Вироби з пластиліну

Сонечко з пластиліну покроково — ліплення яскравої комахи

Сонечко з пластиліну

Поетапне ліплення — сонечко з пластиліну. Популярна у дитячій творчості комаха своїми руками.

Матеріали для роботи:

  • Пластилін червоного кольору, чорного, білого та помаранчевого;
  • Стека, підкладка для ліплення.

Сонечко з пластиліну покроково

Пластиліновий виріб складається з тулуба та голови. Тому підготуйте шматки пластиліну червоного та чорного кольору, де червоний буде дещо більшим у порівнянні з чорним. Скачайте пластилін у кульки.

Стеком відріжте край червоної кульки. Більша його частина має залишитися недоторканою.

Тепер стекою зробіть невеликий надріз у центрі червоної заготовки. А потім скачайте тонкий джгутик з чорного пластиліну.

Помістіть чорну смугу у червоний надріз. Вийде панцир сонечка.

Переходимо до ліплення голови комахи. Скачайте з білого та чорного пластиліну очі. Також знадобляться два вуса з помаранчевого пластиліну. Вони являють собою тонкі ковбаски, кінчики яких потім потрібно скрутити в спіральки. Приліпіть очі та вусики до чорної кульки, вийде ось така голова.

Прикріпіть голову до тулуба, наш пластиліновий виріб майже готовий.

Сонечко з пластиліну

Залишилося додати характерні цій комахі деталі – чорні цятки. Для цього скачайте 5-9 маленьких кульок з чорного пластиліну.

Рівномірно розподіліть їх в області панцира.

Сонечко з пластиліну

Все, сонечко з пластиліну готове. Це найпростіший спосіб ліплення цієї яскравої комахи. За бажанням їй ще можна зліпити чорні лапки. До речі, сонечко ще може бути жовтого і навіть білого кольору з чорними цятками. Дітям буде цікаво та пізнавально дізнатися про ці варіанти.

Ще більше идей з ліплення ви можете знайти в таких добірках:

Вироби з пластиліну для дітей

Ліплення з пластиліну

Вироби із шишок та пластиліну

Тварини з пластиліну

Аплікації з пластиліну

Матеріали на тему:

Такса із шишки та пластиліну
У цьому майстер-класі ми поєднуємо природні матеріали з пластиліном. А в результаті має вийти такса з шишки та пластиліну.
Курча із шишки та пластиліну
Основою цього виробу стане соснова шишка. А при додаванні пластилінових деталей у нас вийде курча із шишки та пластиліну, показане в даному майстер-класі.
Пінгвін з пластиліну для дітей
Простий пінгвін з пластиліну для дитячої творчості. Покроковий фото-інструктаж ліплення кумедного пінгвінчика. Проста оригінальна ідея.
Мураха з пластиліну — покрокова ліпка для дітей
Проста мураха з пластиліну - цікавий і нескладний виріб, який може захопити дітей. Під час створення такого виробу дитина буде скочувати кульки і тонкі ...
Вироби із шишок та пластиліну — ТОП ідей покроково
Одними з найлегших є вироби із шишок та пластиліну. А все тому, що основа роботи — тулуб,  абсолютно готовий, адже ним є шишка.
Аплікація з пластиліну — рибки
Наша сьогоднішня аплікація з пластиліну — рибки, буде виконана на аркуші картону. А зобразимо ми в такий спосіб підводний світ, показаний у цьому майстер-класі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *