Вироби з пластиліну

Бик з пластиліну покроково

Бик з пластиліну

Цей майстер-клас — кумедний бик з пластиліну, який складається з кількох круглих деталей.
В результаті простих покрокових дій вийде такий виріб і у вашої дитини.

Для ліплення нашого виробу приготуємо:

  • набір пластиліну;
  • стеку;
  • сірник.

Бик з пластиліну: поетапний огляд

Спочатку з коричневого пластиліну скачаємо пару кульок. Вони потрібні нам для створення голови та тулуба майбутнього бичка.

Ще 4 кульки невеликого розміру потрібні для ніг нашої тварини.

Додатково для мордочки бика потрібно скачати кульку з помаранчевого пластиліну. За розміром вона повинна бути трохи меншою за коричневу заготовку для голови.

Злегка розплющуємо помаранчеву кульку і з’єднуємо її з коричневою. Після цього за допомогою сірника позначаємо ніздрі та рот бичка.

З боків голови закріплюємо вушка. Їх ліпимо з коричневого пластиліну, а в серединку додаємо деталі помаранчевого пластиліну.

Зверху на голові закріплюємо коричневі роги. А з маленьких кульок білого та чорного пластиліну робимо очі.

Бик з пластиліну

Тепер потрібно з’єднати ноги з тулубом бика. Але попередньо на ногах (невеликі коричневі кульки) ми повинні закріпити копита, виконані з чорного пластиліну.

Далі з’єднуємо тулуб разом з головою. Для цього можна скористатися сірником або зубочисткою. Відламуємо дерев’яну паличку потрібної довжини, вставляємо спочатку в тулуб, а потім кріпимо голову.

Бик з пластиліну

Нарешті додамо хвостик бику. Його ми зробимо з пластиліну двох кольорів – коричневого та чорного. Основу у формі джгутика скочуємо з коричневого пластиліну, а чорний нам потрібен для формування невеликого пензлика на кінчику. Закріплюємо хвіст, що вийшов, на тулуб. Бик з пластиліну готовий.

Бик з пластиліну

Ще більше идей з ліплення ви можете знайти в таких добірках:

Вироби з пластиліну для дітей

Ліплення з пластиліну

Вироби із шишок та пластиліну

Тварини з пластиліну

Аплікації з пластиліну

Матеріали на тему:

Дельфін з пластиліну поетапно
Дельфін з пластиліну покроково. Чудовий персонаж, якого дитина може зробити своїми руками, а потім грати з нею, дарувати близьким.
Теля з пластиліну
Майстер-клас на тему — теля з пластиліну. Це легка творча робота для дітей та цікава. Поповнить колекцію тварин з пластиліну.
Мишки на сирі з пластиліну
Просте ліплення для дітей — мишки на сирі з пластиліну. Всі подробиці такого виробу представлені в цьому майстер-класі.
Біла мишка з пластиліну покроково
Біла мишка з пластиліну за цим майстер-класом – може бути чудовим сюрпризом від дитини своїм близьким. Наслідуючи покроковий урок, її легко зліплять діти.
Вироби із шишок та пластиліну — ТОП ідей покроково
Одними з найлегших є вироби із шишок та пластиліну. А все тому, що основа роботи — тулуб,  абсолютно готовий, адже ним є шишка.
Білка з шишки та пластиліну
Білка з шишки та пластиліну, а також жолудів покроково для дітей. Для створення сьогоднішнього виробу нам знадобляться деякі природні матеріали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *