Вироби з пластиліну

Морж з пластиліну — поетапне ліплення для дітей

Морж з пластиліну

Морж з пластиліну для дитячої творчості. Просте ліплення тварини з покроковими фото. Знадобиться пластилін, стека та килимок для роботи.

У цьому майстер-класі ми пропонуємо зліпити єдиного представника сімейства моржових. Мешкають ці тварини у північній півкулі. Звичайно, ви здогадалися, що йдеться про моржі. Саме його ми зробимо з пластиліну.

Для ліплення моржа приготуємо:

  • набір пластиліну;
  • стеку пластмасову.

Морж з пластиліну покроково

Спочатку підготуємо кульку, скатану з коричневого пластиліну. Це буде основний колір нашого виробу.

Потім починаємо формувати тулуб моржа. Для цього витягуємо заготівлю. На одному кінці виліплюємо круглу голову, а на другому кінці будемо плоский хвостовий плавець.

Для створення передніх ласт додатково скочуємо пару невеликих коричневих пластилінових кульок.

Формуємо з них ласти, після чого закріплюємо з обох боків тулуба. Далі можна скористатися пластмасовою стекою, з її допомогою опрацьовуємо ласти та хвостовий плавець моржа.

Морж з пластиліну

Тепер почнемо оформляти мордочку. Нам для цього знадобиться невеликий шматочок темно-коричневого пластиліну. Спочатку з нього робимо кульку, потім її розплющуємо і закріплюємо на голові моржа.

Морж з пластиліну

Беремо чорний пластилін. З двох маленьких кульок робимо очі, а ще одна стане носом нашої ластоногої тварини.

Морж з пластиліну

Залишилося скористатися білим пластиліном. З нього скочуємо пару джгутиків, один кінець яких буде гострим. Це будуть бивні, які закріплюємо на мордочці. Також із білого пластиліну формуємо тонкі вусики. Вийшов ось такий морж з пластиліну.

Морж з пластиліну

Ще більше идей з ліплення ви можете знайти в таких добірках:

Вироби з пластиліну

Ліплення з пластиліну

Аплікація з пластиліну

Матеріали на тему:

Як зліпити пінгвіна з пластиліну — процес ліплення покроково
Цікавить, як зліпити пінгвіна з пластиліну? Тоді ви прийшли на адресу. Покроковий огляд процесу ліплення допоможе вам зліпити цього цікавого птаха.
Теля з пластиліну
Майстер-клас на тему — теля з пластиліну. Це легка творча робота для дітей та цікава. Поповнить колекцію тварин з пластиліну.
Мураха з пластиліну — покрокова ліпка для дітей
Проста мураха з пластиліну - цікавий і нескладний виріб, який може захопити дітей. Під час створення такого виробу дитина буде скочувати кульки і тонкі ...
Крокодил з шишки та пластиліну
Крокодил з шишки та пластиліну покроково для дітей. Центральним елементом нашого сьогоднішнього виробу стане ялинова шишка. Вона буде тулубом крокодила, а решту його частин ...
Царівна жаба з пластиліну
У сьогоднішньому майстер-класі не просто жаба, а героїня відомої казки — царівна жаба з пластиліну. Дотримуючись покрокових фотографій, ви зможете повторити такий виріб.
Біла мишка з пластиліну покроково
Біла мишка з пластиліну за цим майстер-класом – може бути чудовим сюрпризом від дитини своїм близьким. Наслідуючи покроковий урок, її легко зліплять діти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *