Великдень

Великодня листівка «Курча» з кольорового паперу

Великодня листівка «Курча»

Великодня листівка «Курча» дуже проста. Діти з легкістю впораються з роботою та порадують своїх рідних таким кумедним та симпатичним презентом.

Використовувані матеріали:

  • Картон блакитного кольору;
  • Кольоровий папір жовтого, зеленого та помаранчевого відтінку;
  • Циркуль, ножиці, клей-олівець, чорний фломастер, простий олівець.

Об’ємне курча зроблене з кольорового паперу, але також можна використовувати тільки картон.

Великодня листівка «Курча» покроково

Обкладинка

Для обкладинки знадобиться картон блакитного кольору прямокутної форми. Також на цьому етапі відріжте із зеленого паперу або картону тонку смугу, довжина якої дорівнює ширині обкладинки, тобто блакитного відрізка. Не страшно, якщо зелена смужка буде дещо довшою, згодом зайве можна відрізати.

Блакитний картон складіть навпіл, а на широкій стороні зеленої смуги зробіть гострі нерівномірні піки, імітуючи траву.

Приклейте траву в нижній частині обкладинки.

Майструємо об’ємне курча з паперу

Курча у нас буде в 3д варіанті, кругленьке і пишненьке. Для цього виріжте із жовтого паперу 8-9 кіл. Обов’язково зіставте величину кіл із обкладинкою. Коло повинне поміщатися на ній, бути трохи вище трави і залишати деяку область зверху. Можна циркулем на обкладинці виміряти потрібний діаметр.

Складіть всі кола навпіл. Відріжте невеликий трикутник від помаранчевого паперу, він буде дзьобом курчати.

Склейте половинки 4 кіл, після чого збоку приклейте дзьоб.

І тільки після цього доклейте решту кіл. Намалюйте фломастером два ока по обидва боки півкола, недалеко від дзьоба. Об’ємний тулуб курчати готовий.

Приклейте його до середини листівки. Слідкуйте, щоб згин обкладинки збігався з центром курчати. Завдяки цьому листівка добре відкриватиметься і закриватиметься.

Великодня листівка «Курча»

Виріжте з помаранчевого паперу два маленькі серця, які будуть лапками. Намалюйте та виріжте відразу два крила. Вони можуть бути різними, можливо, діти захочуть виявити свою фантазію і придумати курча свій варіант крил.

Приклейте крила та лапки, домалюйте до лапок прямі лінії. Все, великодня листівка «Курча» готова. Її можна підписати на зовнішній чи внутрішній стороні, прикрасити зовнішню частину обкладинки.

Великодня листівка «Курча»

Ще більше ідей в добірці — великодні листівки для дітей.

Великодні листівки

Великодня тематика для дітей в колекції з покроковими роботами за адресою — поробки до Великодня.

Поробки до Великодня

Матеріали на тему:

Вітальна листівка на Великдень з курчам в шкарлупі
Дотримуйтесь покрокового майстер-класу, щоб у вас вийшла ось така вітальна листівка на Великдень з курчам, що вилупилося з яйця.
Великодній вінок із паперових яєць
Чудова ідея виробу на Великдень – це великодній вінок із паперових яєць. Завдяки барвистому картону, з якого виготовлені паперові яйця, вінок виглядає неймовірно яскраво ...
Листівка до Великодня «Зайчик з морквою» своїми руками
Листівка до Великодня «Зайчик з морквою» в покроковому виконанні. Нова ідея творчої роботи для дітей напередодні Великодня.
Великодні листівки — ТОП яскравих та легких робіт для дітей
Тут представлені об'ємні Великодні листівки, які діти зможуть зробити своїми руками. Всі ці варіанти є на сайті в покроковому виконанні, дотримуйтесь посилань, щоб ознайомитися ...
Поробки до Великодня — покрокові ідеї для дитячої творчості
Незабаром будуть актуальними поробки до Великодня. До вашої уваги добірка різноманітних ідей, цікаві крашанки, які можна зробити з дітьми.
Об’ємна листівка з великоднім яйцем
Об'ємна листівка з великоднім яйцем із паперу – чудовий вибір великодньої творчості для дітей. Зробити її дуже легко, адже основне зусилля – це вирізування ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *