Вироби з паперу

Жаба з конуса — простий паперовий виріб

Жаба з конуса

Жабу можна зробити різними способами і з різних матеріалів. На цей раз –  дуже проста паперова жаба з конуса.

Виріб ідеальний для дітей дошкільного віку, адже головна складність у його створенні полягає в тому, щоб вдало скрутити папір у гострий конус.

У роботі використовуються:

  • Картон зеленого кольору;
  • Білий картон;
  • Червоний кольоровий папір;
  • Клей-олівець, циркуль, ножиці, чорний фломастер, простий олівець.

Жаба з конуса покроково

За допомогою циркуля або будь-якого округлого предмета намалюйте коло на зеленому не дуже щільному картоні. Можна взяти і папір, але тоді жаба вийде крихкою. Розмір на власний розсуд, чим більше коло, тим більше вийде жаба. Переріжте коло навпіл.

Півколо, що вийшло, скрутіть в конус, намагаючись зробити його вершину закритою і гострою. Приклейте сторону, якщо потрібно, відріжте надлишки.

Виріжте з білого картону два кружки і в його середині намалюйте чорним фломастером менші кружечки, які будуть зіницями. Весело розміщувати зіниці не точно в центрі, а збоку. Тоді жаба може кумедно косити чи хитро поглядати в одну із сторін. З червоного паперу відріжте довгу смужку, а потім округліть її з одного кінчика. Приклейте жабі очі, намалюйте фломастером посмішку, а в центрі лінії зробіть надріз. Помістіть червоний язик у надріз, приклейте з внутрішнього боку конуса, а зовні загніть вниз. Маленькі діти можуть просто зігнути кінчик язика та приклеїти зверху на усмішку.

Жаба з конуса

З зеленого картону виріжте 4 трипалі лапи. Форма та розмір можуть бути абсолютно будь-які. Розрізнятиметься і кінцевий результат.

Приклейте одну пару лап з обох боків конуса, а другу — знизу, скріплюючи їх з тулубом на внутрішній стороні. Все, паперова жаба з конуса готова. Просто та швидко.

Жаба з конуса

Ще більше ідей в категорії — вироби з паперу.

Також цікаві вироби в колекції — як зробити жабу.

Матеріали на тему:

Лев з втулки від туалетного паперу
Лев з втулки від туалетного паперу покроково. Простий виріб з циліндра для дітей. Цікава ідея виробу з непридатного матеріалу.
Жаба зі смужок паперу
Шукаєте цікавий спосіб створення жаби? Чудовим варіантом є жаба зі смужок паперу — не складний виріб, що розвиває увагу і дрібну моторику рук.
Царівна жаба з пластиліну
У сьогоднішньому майстер-класі не просто жаба, а героїня відомої казки — царівна жаба з пластиліну. Дотримуючись покрокових фотографій, ви зможете повторити такий виріб.
Крокодил з паперу — простий виріб для дітей
Простий крокодил з паперу для дітей. Легкий об'ємний виріб цікавим способом з картону. Покроковий інструктаж з фото.
Вовк із паперу — вироби для дітей із рулонів
Цей страшний і жахливий вовк з паперу – простий дитячий виріб, який дуже легко зробити з рулону, втулки, будь-якого картонного циліндра.
Проста оригамі жаба — 7 легких кроків
Дуже проста оригамі жаба для дітей та початківців. Покроковий інструктаж з фото. Майструємо жабку швидко, легко і з задоволенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *