Хелловін

Вироби на Хелловін для дітей — ТОП покрокових ідей

Вироби на Хелловін

Прості вироби на Хелловін для дитячої творчості. Павуки, відьми, кажани, привиди, гарбузи з паперу та інших матеріалів.

Як завжди, огляд поробок на Хелловін зібрані в одному місці. Усі посилання знаходяться виключно на сайті tratatushka.com.

Вироби на Хелловін своїми руками

Відьми

Оригамі відьма

Оригамі відьма

Відьма оригамі складається з двох частин — голови і тіла. Відноситься до легкого дитячого оригамі, так як всі дії зрозумілі і легкі.

Відьма з паперу

Відьма з паперу

Відьму з паперу в представленому варіанті створити легко, буде потрібно мінімум часу і матеріалів. Відьма – одна з головних героїнь Хелловіну. Найчастіше приміряють образ відьми з відповідним костюмом, гримом і атрибутами, але можна створити містичний антураж і у власному будинку.

Кажани

Кажан з паперу

Кажан з паперу

Одним з головних героїв Хелловіна є кажан. Існує багато способів його створення, але зупинимося на найпростішому — паперових кажанах. Оригінально і кумедно виглядає летюча миша, створена цим способом. Таких кажанів можна зробити багато і розвісити по всій квартирі. Або приклеїти на тонку дерев’яну паличку і встромити в пенал, вазон, де фантазія підкаже.

Кажан зі смужок паперу

Кажан зі смужок паперу

Це весела саморобка для дітей шкільного віку, яку можна виготовити на Хелловін. Робота вимагає уваги, посидючості, акуратності.

Оригамі кажан

Оригамі кажан

Вироби на Хелловін в техніці оригамі  — кажан середньої складності. Виконуйте покрокові дії, представлені у вигляді фото.

Простий оригамі кажан

Простий оригамі кажан

Легка летюча миша оригамі для початківців і дітей. Дуже простий спосіб, що включає лише 8 кроків.

Кажан з втулки від туалетного паперу

Продовжуючи тему рукоділля на Хелловін, хочеться представити кумедного кажана з втулки від туалетного паперу і паперової гармошки. Летюча миша виглядає надзвичайно гармонійно, а зробити її зовсім не складно. Все швидко і легко.

Кажан з пластиліну

Кажан з пластиліну

Майстер-клас для дітей – кажан з пластиліну. Простий спосіб у поетапному виконанні з фото.

Вироби привидів

Оригамі привид

Оригамі привид

Легкий оригамі привид двома способами. З першим впораються навіть діти. Покрокова інструкція з детальними фото.

Простий оригамі привид

Простий оригамі привид

Напередодні Хелловіна можна зробити привида в техніці оригамі. Дотримуйтесь покрокової інструкції, і у вас вийде ця забавна примара. З матеріалів знадобиться лише кольоровий папір, будь-якого бажаного відтінку. Ідеальний варіант – спеціальний папір для оригамі, у якого потрібна щільність та форма, як правило, квадратна.

Простий привид з паперу

привид з паперу

На Хелловін разом з дітьми ви можете зробити кумедного паперового привида, що гойдається. Робота надзвичайно легка, дітям сподобається процес роботи та кінцевий, веселий та цікавий результат. До речі, виріб може стати іграшкою для самих маленьких дітей, таку забаву можуть зробити старші брати і сестри.

Привид з паперу гармошкою

Привид з паперу гармошкою

Кумедний паперовий привид гармошкою поетапно. Легкий спосіб, цікава ідея. На допомогу додається шаблон.

Вироби павуків

Павук зі смужок паперу

Павук зі смужок паперу

Павук з паперової смужки — це простий виріб для дітей. Кумедний товстий павук може стати чудовим варіантом рукоділля на Хелловін.

Кірігамі павутина з паперу

Оригамі павук на павутинні

У комплект до павука нам знадобиться паперова павутина у техніці кірігамі. Робота не складна, головне правильно скласти папір.

Оригамі павук

Оригамі павук

Оригамі павук поетапно. Детальна інструкція з фото. Один з варіантів того, яким може бути паперовий павук.

Павук з каштану

Павук з каштану

Простий і цікавий виріб для дітей — павук з каштану і синельного дроту. Його можна приурочити до осіннього свята, а в чорному кольорі — до Хелловіну.

Павук з синельного дроту

Павук з синельного дроту

Павук з синельного дроту найпростішим способом. Мінімум дій та зусиль, відмінний виріб для дітей з приємного матеріалу. Такого павука можна зробити для осіннього виробу – павук на павутинні. Також це чудовий варіант виробу на Хелловін. Та й просто діти люблять робити будь-яких комах без особливих складнощів і витрати часу. До того ж, вироби з пухнастого дроту виглядають кумедно, приємні на дотик, привабливі.

Вироби з гарбузів

Оригамі гарбуз на Хелловін

Оригамі гарбуз

Легке оригамі на Хелловін. Покрокова інструкція з детальними фото. Проста і швидка творча робота.

Вироби монстрів

Монстри з втулок від туалетного паперу

Монстри з втулок від туалетного паперу

Трохи страшними, але й неймовірно кумедними виходять монстри з втулок від туалетного паперу. Майструвати їх дуже цікаво, адже немає жодних рамок та обмежень, лише особиста фантазія. Представляю деякі ідеї, якими можуть бути монстри на Хелловін, але відштовхуючись від них зовсім не складно придумати власного персонажа, використовуючи різні кольори паперу, кількість очей, вигадуючи нові страхітливі деталі.

Закладка монстр у техніці оригамі

Закладка монстр

Кумедна закладка монстр у вигляді куточка для книг, виконана в техніці оригамі. Техніка проста, підійде для дітей та початківців.

Монстр з ниток

Монстр з ниток

У цьому майстер-класі представлений простий, але кумедний виріб – монстр з ниток і синельного дроту. Яскрава іграшка обов’язково сподобається дітям.

Вироби чорного кота

Кіт з паперу для дітей

Кіт з паперу

Конус – легка основа для будь-якого виробу. Це вже готовий тулуб для кумедного персонажа. Напередодні Хелловіна з конуса може вийти чудовий кіт з паперу. Але також такого котика можна зробити будь-якого іншого дня, вибрати для нього інше забарвлення, аж до кількох, адже різномасні коти дуже красиві, та ще й приносять удачу.

Чорний кіт оригамі

Чорний кіт оригамі

Цей чорний кіт в техніці оригамі складається з двох частин — голови і тулуба. Але обидві частини прості, тому зробити його не складе особливих зусиль.

Як зробити кігті з паперу

кігті з паперу

Цікаво, як зробити кігті з паперу? Бажаєте завершити свій страхітливий образ? Цей майстер-клас для вас. Оригамі кігтики поетапно з фото.

Паперовий ліхтарик на Хелловін

Паперовий ліхтарик на Хелловін

Паперовий ліхтарик на Хелловін з втулки від туалетного паперу робиться дуже швидко і легко. Замість втулки можна використовувати будь-який картонний рулон, що абсолютно не вплине на кінцевий вигляд виробу.

Вироби чорного ворона

Оригамі ворона

Оригамі ворона

Ця оригамі ворона не проста, а розмовляюча. Але головне, що з роботою впораються навіть діти. Дотримуйтесь покрокової фотоінструкції і все вийде.

Ворона з паперу

Ворона з паперу

Цікаво і кумедно виглядає ворона з паперу на основі конуса. Обов’язково зробіть її разом з дітьми, виріб дуже легкий. Єдиною складною дією для дітей може бути конструювання конуса. Але при правильній підготовці паперу це не повинно бути проблемою.

Ворона з паперу гармошкою

Ворона з паперу гармошкою

Ми поповнюємо колекцію паперових птахів, і цього разу це —  ворона з паперу гармошкою. Цікава саморобка для дітей, корисна техніка для розвитку дрібної моторики, посидючості та логіки.

Вироби на Хелловін будут поповнюватися новими ідеями та цікавими героями.

Окрім того, ви можете ознайомитися з оригамі на Хелловін.

Матеріали на тему:

Оригамі на Хелловін для дітей — покроково з фото
Добірка простих ідей оригамі на Хелловін для дітей. Різноманітні майстер-класи персонажів від простого до складного.
Кірігамі павутина з паперу — покроково з фото
У комплект до павука нам знадобиться павутина з паперу у техніці кірігамі. Робота не складна, головне правильно скласти папір.
Привид з паперу гармошкою
Кумедний привид з паперу гармошкою покроково. Легкий спосіб, цікава ідея. На допомогу додається шаблон.
Оригамі відьма на мітлі — оригамі на Хелловін для дітей
Оригамі відьма складається з двох частин – голови та тулуба. Належить до легкого дитячого оригамі, тому що всі дії зрозумілі і легкі.
Ворона з паперу гармошкою
Поповнюємо колекцію паперових птахів, і цього разу це ворона з паперу гармошкою. Цікавий для дітей виріб, корисна техніка для розвитку дрібної моторики, посидючості та ...
Оригамі гарбуз на Хелловін — покроково з фото
Простий оригамі гарбуз на Хелловін. Поетапний інструктаж з докладними фото. Легка та швидка творча робота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *