Оригамі з паперу

Оригамі сонечко для дітей — проста комаха з паперу

Оригамі сонечко

Дуже просте оригамі сонечко, яке можна зробити за кілька легких кроків. Інструктаж з докладними фото додається.

Що знадобиться для творчості?

  • Папір червоного кольору;
  • Чорний папір;
  • Пластикові вічка;
  • Клей, ножиці.

 Оригамі сонечко для дітей покроково

Як і в більшості оригамі, знадобиться папір квадратної форми. Звичайно ж, червоного кольору, щоб максимально близько відобразити відому всім комаху — сонечко.

Далі слід кілька разів скласти папір, щоб зробити потрібні згини. Для початку складіть квадрат у трикутник, з’єднавши протилежні куточки. Загладьте згин, а потім розкрийте трикутник і знову складіть, тільки цього разу з’єднайте два інші кути.

Два згини готові, ще знадобляться два бічні. Щоб їх зробити, знову розпряміть папір до стану квадрата і складіть його навпіл, зробивши прямокутник.

Ось такі мають вийти згини.

Тепер з їхньою допомогою слід зробити одну з базових форм оригамі – подвійний трикутник.

При належному вмінні його зробити дуже легко. Лише слід підняти згини, що перетинаються, а бічні сторони при цьому направити всередину.

Притисніть подвійний трикутник, що вийшов, щоб стали на місце згини в середині.

Оригамі сонечко

За допомогою ножиць округліть кути, надавши паперу форму крапельки.

Оригамі сонечко

Оригамі сонечко практично готове. Залишилось йому приклеїти чорні кружки, на гострий кут – четвертинку кола. А вже на нього – очі. За бажанням верхню частину паперу можна розрізати ножицями, щоб відобразити крила.

Оригамі сонечко

Незважаючи на тривалий опис, саму роботу можна зробити дуже швидко, а комах – кілька. А вже надалі їх можна використовувати для літніх аплікацій, яскравих композицій природи, лугу.

Матеріали на тему:

Оригамі морозиво покроково — як зробити морозиво з паперу
Інструкції, фото, покроковий огляд, як зробити оригамі морозиво з паперу. Складається з двох частин – ріжка та його вмісту.
Оригамі сорочка — просто, швидко, покроково
Оригамі сорочка підійде для новачків цього паперового мистецтва, оскільки скласти її дуже просто та зрозуміло. Може бути прикрасою листівок на День батька, сюрпризом від ...
Оригамі банан з паперу — простий спосіб покроково
Дуже простий оригамі банан, вірніше вийде зв'язка з трьох бананів, і все це з одного аркуша паперу. Покроковий огляд з фото.
Пінгвін оригамі для дітей — покроково з фото
Простий пінгвін оригамі для дітей поетапно. Легкий спосіб зробити пінгвіна з паперу. Оригамі для початківців.
Чорний кіт оригамі покроково
Цей чорний кіт оригамі складається з двох частин – голови та тулуба. Але обидві частини прості, тому зробити його не становитиме особливих зусиль.
Оригамі автобус за 7 простих кроків
Найпростіший варіант, яким може бути оригамі автобус. Легкий автобус з паперу для створення аплікацій, колажів. Підійде для дітей та початківців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *