Вироби для дітей

Як зробити жабу — покрокові вироби жаб

Як зробити жабу

Задумались, як зробити жабу? Адже вибір технік різноманітний. Змайструвати можна об’ємну жабу, з конуса, паперових смужок та рулончиків, з використанням картонних втулок, оригамі.

Для вашої зручності тут зібрані всі роботи з посиланнями на покроковий майстер-клас. Вибирайте, дивіться та майструйте найпопулярнішого в дитячій творчості персонажа.

Як зробити жабу? Які є техніки?

Жаба з паперових рулонів

Жаба з паперових рулонів

Однією з найпопулярніших технік є створення різних персонажів у вигляді скручування рулончиків. Жаба практично повністю складається з паперових рулонів різного розміру. Дітям не складно буде зробити таку красуню, тим більше, що деякі деталі можна спростити, наприклад, вирізати однакові 4 прості лапки, замість розрізаного рулону знизу.

Об’ємна жаба з паперу

Об'ємна паперова жаба

Її об’ємність створюють 4 склеєні разом деталі, що точно повторюють контур тулуба. Сам тулуб з лапами – у плоскому варіанті. До огляду додається шаблон, завдяки якому робота піде як по маслу.

Жаба зі смужок паперу

Жаба зі смужок паперу

Найпопулярніша техніка, освоївши яку один раз, діти зможуть створювати безліч різних тварин, птахів, прикрас. Головне – це вирізування тонких смужок та послідовне їх склеювання в одному місці або по колу.

Як зробити жабу легкими способами

Жаба з конуса

Жаба з конуса

Виріб для найменших, оскільки включає мінімум дій та зусиль. При вмінні вправно скручувати половинки або четвертинки паперу в кульок, можна змайструвати безліч персонажів для казки. А, як відомо, найкращими іграшками є для дітей ті, що вони зробили своїми руками.

Просте жабеня з картону

жабеня з картону

Досі тулубом жаб були популярні основи, що вимагали певної старанності у створенні. Тулуб цього жабеня є складеною навпіл смужкою паперу. Інші ж деталі у вигляді круглої голови, очей і лап — це справа декількох хвилин, враховуючи, що діти можуть зробити лапи в полегшеному варіанті, у вигляді смуги з трипалими розбіжностями з однієї зі сторін.

Жаба з втулки

Жаба з втулки від туалетного паперу

З втулки від туалетного паперу можна зробити різних жаб. Наприклад, дуже проста варіація, де на обгорнутий зелений рулон приклеюються очі та смуги, зігнуті у лапи.

Жаба з паперової втулки

Жаба з паперової втулки

Це ще один спосіб майстрування жаби з такого покидькового матеріалу, як втулка. Спосіб трохи складніший, але для цієї поробки є шаблон.

Оригамі жаба

Оригамі жаба

Найскладніший з вище представлених способів створення жаби, оскільки потрібно ретельно дотримуватися всіх дій, яких досить багато. Але все-таки жаба, що стрибає, популярна, причому не втрачає своєї актуальності протягом багатьох років.

Проста оригамі жаба

Проста оригамі жаба

Ще один спосіб складання жаби, який, в порівнянні з попередні, дуже легкий і не загайний. Підійде дітям та початківцям в такій захоплюючій справі, як оригамі.

Жаба з жерстяної банки

жаба з жерстяної банки

У роботі використовується не тільки папір, а й непридатний матеріал – консервна банка, завдяки якій виріб набуває ще й корисності. Такий органайзер прикрасить стіл та вмістить олівці, ручки, фломастери.

Жаба з долоньок

жаба з долоньок

Легка аплікація для дітей з паперу. Робота дуже проста, а результат завжди вдалий. Доброю підмогою буде наявність дірокола для вирізування кіл.

Як зробити жабу з пластиліну

Царівна жаба з пластиліну

У цьому майстер-класі не просто жаба, а героїня відомої казки — царівна жаба. Дотримуючись покрокових фотографій, ви зможете повторити такий виріб.

Як зліпити жабу з пластиліну

Як зліпити жабу з пластиліну

Простий спосіб ліплення жаби з покроковими фото та інструктажем. Чудовий варіант для дітей.

Жаба з яблука

Жаба з яблука

Чудовий виріб для дітей — це жаба з такого природного матеріалу, як яблуко, а також допоміжних — картону та паперу. Простий виріб, який діти зроблять легко і швидко.

На цьому підбірку на тему — як зробити жабу завершимо. Вдалої та цікавої творчості!

Ще більше ідей у добірці – вироби для дітей.

Матеріали на тему:

Вівця з паперу гармошкою
І знову повертаємось до цієї популярної техніки, цього разу – це вівця з паперу гармошкою. Єдиною відмінністю від попередніх виробів є те, що гармошку ...
Жаба зі смужок паперу
Шукаєте цікавий спосіб створення жаби? Чудовим варіантом є жаба зі смужок паперу — не складний виріб, що розвиває увагу і дрібну моторику рук.
Жаба з конуса — простий паперовий виріб
Жабу можна зробити різними способами і з різних матеріалів. На цей раз –  дуже проста паперова жаба з конуса.
Вовк із паперу — вироби для дітей із рулонів
Цей страшний і жахливий вовк з паперу – простий дитячий виріб, який дуже легко зробити з рулону, втулки, будь-якого картонного циліндра.
Жаба з втулки від туалетного паперу
Проста жаба з втулки від туалетного паперу. Ідея для дітей, що можна зробити з такого непридатного матеріалу, як втулка.
Паперовий їжачок для дітей
Паперовий їжачок простим способом. Покроковий урок для дітей з фото. Поповнюємо колекцію тварин з паперу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *