Вироби з пластиліну

Дельфін з пластиліну поетапно

Дельфін з пластиліну

Дельфін з пластиліну покроково. Чудовий персонаж, якого дитина може зробити своїми руками, а потім грати з нею, дарувати близьким.

Цих милих ссавців відрізняє гарне ставлення до людей. Живуть дельфіни сім’ями та нерідко допомагають своїм хворим родичам. Можливо, цей інстинкт спрацьовує, коли вони бачать людину, що тоне. У цьому майстер-класі показано процес створення дельфінчика, чудового представника водного світу, якого зможуть зробити діти.

Для ліплення знадобляться:

  • пластилін (білий, блакитний та чорний);
  • стека
  • пластикові дошки.

Дельфін з пластиліну: основні етапи ліплення

Основним кольором у запропонованому виробі буде блакитний. Саме з нього спочатку скачаємо кульку.

Потім трохи витягаємо цю заготовку, звужуючи її з двох сторін і формуючи характерні контури дельфінчика, його витягнуту мордочку. Вийде ось така основа для тулуба дельфіна.

Далі ми додаватимемо плавці. Спочатку зліпимо спинний плавець, він матиме форму трикутника. Закріплюємо цей плавець зверху, а місце з’єднання акуратно розгладжуємо.

Аналогічним способом, тобто у вигляді двох трикутничків, спочатку ліпимо бічні плавці, а потім прикріплюємо їх до дельфіну.

Дельфін з пластиліну

Нарешті потрібно зліпити і додати хвіст. Основа з блакитного пластиліну готова. У принципі, заготівля вже цілком готовий дельфінчик. Але, можна надати виробу ще більш красивий та завершений вигляд.

Дельфін з пластиліну

Для цього нам знадобиться білий пластилін. Їм ми формуватимемо черевце тварини. Розкотіть із пластиліну ковбаску, довжина якої дорівнює відстані від носа і до початку хвоста. Потім приплюсніть її і приліпіть до нижньої частини тулуба.

Залишилося зробити очі. Для цього потрібно взяти по пару шматочків білого та чорного пластиліну. Все, дельфін з пластиліну повністю готовий.

Дельфін з пластиліну

Матеріали на тему:

Черепаха з пластиліну поетапно
Черепаха з пластиліну для дитячої творчості. Покрокове ліплення. На початку заняття можна поговорити з дитиною про різновиди черепах. Зверніть увагу на те, що ці ...
Як зліпити жабу з пластиліну
Цікавитесь як зліпити жабу з пластиліну? Представляю простий спосіб ліплення жаби з покроковими фото та інструктажем. Чудовий варіант для дітей.
Бик з пластиліну покроково
Цей майстер-клас — кумедний бик з пластиліну, який складається з кількох круглих деталей. В результаті простих покрокових дій вийде такий виріб і у вашої дитини.
Собака з пластиліну та каштанів
Ліпити з пластиліну – дуже легко та весело! Адже в результаті можна отримати чудовий плоский або об'ємний виріб. Сьогодні це собака з пластиліну та ...
Пінгвін з пластиліну для дітей
Простий пінгвін з пластиліну для дитячої творчості. Покроковий фото-інструктаж ліплення кумедного пінгвінчика. Проста оригінальна ідея.
Ведмідь з пластиліну — ліпимо ведмедика покроково
Ведмідь з пластиліну поетапно для дітей. Простий спосіб ліплення ведмедика показано в детальних фото крок за кроком. Легкий пластиліновий виріб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *