Оригамі з паперу,  Хелловін

Оригамі на Хелловін для дітей — покроково з фото

Оригамі на Хелловін для дітей

Добірка простих ідей оригамі на Хелловін для дітей. Різноманітні майстер-класи персонажів від простого до складного.

На подвір’ї осінь та окреме місце цієї пори відведено Хелловіну – незвичайному святу, яке крім свого особливого настрою та колориту відкриває великий простір для творчості. Це час кумедних виробів — оригінальних прикрас. І в ряді перших атрибутів свята згадуються стиглі жовті гарбузи, свічки, що горять, всілякі фігурки нечисті — привиди, павуки, кажани.

Оригамі на Хелловін — ТОП цікавих ідей

Підготуйте папір характерного кольору, можливо, ножиці та клей та приступайте до захоплюючого творчого процесу – складання оригамі.

Гарбузи

Оригамі гарбуз з паперу відноситься до легкого оригамі. Покрокова схема досить проста, тому підійде для початківців. Готова фігура виходить плоскою. Вона оригінально може прикрасити стіну, вікно чи листівку – це чудовий тематичний декор кімнати.
Можна наробити дуже багато різних за розміром гарбузів, що надасть святу певної атмосфери. А для більшого інтересу можна поекспериментувати із забарвленнями.

Оригамі гарбуз на Хелловін

Оригамі гарбуз

Привиди

Це, напевно, другий за популярністю персонаж на Хелловін після гарбуза. Звичайно, наш милий і доброзичливий привид з паперу мало нагадує тих грізних привидів, якими вони бачилися давнім кельтам. Зате такого симпатичного малюка не страшно розміщувати у дитячій.
Оригамі привид буде ідеальною прикрасою будинку для Хелловіна або для тематичної листівки. Схема складання проста, а покрокова інструкція збільшить шанси на успішний результат.

Оригамі привид

Оригамі привид

Простий оригамі привид

Простий оригамі привид

Кажани

Кажан з паперу — прекрасна прикраса для будинку, дитячого садка або школи на Хелловін. Цих летючих мишок можна розвісити під стелю, а також на двері, вікна — загалом, створити «лякаючу», але веселу атмосферу на свято.
Жителі глибоких печер — кажани, які здавна вважаються слугами кровожерливих вампірів. І який же Хелловін може обійтися без цих чарівних провісників кошмару? Зробити кажана можна в техніці оригамі. Це просто і не триватиме багато часу.

Оригамі кажан

Оригамі кажан

Простий оригамі кажан

Простий оригамі кажан

Оригамі на Хелловін — павуки з павутиною

Варіантів, як зробити павука з паперу безліч. Вибір тієї чи іншої техніки залежить від призначення. Залежно від варіантів складність виробу відрізняється. Деякі можна виконати дуже легко і вони цілком доступні для дітей, інші потрібно робити спільно з дорослими.
Дитячий варіант павука — це не жахливий монстр, якого бояться всі діти та дорослі. А мила, кумедна і приваблива істота.

Оригамі павук

Оригамі павук

Кірігамі павутина з паперу

Оригамі павук на павутинні

Монстри

Маленькі та дорослі діти особливо люблять грати у кумедних та яскравих монстрів. Монстрами вони лякають один одного, розповідають від їхнього обличчя страшилки перед сном або просто прикрашають ними свою дитячу кімнату. Також монстри можуть бути в вигляді закладок для книг.
Перевага цього персонажа в тому, що його вигляд можна зробити різним, втілювати всі свої фантазії, а й, можливо, страхи. Зробити монстра не лякаючим, а неймовірно смішним, оригінальним, кумедним.

Закладка монстр у техніці оригамі

Закладка монстр

Відьми

Відьма – це в нашій уяві старенька бабця, сива і кістлява, яка літає на мітлі, оточує себе чорними котами, совами та кажанами, варить смертельне зілля. А ще відьми – це центральні персонажі свята Хелловін, коли головними героями стають потойбічні істоти.
Але ж не обов’язково надавати відьмі відразливий і похмурий вигляд, цілком можна скласти привабливу милу оригамі відьмочку, як у цьому майстер-класі.

Оригамі відьма

Оригамі відьма

Чорні коти

Напередодні свята Хелловін, та й просто для краси, можна своїми руками легко і просто за допомогою цього уроку виготовити дуже милого чорного оригамі котика.

Чорний кіт оригамі

Чорний кіт оригамі

Інші оригамі на Хелловін

Сюди можуть входити менш популярні атрибути та персонажі Хелловіна. Це величезні пазурі, черепи, хрести, вампіри та інша нечиста сила.

Кігті з паперу

кігті з паперу

Оригамі ворона для дітей

Оригамі ворона

Оригамі на Хелловін — це не обов’язково похмура атрибутика, адже зовсім не обов’язково населяти свій будинок страшними монстрами. Можна перетворити День Усіх Святих на свято, коли в гості приходять кумедні персонажі, веселощі та гарний настрій.

Багато інших ідей на цю тему в колекції — вироби на Хелловін.

Матеріали на тему:

Оригамі кавун покроково
Цікавить, як зробити з паперу оригамі кавун? Цей майстер-клас з фото докладно опише техніку складання соковитої часточки.
Оригамі морква для дітей — простий спосіб покроково
Цікавить оригамі морква, яку можна зробити легко та швидко? Тоді це спосіб для вас. Дуже проста морква з паперу, незважаючи на те, що складається ...
Оригамі лялька з паперу — простий спосіб покроково
Дуже легка оригамі лялька з паперу для початківців та дітей. Складається з двох частин – голови та тулуба. Детальний інструктаж з фото.
Оригамі сова з паперу — покроково з фото
Симпатична оригамі сова середнього рівня складності. Детальний інструктаж з покроковими фото.
Оригамі мишка — кумедна миша з паперу покроково
Оригамі мишка складається з трьох частин: тулуба та двох значних вух. Всі частини прості їх легко складуть навіть діти.
Кіт з паперу — прості вироби з конусів
Конус – легка основа для будь-якого виробу. Це вже готовий тулуб для кумедного персонажа. Напередодні Хелловіна з конуса може вийти чудовий кіт з паперу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *