Вироби з пластиліну

Клоун з пластиліну — пластилінографія для дітей

Клоун з пластиліну

Основним героєм у цирку багато дітей назвуть клоуна. Саме він найбільше розважає дітлахів під час вистави. У цьому майстер-класі представлений клоун з пластиліну у вигляді аплікації.

Для виготовлення такої аплікації ми візьмемо:

  • набір пластиліну;
  • білий картон;
  • декоративні очі;
  • пластмасову стеку.

Клоун з пластиліну покроково

Основними кольорами у нашому виробі будуть червоний та зелений. Також додатково знадобиться трохи світло-бежевого пластиліну. Тому скочуємо спочатку такі кульки.

Заготівлі з червоного та зеленого пластиліну потрібно розплющити так, щоб вони набули форми кіл.

Розрізаємо пластмасовим стеком кожне коло навпіл. Після цього беремо половинки різного кольору та з’єднуємо їх між собою. Це буде тулуб майбутнього клоуна, закріплюємо його на аркуші білого картону.

Виліплюємо руки з пластиліну таких же кольорів. Зробимо їх піднятими вгору, тому що наш клоун жонглюватиме.

Аналогічно створюємо ноги. Для цього знову розкочуємо джгутики з червоного та зеленого пластиліну, а потім їх розплющуємо.

З пластиліну світло-бежевого кольору виліплюємо руки. На ногах клоуна будуть черевички оранжевого кольору.

Тепер візьмемо рожевий пластилін та сформуємо з нього трикутник. Це буде ковпачок на голові клоуна.

Клоун з пластиліну

Костюм нашого героя оформимо за допомогою жовтого пластиліну. Тонкий джгутик помістимо на межу червоного та зеленого кольору, також додатково зробимо кілька круглих ґудзиків.

Помаранчевим пластиліном оформимо шапочку. Скочуємо пару тонких джгутиків і закріпимо їх на нижньому краї головного убору, а кульку розташуємо зверху. З рожевого пластиліну зробимо комірець.

Займемося оформленням його особи. Закріплюємо декоративні очі, додаємо червоний ніс та рот.

Клоун з пластиліну

Залишилося зробити кульки, якими жонглюватиме наш клоун. Для цього спочатку розкочуємо однакові за розміром кульки з різного пластиліну, потім розплющуємо їх та закріплюємо на картоні, формуючи дугу. Вийшов ось такий клоун з пластиліну.

Клоун з пластиліну

Ще більше идей з ліплення ви можете знайти в таких добірках:

Вироби з пластиліну

Ліплення з пластиліну

Аплікація з пластиліну

Матеріали на тему:

Пряничний чоловічок з пластиліну
Майстер-клас на тему — пряничний чоловічок з пластиліну. Прості деталі, швидке ліплення для дітей з покроковим інструктажем.
Вівця з пластиліну — покрокове ліплення для дітей
Вівця з пластиліну покроково. Цікавий варіант ліплення овечки з чорного та білого пластиліну. Простий виріб для дитячої творчості.
Ромашки з пластиліну у вигляді аплікації
Ромашки з пластиліну у вигляді аплікації виконані на аркуші картону. У готовому вигляді вона може стати вітальною листівкою до головного весняного свята – 8 ...
Аплікація з пластиліну — равлик
Аплікація з пластиліну — равлик покроково. Під час створення сьогоднішньої аплікації дитина навчиться скочувати кульки та інші прості елементи з пластиліну. При цьому можна попрацювати ...
Бджілка з пластиліну — проста ідея для дитячої творчості
У цьому майстер-класі представлена яскрава комаха – бджілка з пластиліну. Створення такого виробу доступно багатьом дітям, які опанували початкові навички роботи з пластиліном.
Яблуня з пластиліну — аплікація з пластиліну на картоні
Пластилінографія для дітей покроково — яблуня з пластиліну. Особливістю створення цієї аплікації буде виготовлення її з маленьких пластилінових кульок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *