Вироби з пластиліну

Аплікація з пластиліну — майстер-класи, нові ідеї

Аплікація з пластиліну

Проста аплікація з пластиліну на картоні для дітей. Нові ідеї, майстер-класи, цікаві сюжети, покрокове ліплення з фото.

Ліпити з пластиліну одне задоволення. Він м’який та податливий, з нього можна зробити об’ємні та рельєфні фігурки. А пластиліновими аплікаціями можна прикрасити кімнату.

За допомогою пластилінографії можна передати цілі сюжетні композиції. До вашої уваги збірка ідей сайту tratatushka.com для творчості з дітьми.

Аплікація з пластиліну на картоні: ТОП ідей для дітей

Яблуня з пластиліну

Яблуня з пластиліну

Пластилінографія для дітей покроково — яблуня з пластиліну. Особливістю створення цієї аплікації буде виготовлення її з маленьких пластилінових кульок.

Ромашки з пластиліну

Ромашки з пластиліну

Ромашки з пластиліну у вигляді аплікації виконані на аркуші картону. У готовому вигляді вона може стати вітальною листівкою до головного весняного свята – 8 Березня.
Всі подробиці її створення ви знайдете в даному майстер-класі.

Клоун з пластиліну

Основним героєм у цирку багато дітей назвуть клоуна. Саме він найбільше розважає дітлахів під час вистави. У цьому майстер-класі представлений клоун з пластиліну у вигляді аплікації.

Снігур на гілці горобини

Снігур на гілці горобини з пластиліну

Яскравих птахів з червоною грудкою легко впізнати посеред зими. Вони наближаються до будинків, сподіваючись знайти корм у цю холодну пору року. У цьому майстер-класі представлена аплікація снігур на гілці горобини з пластиліну.

Аплікація з пластиліну — рибки

Аплікація з пластиліну — рибки

Проста творча робота — рибки, виконані на аркуші картону. А зобразимо ми в такий спосіб підводний світ, показаний у цьому майстер-класі.

Підводний човен з пластиліну

Підводний човен з пластиліну

Підводний човен з пластиліну – це аплікація, виконана на аркуші картону. Хоча робота і не складна, але вимагатиме посидючості та акуратності.

Пінгвін з кульками

Аплікація з пластиліну «Пінгвін з кульками»

Яскрава, святкова пластилінографія — «Пінгвін з кульками» покроково для дітей. Може бути подарунком рідним, зробленим своїми руками.

Суниця з пластиліну

Суниця з пластиліну

Проста аплікація — суниця з пластиліну покроково. Яскрава творча ідея для дітей, цікавий варіант пластилінографії.

Гусениця на листочку

Аплікація з пластиліну «Гусениця на листочку»

Легка гусениця на листочку для дітей. Основа роботи — гусениця, яка складається з найпростіших деталей – спіральок.

Аплікація з пластиліну — квіти

Аплікація з пластиліну — квіти

Прості квіти, представлені в даному майстер-класі, можуть стати гарним подарунком від дитини на свято 8 Березня.

Літня аплікація з пластиліну

 

Літня аплікація з пластиліну

Літо люблять багато людей. Але особливо цю пору року люблять діти, коли весь вільний час можна проводити на повітрі, граючи в цікаві ігри. Сьогодні наш майстер-клас — це літня пластилінографія, яка присвячена саме всім улюбленому сезону.

Равлик

Аплікація з пластиліну — равлик

Під час створення сьогоднішньої аплікації дитина навчиться скочувати кульки та інші прості елементи з пластиліну. При цьому можна попрацювати і над окоміром, тому що потрібно готувати кульки однакового розміру.

Сова на гілці

Аплікація «Сова на гілці» з пластиліну
Аплікація «Сова на гілці» з пластиліну покроково. З пластиліну можна створювати не тільки об’ємні вироби, а й роботи на поверхні у вигляді аплікації. Прикладом такого виробу буде сова, що сидить на гілці.

Аплікація павича з пластиліну

Аплікація з пластиліну — павич

Яскрава аплікація з пластиліну — павич. Створювати цю пластилінографію ми будемо на аркуші картону. Детальний майстер-клас для дітей.

Хамелеон із пластиліну

Яскравий хамелеон із пластиліну для дітей у вигляді аплікації. Майстер-клас ліплення дивовижної ящірки, яка здатна змінювати своє забарвлення.

Ось такими можуть бути аплікації з пластиліну для роботи з дітьми. Слідкуйте за новими ідеями.

Можливо, вас зацікавлять різноманітні інші ідеї з ліплення.

Вироби з пластиліну

Вироби з пластиліну

Ліплення з пластиліну

Ліплення з пластиліну

Матеріали на тему:

Аплікація з пластиліну — павич
Яскрава аплікація з пластиліну — павич. Створювати цю пластилінографію ми будемо на аркуші картону. Детальний майстер-клас для дітей.
Клоун з пластиліну — пластилінографія для дітей
Основним героєм у цирку багато дітей назвуть клоуна. Саме він найбільше розважає дітлахів під час вистави. У цьому майстер-класі представлений клоун з пластиліну у ...
Черепаха з пластиліну поетапно
Черепаха з пластиліну для дитячої творчості. Покрокове ліплення. На початку заняття можна поговорити з дитиною про різновиди черепах. Зверніть увагу на те, що ці ...
Мамонт з пластиліну для дітей
Ці вимерлі тварини відомі практично кожному. Їх відрізняло вкрите густою шерстю тіло та великі бивні. Звісно, мова йдеться про мамонтів. У сьогоднішньому майстер-класі ми ...
Теля з пластиліну
Майстер-клас на тему — теля з пластиліну. Це легка творча робота для дітей та цікава. Поповнить колекцію тварин з пластиліну.
Динозавр з пластиліну покроково — простий спосіб для дітей
Поповнюємо колекцію виробів тварин, і цього разу у нас – динозавр з пластиліну. Це один із найлегших способів, який ідеально підійде дітям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *