Вироби з пластиліну

Дельфін з пластиліну поетапно

Дельфін з пластиліну

Дельфін з пластиліну покроково. Чудовий персонаж, якого дитина може зробити своїми руками, а потім грати з нею, дарувати близьким.

Цих милих ссавців відрізняє гарне ставлення до людей. Живуть дельфіни сім’ями та нерідко допомагають своїм хворим родичам. Можливо, цей інстинкт спрацьовує, коли вони бачать людину, що тоне. У цьому майстер-класі показано процес створення дельфінчика, чудового представника водного світу, якого зможуть зробити діти.

Для ліплення знадобляться:

  • пластилін (білий, блакитний та чорний);
  • стека
  • пластикові дошки.

Дельфін з пластиліну: основні етапи ліплення

Основним кольором у запропонованому виробі буде блакитний. Саме з нього спочатку скачаємо кульку.

Потім трохи витягаємо цю заготовку, звужуючи її з двох сторін і формуючи характерні контури дельфінчика, його витягнуту мордочку. Вийде ось така основа для тулуба дельфіна.

Далі ми додаватимемо плавці. Спочатку зліпимо спинний плавець, він матиме форму трикутника. Закріплюємо цей плавець зверху, а місце з’єднання акуратно розгладжуємо.

Аналогічним способом, тобто у вигляді двох трикутничків, спочатку ліпимо бічні плавці, а потім прикріплюємо їх до дельфіну.

Дельфін з пластиліну

Нарешті потрібно зліпити і додати хвіст. Основа з блакитного пластиліну готова. У принципі, заготівля вже цілком готовий дельфінчик. Але, можна надати виробу ще більш красивий та завершений вигляд.

Дельфін з пластиліну

Для цього нам знадобиться білий пластилін. Їм ми формуватимемо черевце тварини. Розкотіть із пластиліну ковбаску, довжина якої дорівнює відстані від носа і до початку хвоста. Потім приплюсніть її і приліпіть до нижньої частини тулуба.

Залишилося зробити очі. Для цього потрібно взяти по пару шматочків білого та чорного пластиліну. Все, дельфін з пластиліну повністю готовий.

Дельфін з пластиліну

Ще більше идей з ліплення ви можете знайти в таких добірках:

Вироби з пластиліну для дітей

Ліплення з пластиліну

Вироби із шишок та пластиліну

Тварини з пластиліну

Аплікації з пластиліну

Матеріали на тему:

Мураха з пластиліну — покрокова ліпка для дітей
Проста мураха з пластиліну - цікавий і нескладний виріб, який може захопити дітей. Під час створення такого виробу дитина буде скочувати кульки і тонкі ...
Черепаха з пластиліну поетапно
Черепаха з пластиліну для дитячої творчості. Покрокове ліплення. На початку заняття можна поговорити з дитиною про різновиди черепах. Зверніть увагу на те, що ці ...
Олень з пластиліну з подарунком — покроково для дітей
Для багатьох олень є символом різдвяних та новорічних свят. Тому напередодні цих урочистостей ідеальним буде виріб – олень з пластиліну, та ще й із ...
Слон з пластиліну поетапно для дітей
Покроковий огляд з фото – слон з пластиліну для дітей. Детальний інструктаж простого ліплення тварини.
Лев з пластиліну для дітей — з покроковими фото
Симпатичний лев з пластиліну своїми руками. Детальний опис етапів ліплення з фото. Проста ідея вироба тварини з пластиліну для дітей.
Гарбуз з пластиліну — покроково з фото
Цей яскравий овоч можна назвати смачним та корисним символом осені. Адже саме в цей час дозрівають гарбузи. А сьогодні  у нас гарбуз з пластиліну ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *