Вироби з пластиліну

Сонечко з пластиліну покроково — ліплення яскравої комахи

Сонечко з пластиліну

Поетапне ліплення — сонечко з пластиліну. Популярна у дитячій творчості комаха своїми руками.

Матеріали для роботи:

  • Пластилін червоного кольору, чорного, білого та помаранчевого;
  • Стека, підкладка для ліплення.

Сонечко з пластиліну покроково

Пластиліновий виріб складається з тулуба та голови. Тому підготуйте шматки пластиліну червоного та чорного кольору, де червоний буде дещо більшим у порівнянні з чорним. Скачайте пластилін у кульки.

Стеком відріжте край червоної кульки. Більша його частина має залишитися недоторканою.

Тепер стекою зробіть невеликий надріз у центрі червоної заготовки. А потім скачайте тонкий джгутик з чорного пластиліну.

Помістіть чорну смугу у червоний надріз. Вийде панцир сонечка.

Переходимо до ліплення голови комахи. Скачайте з білого та чорного пластиліну очі. Також знадобляться два вуса з помаранчевого пластиліну. Вони являють собою тонкі ковбаски, кінчики яких потім потрібно скрутити в спіральки. Приліпіть очі та вусики до чорної кульки, вийде ось така голова.

Прикріпіть голову до тулуба, наш пластиліновий виріб майже готовий.

Сонечко з пластиліну

Залишилося додати характерні цій комахі деталі – чорні цятки. Для цього скачайте 5-9 маленьких кульок з чорного пластиліну.

Рівномірно розподіліть їх в області панцира.

Сонечко з пластиліну

Все, сонечко з пластиліну готове. Це найпростіший спосіб ліплення цієї яскравої комахи. За бажанням їй ще можна зліпити чорні лапки. До речі, сонечко ще може бути жовтого і навіть білого кольору з чорними цятками. Дітям буде цікаво та пізнавально дізнатися про ці варіанти.

Ще більше идей з ліплення ви можете знайти в таких добірках:

Вироби з пластиліну

Ліплення з пластиліну

Аплікація з пластиліну

Матеріали на тему:

Лев з пластиліну для дітей — з покроковими фото
Симпатичний лев з пластиліну своїми руками. Детальний опис етапів ліплення з фото. Проста ідея вироба тварини з пластиліну для дітей.
Динозавр з пластиліну покроково — простий спосіб для дітей
Поповнюємо колекцію виробів тварин, і цього разу у нас – динозавр з пластиліну. Це один із найлегших способів, який ідеально підійде дітям.
Яблуня з пластиліну — аплікація з пластиліну на картоні
Пластилінографія для дітей покроково — яблуня з пластиліну. Особливістю створення цієї аплікації буде виготовлення її з маленьких пластилінових кульок.
Пінгвін з пластиліну для дітей
Простий пінгвін з пластиліну для дитячої творчості. Покроковий фото-інструктаж ліплення кумедного пінгвінчика. Проста оригінальна ідея.
Аплікація з пластиліну «Пінгвін з кульками»
Яскрава, святкова аплікація з пластиліну «Пінгвін з кульками» покроково для дітей. Може бути подарунком рідним, зробленим своїми руками.
Корова з пластиліну покроково
У цьому майстер-класі показано, якою може бути корова з пластиліну. Це легкий спосіб ліплення тварини, ідеальний для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *