Вироби з пластиліну

Підводний човен з пластиліну — аплікація для дітей

Підводний човен з пластиліну

Підводний човен з пластиліну – це аплікація, виконана на аркуші картону. Хоча робота і не складна, але вимагатиме посидючості та акуратності.

Використовувані матеріали:

  • Пластилін жовтого кольору, оранжевого, червоного, білого, синього та зеленого;
  • Картон блакитного кольору;
  • Стека, килимок для роботи.

Підводний човен з пластиліну покроково

Підготуйте картон і надайте йому квадратну (або будь-яку бажану форму).

Скачайте дві жовті кульки, одна з яких повинна бути значно більшою за іншу. З цих кульок ми ліпитимемо корпус човна.

Розімніть в овал кульку побільше. Можна розкачати її за допомогою фломастеру. Головне, щоб він був без гострих граней. Приклейте овал на картон у нижній частині.

Кульку поменьше розкотіть в полуовал. Надлишки відріжте стекою. З її допомогою можна навіть вирізати полуовал. Приліпіть полуовал зверху основного корпусу.

Невелику частину жовтого пластиліну скачайте в кульку, а потім надайте йому форму витягнутої краплі. Загніть її убік і приліпіть у верхній частині човна. Розкотіть помаранчевий пластилін у джгутик і помістіть його на стик між овальними частинами човна.

Приклейте на передню частину човна червоний пластилін, повторюючи форму цієї частини судна. Помаранчевим кантиком у вигляді тонкої ковбаски розмежуйте стик.

Зробіть дві сині кульки і розкачайтк їх у два кола. Помістіть у середній частині підводного човна з пластиліну, щоб вийшли ілюмінатори.

Підводний човен з пластиліну

Білий пластилін розкотіть у тонкі ковбаски та приліпіть їх навколо синіх кіл.

Підводний човен з пластиліну

Розкачайте три невеликі кульки з зеленого пластиліну, надайте їм краплеподібну форму і приліпіть ззаду човна. За допомогою зубочистки зробіть невеликі отвори, як показано на фото.

Підводний човен з пластиліну

На завершення, зліпіть тонкі джгутики з зеленого пластиліну і приклейте їх на картон, щоб вийшли водорості. Білі кружечки у верхній частині аплікації будуть бульбашками повітря. Все, підводний човен з пластиліну готовий.

Підводний човен з пластиліну

Ще більше идей з ліплення ви можете знайти в таких добірках:

Вироби з пластиліну

Ліплення з пластиліну

Аплікація з пластиліну

Матеріали на тему:

Вовк із шишки та пластиліну
У багатьох казках вовк виступає як негативний герой. Але наш сьогоднішній персонаж — вовк із шишки та пластиліну буде добрий і трішки кумедний.
Бик з пластиліну покроково
Цей майстер-клас — кумедний бик з пластиліну, який складається з кількох круглих деталей. В результаті простих покрокових дій вийде такий виріб і у вашої дитини.
Ящірка з пластиліну — поетапно для дітей
Якщо ви любите робити іграшки з пластиліну, то чому б вам не зробити забавну ящірку з пластиліну. Покроковий опис роботи із докладними фото. Варіант ...
Вироби з пластиліну для дітей — ТОП покрокових ідей з фото
Різноманітні вироби з пластиліну для дітей. Покроковий огляд ліплення з докладними фото. Пластилінові тварини, птахи, рослини, предмети.
Собака з пластиліну та каштанів
Ліпити з пластиліну – дуже легко та весело! Адже в результаті можна отримати чудовий плоский або об'ємний виріб. Сьогодні це собака з пластиліну та ...
Аплікація з пластиліну «Пінгвін з кульками»
Яскрава, святкова аплікація з пластиліну «Пінгвін з кульками» покроково для дітей. Може бути подарунком рідним, зробленим своїми руками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *