цього намалюйте та виріжте невелике яйце з білого картону.

Розріжте його надвоє, але не прямою лінією, а нерівномірними зигзагами.

Приклейте половинки шкаралупи на крайні підставки, за бажанням підпишіть і прикрасьте решту площі квітами, метеликами. Все, вітальна листівка на Великдень з курчам, що вилупилося з яйця, готова.

Вітальна листівка на Великдень

Ще більше ідей в добірці — великодні листівки для дітей.

Великодні листівки

Великодня тематика для дітей в колекції з покроковими роботами за адресою — поробки до Великодня.

Поробки до Великодня

Матеріали на тему:

Листівка до Великодня «Зайчик з морквою» своїми руками
Листівка до Великодня «Зайчик з морквою» в покроковому виконанні. Нова ідея творчої роботи для дітей напередодні Великодня.
Великодня листівка своїми руками з покроковим інструктажем
Для своїх рідних найкращий подарунок від дітей — пасхальна листівка своїми руками. Це поп-ап або 3д варіант листівки, але зовсім не складний у виконанні.
Великодні листівки — ТОП яскравих та легких робіт для дітей
Тут представлені об'ємні Великодні листівки, які діти зможуть зробити своїми руками. Всі ці варіанти є на сайті в покроковому виконанні, дотримуйтесь посилань, щоб ознайомитися ...
Великодня листівка «Курча» з кольорового паперу
Великодня листівка «Курча» дуже проста. Діти з легкістю впораються з роботою та порадують своїх рідних таким кумедним та симпатичним презентом.
Об’ємна листівка з великоднім яйцем
Об'ємна листівка з великоднім яйцем із паперу – чудовий вибір великодньої творчості для дітей. Зробити її дуже легко, адже основне зусилля – це вирізування ...
Великодній вінок із паперових яєць
Чудова ідея виробу на Великдень – це великодній вінок із паперових яєць. Завдяки барвистому картону, з якого виготовлені паперові яйця, вінок виглядає неймовірно яскраво ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *