Вироби з пластиліну

Щур з пластиліну — покроково для дітей

Щур з пластиліну

Щур з пластиліну для дітей простим способом. Покроковий інструктаж з докладними фото.

Для ліплення щура ми приготуємо:

  • пластилін білого, рожевого та чорного кольору;
  • невеликі декоративні очі;
  • стеку (зубочистку), підставку для захисту поверхні.

Щур з пластиліну покроково

Спочатку займемося ліпленням тулуба майбутнього щура. Воно матиме трохи витягнуту грушоподібну форму, де нижня його частина ширша за верхню.

Додамо тонкі лапки, які закріпимо з боків тулуба у середній частині.

Кінчики цих лапок оформимо рожевим пластиліном. Тут може знадобитися зубочистка або стека, якою ми нанесемо кілька штрихів.

Нижні лапки щура зробимо повністю рожевими.

Для створення лапок розкачайте шматочки пластиліну в кульки, притисніть, надайте їм трохи овальної форми. З одного зі сторін зробіть прорізи стекою або зубочисткою.

Тепер знову нам знадобиться чорний пластилін. З нього ліпимо голову щура. Це буде об’ємна заготівля, схожа на крапельку.

Робимо вушка. Для цього спочатку катаємо пару кульок, а потім надаємо їм плоский вигляд. Ось такої круглої форми будуть заготівлі для вух.
Центр їх оформимо маленькими рожевими кружками.

Закріплюємо готові вушка на голові щура. Після цього додаємо декоративні очі.

Щур з пластиліну

Не забудемо про маленький носик, ним стане кулька рожевого пластиліну. А зі шматочка білого пластиліну ми зробимо зуби нашому гризуну.

Щур з пластиліну

З’єднуємо разом голову та тулуб.

Щур з пластиліну

Залишилося зліпити хвостик нашому пацюку. Це буде тонкий джгутик рожевого кольору. Ось такий кумедний у нас вийшов щур з пластиліну.

Ще більше идей з ліплення ви можете знайти в таких добірках:

Вироби з пластиліну

Ліплення з пластиліну

Аплікація з пластиліну

Матеріали на тему:

Їжачок з пластиліну та насіння соняшника
Їжачок з пластиліну та насіння – простий виріб, який можуть зробити діти дошкільного та шкільного віку. Робота цікава, ідеальна для розвитку дрібної моторики рук, ...
Біла мишка з пластиліну покроково
Біла мишка з пластиліну за цим майстер-класом – може бути чудовим сюрпризом від дитини своїм близьким. Наслідуючи покроковий урок, її легко зліплять діти.
Черепаха з пластиліну поетапно
Черепаха з пластиліну для дитячої творчості. Покрокове ліплення. На початку заняття можна поговорити з дитиною про різновиди черепах. Зверніть увагу на те, що ці ...
Тигр з пластиліну покроково
Яскравий тигр з пластиліну для дитячої творчості. Всі кроки щодо його створення докладно показані у нашому майстер-класі.
Сніговик з пластиліну — поетапно для дітей
Простий сніговик з пластиліну для дітей. Чудовий виріб напередодні новорічних свят. Тож давайте зліпимо такого сніговика, а прикрасити його можна на свій смак.
Снігур з пластиліну — покроково для дітей
Ці яскраві птахи з'являються у місті з настанням зими, коли їм не вистачає корму. Червоногруді снігурі дуже помітні на фоні білого снігу. Даний снігур ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *