Вироби з пластиліну

Черепаха з пластиліну поетапно

Черепаха з пластиліну

Черепаха з пластиліну для дитячої творчості. Покрокове ліплення. На початку заняття можна поговорити з дитиною про різновиди черепах. Зверніть увагу на те, що ці тварини можуть жити як у воді, так і на суші.

Для ліплення такого виробу приготуємо:

  • пластилін зеленого, коричневого кольору;
  • стек пластмасовий;
  • декоративні очі.

Черепаха з пластиліну покроково

Спочатку ми візьмемо коричневий пластилін і зліпимо з нього велику кульку, яка стане заготівлею для панцира майбутньої черепахи.

Потім скористаємося зеленим пластиліном, з нього скочуємо кульку меншого розміру, вона буде основою для голови черепашки.

Ще 4 кульки потрібно скачати із зеленого пластиліну, з них ми робитимемо кінцівки. Звертаємо увагу, що ці кульки мають бути різного розміру – 2 з них трохи більше, а інші – меншого діаметру.

Тепер цим кулькам надаємо потрібну форму, розплющуючи їх. Так ми зробили ласти для водоплавної черепахи.

З зеленого пластиліну потрібно зробити ще одну заготівлю, на якій ми з’єднуватимемо всі елементи. Спочатку скочуємо кульку, а потім стискаємо її, надаючи плоский вигляд. Насамперед закріплюємо голову.

Потім з боків додаємо кінцівки.

Зверху закріплюємо панцир, зліплений із коричневого пластиліну.

Черепаха з пластиліну

Додаємо декоративні очі. Ми використовуємо готові пластмасові, якщо таких немає, то можна зробити їх з невеликих кульок білого та чорного пластиліну. Стеком позначаємо рот.

Черепаха з пластиліну

Прикрасимо нашу виріб маленькими кульками коричневого пластиліну, закріплюємо їх на ластах та голові черепашки.

Черепаха з пластиліну

Залишилось позначити малюнок на панцирі. Для цього знову скористаємося пластмасовим стеком. Черепаха з пластиліну готова.

Черепаха з пластиліну

Ще більше идей з ліплення ви можете знайти в таких добірках:

Вироби з пластиліну для дітей

Ліплення з пластиліну

Вироби із шишок та пластиліну

Тварини з пластиліну

Аплікації з пластиліну

Матеріали на тему:

Олень з пластиліну з подарунком — покроково для дітей
Для багатьох олень є символом різдвяних та новорічних свят. Тому напередодні цих урочистостей ідеальним буде виріб – олень з пластиліну, та ще й із ...
Зайчик з пластиліну — просте ліплення для дитячої творчості
Простий зайчик з пластиліну для дітей. Покроковий огляд з докладними фото, які допоможуть зліпити зайця без особливих зусиль.
Динозавр з пластиліну покроково — простий спосіб для дітей
Поповнюємо колекцію виробів тварин, і цього разу у нас – динозавр з пластиліну. Це один із найлегших способів, який ідеально підійде дітям.
Крокодил з шишки та пластиліну
Крокодил з шишки та пластиліну покроково для дітей. Центральним елементом нашого сьогоднішнього виробу стане ялинова шишка. Вона буде тулубом крокодила, а решту його частин ...
Собака з пластиліну та каштанів
Ліпити з пластиліну – дуже легко та весело! Адже в результаті можна отримати чудовий плоский або об'ємний виріб. Сьогодні це собака з пластиліну та ...
Ліпимо велосипед з пластиліну
Покроковий урок на тему – велосипед з пластиліну. Простий спосіб для дітей з поетапними фотографіями та детальним інструктажем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *