Вироби з пластиліну

Аплікація з пластиліну — рибки

Аплікація з пластиліну — рибки

Наша сьогоднішня аплікація з пластиліну — рибки, буде виконана на аркуші картону. А зобразимо ми в такий спосіб підводний світ, показаний у цьому майстер-класі.

Для створення такої аплікації ми візьмемо:

  • набір пластиліну;
  • блакитний картон;
  • стеку пластмасову.

Аплікація з пластиліну — рибки

Спочатку нам знадобиться зелений пластилін. З нього скочуємо тонкі джгутики, які стануть водоростями на нашій аплікації. Викладаємо їх у вигляді тонких пластилінових заготовок на блакитному картоні.

Потім з цього ж пластиліну робимо невеликі листочки та закріплюємо їх на водоростях. Пластмасовою стекою позначаємо прожилки.

Далі робитимемо рибок. Для першої ми скористаємося жовтим та червоним пластиліном. Основну частину ліпимо із жовтого пластиліну, а для плавників використовуємо червоний. Стекою позначаємо рот і виконуємо тонкі лінії на плавцях. Око робимо з маленьких кульок чорного та білого пластиліну.

Аплікація з пластиліну — рибки

Для другої рибки ми використовуємо помаранчевий та фіолетовий пластилін.

Аплікація з пластиліну — рибки

Зрештою, додаємо третю рибку на нашу аплікацію. Її ми зліпимо з пластиліну червоного та жовтого кольору. Усіх рибок намагаємося рівномірно розподілити на блакитному картоні. При цьому вони можуть бути спрямовані у різні сторони.

Аплікація з пластиліну — рибки

Тепер виконаємо камінці у нижній частині аплікації. Для їх створення скористаємося жовтим пластиліном, скачаємо невеликі кульки, а потім розплющуємо їх і закріпимо в нижній частині виробу.

Аплікація з пластиліну — рибки

Залишилося скористатися білим пластиліном. З його допомогою ми зобразимо бульбашки повітря. Для цього скочуємо маленькі кульки та закріплюємо їх над кожною рибкою. Ось така вийшла аплікація з пластиліну «Підводний світ».

Аплікація з пластиліну — рибки

Ще більше идей з ліплення ви можете знайти в таких добірках:

Вироби з пластиліну

Ліплення з пластиліну

Аплікація з пластиліну

Матеріали на тему:

Царівна жаба з пластиліну
У сьогоднішньому майстер-класі не просто жаба, а героїня відомої казки — царівна жаба з пластиліну. Дотримуючись покрокових фотографій, ви зможете повторити такий виріб.
Снігур з пластиліну — покроково для дітей
Ці яскраві птахи з'являються у місті з настанням зими, коли їм не вистачає корму. Червоногруді снігурі дуже помітні на фоні білого снігу. Даний снігур ...
Яблуня з пластиліну — аплікація з пластиліну на картоні
Пластилінографія для дітей покроково — яблуня з пластиліну. Особливістю створення цієї аплікації буде виготовлення її з маленьких пластилінових кульок.
Черепаха з пластиліну поетапно
Черепаха з пластиліну для дитячої творчості. Покрокове ліплення. На початку заняття можна поговорити з дитиною про різновиди черепах. Зверніть увагу на те, що ці ...
Як зліпити пінгвіна з пластиліну — процес ліплення покроково
Цікавить, як зліпити пінгвіна з пластиліну? Тоді ви прийшли на адресу. Покроковий огляд процесу ліплення допоможе вам зліпити цього цікавого птаха.
Оригамі рибка — 7 способів, як зробити рибку з паперу
Оригамі рибка у 7 варіантах. Покроковий інструктаж з фото, прості способи, як зробити рибку з паперу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *