Вироби з пластиліну

Ящірка з пластиліну — поетапно для дітей

Ящірка з пластиліну

Якщо ви любите робити іграшки з пластиліну, то чому б вам не зробити забавну ящірку з пластиліну. Покроковий опис роботи із докладними фото. Варіант простого ліплення для дітей.

Перед цим заняттям можна поговорити з дитиною про ящірок, які є давніми представниками плазунів. Вважається, що вони живуть на Землі кілька мільйонів років. Багато цікавих фактів пов’язані з хвостом ящірок, які можуть скидати його для того, щоб урятувати своє життя і тим самим відволікти супротивника. Після цього у ящірок виростає новий хвіст. Про це та багато іншого можна розповісти дитині під час ліплення ящірки, представленої в даному майстер-класі.

Для ліплення такого виробу ми візьмемо:

  • пластилін зеленого, жовтого та чорного кольору;
  • стеку пластмасову.

Ящірка з пластиліну покроково

Спершу зробимо основну заготівлю для нашої ящірки. Для цього із зеленого пластиліну скачуємо довгу ковбаску, яка на одному кінці має бути ширшою, тут буде голова. А інший кінець робимо вузьким, це буде хвіст ящірки.

Для лап потрібно скачати 4 однакові кульки.

Тулуб ящірки трохи згинаємо.

А лапкам надаємо потрібної форми. Для цього із зелених кульок скочуємо ковбаски, які матимуть потовщення на одному кінці.

Далі нам буде потрібно пластмасова стека. З її допомогою ми зробимо лапки для ящірки. Для цього розплющуємо потовщення, а потім розрізаємо їх стекою на 4 частини. Після цього остаточно формуємо лапки.

Ящірка з пластиліну

Тепер візьмемо жовтий пластилін. З нього потрібно скачати 16 маленьких кульок. Закріплюємо їх на кінчиках лапок.

Ящірка з пластиліну

Приєднуємо ці лапки до тулуба ящірки. Додатково із пластиліну жовтого кольору скачуємо ще 2 кульки невеликого розміру, це буде основа для очей.

Ящірка з пластиліну

А серединку очей оформляємо маленькими джгутиками із чорного пластиліну. Така ящірка з пластиліну у нас вийшла.

Ящірка з пластиліну

Ще більше идей з ліплення ви можете знайти в таких добірках:

Вироби з пластиліну

Ліплення з пластиліну

Аплікація з пластиліну

Матеріали на тему:

Дельфін з пластиліну поетапно
Дельфін з пластиліну покроково. Чудовий персонаж, якого дитина може зробити своїми руками, а потім грати з нею, дарувати близьким.
Яблуня з пластиліну — аплікація з пластиліну на картоні
Пластилінографія для дітей покроково — яблуня з пластиліну. Особливістю створення цієї аплікації буде виготовлення її з маленьких пластилінових кульок.
Трактор з пластиліну — поетапно для дітей
Зацікавити дитину творчістю можна, якщо їй цікава тематика виробу. Цей майстер-клас сподобається хлопчикам, адже ми ліпитимемо трактор з пластиліну.
Аплікація з пластиліну — майстер-класи, нові ідеї
Проста аплікація з пластиліну на картоні для дітей. Нові ідеї, майстер-класи, цікаві сюжети, покрокове ліплення з фото.
Підводний човен з пластиліну — аплікація для дітей
Підводний човен з пластиліну – це аплікація, виконана на аркуші картону. Хоча робота і не складна, але вимагатиме посидючості та акуратності.
Царівна жаба з пластиліну
У сьогоднішньому майстер-класі не просто жаба, а героїня відомої казки — царівна жаба з пластиліну. Дотримуючись покрокових фотографій, ви зможете повторити такий виріб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *