Вироби з паперу

Жаба з конуса — простий паперовий виріб

Жаба з конуса

Жабу можна зробити різними способами і з різних матеріалів. На цей раз –  дуже проста паперова жаба з конуса.

Виріб ідеальний для дітей дошкільного віку, адже головна складність у його створенні полягає в тому, щоб вдало скрутити папір у гострий конус.

У роботі використовуються:

  • Картон зеленого кольору;
  • Білий картон;
  • Червоний кольоровий папір;
  • Клей-олівець, циркуль, ножиці, чорний фломастер, простий олівець.

Жаба з конуса покроково

За допомогою циркуля або будь-якого округлого предмета намалюйте коло на зеленому не дуже щільному картоні. Можна взяти і папір, але тоді жаба вийде крихкою. Розмір на власний розсуд, чим більше коло, тим більше вийде жаба. Переріжте коло навпіл.

Півколо, що вийшло, скрутіть в конус, намагаючись зробити його вершину закритою і гострою. Приклейте сторону, якщо потрібно, відріжте надлишки.

Виріжте з білого картону два кружки і в його середині намалюйте чорним фломастером менші кружечки, які будуть зіницями. Весело розміщувати зіниці не точно в центрі, а збоку. Тоді жаба може кумедно косити чи хитро поглядати в одну із сторін. З червоного паперу відріжте довгу смужку, а потім округліть її з одного кінчика. Приклейте жабі очі, намалюйте фломастером посмішку, а в центрі лінії зробіть надріз. Помістіть червоний язик у надріз, приклейте з внутрішнього боку конуса, а зовні загніть вниз. Маленькі діти можуть просто зігнути кінчик язика та приклеїти зверху на усмішку.

Жаба з конуса

З зеленого картону виріжте 4 трипалі лапи. Форма та розмір можуть бути абсолютно будь-які. Розрізнятиметься і кінцевий результат.

Приклейте одну пару лап з обох боків конуса, а другу — знизу, скріплюючи їх з тулубом на внутрішній стороні. Все, паперова жаба з конуса готова. Просто та швидко.

Жаба з конуса

Ще більше ідей в категорії — вироби з паперу.

Також цікаві вироби в колекції — як зробити жабу.

Матеріали на тему:

Ворона з паперу — прості вироби з конусів
Ворона з паперу, в основі якого конус, виглядає цікаво та забавно. Обов'язково зробіть її з дітьми, виріб дуже легкий.
Мишка з картону — легкий виріб з рулону
Дуже проста біла мишка з картону, скрученого в рулончик. Покрокова робота для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
Їжачок з паперу гармошкою
Незважаючи на те, що їжаків на сайті вже чимало, хочу запропонувати ще один варіант його створення. Цього разу це їжачок з паперу гармошкою, кумедний ...
Як намалювати жабу — 4 варіанти для дітей покроково
Потрібна інструкція, як намалювати жабу? До вашої уваги цілих 4 способи у поетапному виконанні. Вибирайте варіант, що сподобався, і створюйте легко і швидко цього ...
Слон з паперу покроково — простий спосіб для дітей
Легкий виріб для дітей – слон з паперу. Тулуб є звичайним циліндром, плюс прості деталі – хобот, вуха, бивні, очі.
Кіт з паперу — прості вироби з конусів
Конус – легка основа для будь-якого виробу. Це вже готовий тулуб для кумедного персонажа. Напередодні Хелловіна з конуса може вийти чудовий кіт з паперу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *