Вироби з паперу

Об’ємна паперова жаба — покроково з шаблоном

Об'ємна паперова жаба

Об’ємна паперова жаба з об’ємним тулубом – чудовий дитячий виріб, легкий і кумедний. А завдяки шаблону зробити її можна за лічені хвилини, що подобається дітям, які не всі люблять довго возитися з будь-яким видом діяльності, окрім гри.

Щоб зробити такий виріб знадобляться:

  • Зелений картон;
  • Шаблон;
  • Простий олівець;
  • Ножиці;
  • Клей олівець;
  • Саморобні з паперу, або покупні очі.

Об’ємна паперова жаба покроково

Скористайтеся зразковим шаблоном.

Або намалюйте свою жабу з округлим тулубом і лапами з обох боків. Також намалюйте другу складову жаби, яка буде об’ємним тулубом. Це практично повтор обрису тулуба, лише трохи коротше.

Виріжте із зеленого картону плоску жабу.

Потім грушоподібні фігури в 4 екземплярах, які додадуть паперовій жабі об’ємність.

Складіть кожну деталь навпіл.

Склейте разом, наносячи клей на половинки.

Приклейте тулуб, що вийшов, на плоску жабу з картону, вирівнюючи по задній частині. У передній має залишитися місце для очей.

Об'ємна паперова жаба

Приклейте туди готові очі, що рухаються, або зробіть їх з паперу. Наприклад, виріжте білі кружки більше, а чорні – менше. Чорні приклейте в середині для створення зіниць. Якщо жаба невелика, чорні зіниці легше намалювати фломастером, тому що вирізати маленький кружечок важко. На звороті жаби можна також приклеїти червоний овал, який буде язиком.

Об'ємна паперова жаба

Ось така може бути об’ємна паперова жаба, причому не тільки в зеленому кольорі, а в різному.

Ще більше ідей в рубриці — вироби з паперу.

Також цікаві вироби в колекції — як зробити жабу.

Матеріали на тему:

Їжачок з паперу гармошкою
Незважаючи на те, що їжаків на сайті вже чимало, хочу запропонувати ще один варіант його створення. Цього разу це їжачок з паперу гармошкою, кумедний ...
Оригамі собака — простий спосіб покроково
Проста собака оригамі для дітей. Складається з двох легких частин – голови та тулуба. Частини складаються окремо із двох квадратних відрізків паперу.
Жаба з втулки від туалетного паперу
Проста жаба з втулки від туалетного паперу. Ідея для дітей, що можна зробити з такого непридатного матеріалу, як втулка.
Жаба зі смужок паперу
Шукаєте цікавий спосіб створення жаби? Чудовим варіантом є жаба зі смужок паперу — не складний виріб, що розвиває увагу і дрібну моторику рук.
Просте жабеня з картону
Миле і кумедне жабеня з картону просте у виготовленні. Адже тулубом його є складений удвічі картон, інші дрібні деталі діти можуть зробити з власних ...
Як зробити жабу — покрокові вироби жаб
Задумались, як зробити жабу? Адже вибір технік різноманітний. Змайструвати можна об'ємну жабу, з конуса, паперових смужок та рулончиків, з використанням картонних втулок, оригамі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *