Вироби з пластиліну

Вироби з пластиліну для дітей — ТОП покрокових ідей з фото

Вироби з пластиліну

Різноманітні вироби з пластиліну для дітей. Покроковий огляд ліплення з докладними фото. Пластилінові тварини, птахи, рослини, предмети.

М’який, податливий, різнокольоровий пластилін – це улюблений багатьма дітьми матеріал для втілення своїх фантазій. З нього можна виліпити як окремих персонажів, так і цілий сюжет, наприклад, казки, панораму, картину.

Тут зібрано ТОП пластилінових виробів з посиланнями на докладні майстер-класи, що знаходяться на сайті tratatushka.com. Збірка на початку свого розвитку, буде наповнюватись новими, цікавими, покроковими ідеями.

Вироби з пластиліну: покрокове ліплення для дітей

Собака з пластиліну

Собака з пластиліну

У цьому майстер-класі представлена собака з пластиліну. Весь процес створення такого пластилінового виробу показаний у покрокових фотографіях.

Трактор з пластиліну

Трактор з пластиліну

Зацікавити дитину творчістю можна, якщо їй цікава тематика виробу. Цей майстер-клас сподобається хлопчикам, адже ми ліпитимемо трактор з пластиліну.

Снігур з пластиліну

Снігур з пластиліну

Ці яскраві птахи з’являються у місті з настанням зими, коли їм не вистачає корму. Червоногруді снігурі дуже помітні на фоні білого снігу. Даний снігур з пластиліну – чудовий варіант творчого заняття для дітей напередодні зими і протягом цієї холодної пори року.

Скутер з пластиліну

Скутер з пластиліну

Цим виробом більше зацікавляться хлопчики. Адже в цьому майстер-класі ми зліпимо скутер з пластиліну.

Рибка з пластиліну

Рибка з пластиліну

Робота з пластиліном добре розвиває дрібну моторику. Тому намагайтеся регулярно з дитиною проводити подібні завдання. Сьогодні у нас яскрава рибка з пластиліну, пропонуємо скористатися цим майстер-класом.

Рак з пластиліну

Рак з пластиліну

Яскравий рак з пластиліну в поетапному огляді з фото. Познайомити дитину з ракоподібними можна під час творчого процесу. Наприклад, при створенні пластилінового раку можна розповісти про будову та особливості цієї тварини.

Бджілка з пластиліну

Бджілка з пластиліну

У цьому майстер-класі представлена яскрава комаха – бджілка з пластиліну. Створення такого виробу доступно багатьом дітям, які опанували початкові навички роботи з пластиліном.

Пінгвін з пластиліну

Пінгвін з пластиліну

Простий пінгвін з пластиліну для дитячої творчості. Покроковий фото-інструктаж ліплення кумедного пінгвінчика. Проста оригінальна ідея.

Восьминіг з пластиліну

Восьминіг з пластиліну

Покроково для дітей – восьминіг з пластиліну. Доступно, цікаво, ідеально для дитячої творчості. Ліплення морського мешканця простим способом.

Ослик з пластиліну

Ослик з пластиліну

Яскравий ослик з пластиліну. Він багато в чому нагадує персонажа відомого мультфільму. Ви вже здогадалися, що наш майстер-клас присвячений ліпленню віслюка Іа.

Олень з пластиліну

Олень з пластиліну

Для багатьох олень є символом різдвяних та новорічних свят. Тому напередодні цих урочистостей ідеальним буде виріб – олень з пластиліну, та ще й із подарунком.

Вироби з пластиліну — теля

Теля з пластиліну

Майстер-клас на тему — теля з пластиліну. Це легка творча робота для дітей та цікава. Поповнить колекцію тварин з пластиліну.

Вівця з пластиліну

Вівця з пластиліну

Вівця з пластиліну покроково. Цікавий варіант ліплення овечки з чорного та білого пластиліну. Простий виріб для дитячої творчості.

Ведмідь з пластиліну

Ведмідь з пластиліну

Ведмідь з пластиліну поетапно для дітей. Простий спосіб ліплення ведмедика показано в детальних фото крок за кроком. Легкий пластиліновий виріб.

Конячка з пластиліну

Конячка з пластиліну

Цей майстер-клас з ліплення — коричнева конячка з пластиліну. Основні форми зовсім не складні, деякі труднощі можуть спричинити дрібні деталі.

Лисиця з пластиліну

Лисиця з пластиліну

Хитра лисиця є персонажем багатьох казок. Але скрізь вона, як правило, виявляється зовсім не найрозумнішою та кмітливішою. Лисиця з пластиліну може стати героїнею вашої особистої казки.

Лев з пластиліну

Лев з пластиліну

Симпатичний лев з пластиліну своїми руками. Детальний опис етапів ліплення з фото. Проста ідея вироба тварини з пластиліну для дітей.

Щур з пластиліну

Щур з пластиліну

Щур з пластиліну для дітей простим способом. Покроковий інструктаж з докладними фото.

Акула з пластиліну

Акула з пластиліну

Проста акула з пластиліну поетапно. Для ліплення знадобиться блакитний та білий пластилін, стека та гарний настрій.

Корова з пластиліну

Корова з пластиліну

У цьому майстер-класі показано, якою може бути корова з пластиліну. Це легкий спосіб ліплення тварини, ідеальний для дітей.

Як зліпити пінгвіна з пластиліну

Як зліпити пінгвіна з пластиліну

Цікавить, як зліпити пінгвіна з пластиліну? Тоді ви прийшли на адресу. Покроковий огляд процесу ліплення допоможе вам зліпити цього цікавого птаха.

Зайчик з пластиліну

Зайчик з пластиліну

Простий зайчик з пластиліну для дітей. Покроковий огляд з докладними фото, які допоможуть зліпити зайця без особливих зусиль.

Їжачок з пластиліну

Їжачок з пластиліну

До вашої уваги майстер-клас – їжачок з пластиліну. Перед заняттям можна обговорити та спробувати з дитиною варіанти змішування різних кольорів пластиліну.
Це може знадобитися при виготовленні виробу.

Дельфін з пластиліну

Дельфін з пластиліну

Дельфін з пластиліну покроково. Чудовий персонаж, якого дитина може зробити своїми руками, а потім грати з нею, дарувати близьким.

Бик з пластиліну

Бик з пластиліну

Цей майстер-клас — кумедний бик з пластиліну, який складається з кількох круглих деталей.
В результаті простих покрокових дій вийде такий виріб і у вашої дитини.

Мишка з пластиліну

мишка з пластиліну

Біла мишка з пластиліну за цим майстер-класом – може бути чудовим сюрпризом від дитини своїм близьким. Наслідуючи покроковий урок, її легко зліплять діти.

Бегемот з пластиліну

Бегемот з пластиліну

Бегемот з пластиліну складається з простих форм — кульок, овалів різного розміру. Це простий виріб для дітей, з яким вони впораються самостійно.

Мишки на сирі з пластиліну

Мишки на сирі з пластиліну

Просте ліплення для дітей — мишки на сирі з пластиліну. Всі подробиці такого виробу представлені в цьому майстер-класі.

Як зліпити жабу з пластиліну

Як зліпити жабу з пластиліну

Цікавитесь як зліпити жабу з пластиліну? Представляю простий спосіб ліплення жаби з покроковими фото та інструктажем. Чудовий варіант для дітей.

Також вироби з пластиліну можна знайти ще у деяких добірках.

Ліплення з пластиліну

Ліплення з пластиліну

Ліплення з пластиліну – це один із видів творчості, в якому з пластичного матеріалу створюють об’ємні вироби та цілі композиції. Техніка ліплення багата, але доступна навіть маленьким дітям.

Аплікація з пластиліну

Аплікація з пластиліну

Проста аплікація з пластиліну на картоні для дітей. Нові ідеї, майстер-класи, цікаві сюжети, покрокове ліплення з фото.

Матеріали на тему:

Кажан з пластиліну — покрокова ліпка для дітей
Майстер-клас для дітей – кажан з пластиліну. Простий спосіб у поетапному виконанні з фото.
Яблуня з пластиліну — аплікація з пластиліну на картоні
Пластилінографія для дітей покроково — яблуня з пластиліну. Особливістю створення цієї аплікації буде виготовлення її з маленьких пластилінових кульок.
Снігур на гілці горобини з пластиліну — пластилінографія
Яскравих птахів з червоною грудкою легко впізнати посеред зими. Вони наближаються до будинків, сподіваючись знайти корм у цю холодну пору року. У цьому майстер-класі ...
Ведмідь з пластиліну — ліпимо ведмедика покроково
Ведмідь з пластиліну поетапно для дітей. Простий спосіб ліплення ведмедика показано в детальних фото крок за кроком. Легкий пластиліновий виріб.
Крокодил з шишки та пластиліну
Крокодил з шишки та пластиліну покроково для дітей. Центральним елементом нашого сьогоднішнього виробу стане ялинова шишка. Вона буде тулубом крокодила, а решту його частин ...
Їжачок з пластиліну — покрокова ліпка для дітей
До вашої уваги майстер-клас – їжачок з пластиліну. Перед заняттям можна обговорити та спробувати з дитиною варіанти змішування різних кольорів пластиліну. Це може знадобитися при ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *